En iyi İngilizce Özel Ders Hizmeti Listesi, Aksaray

Bu bölgeye hizmet veren 1 kayıtlı ingilizce özel ders öğretmeni var

İngilizce Özel Ders Öğretmenleri Yardıma Hazır!

ERDİ B.

Erdi B.

İngilizce Özel Ders · Merkez / Aksaray
Tayin sebebiyle 2 aydır Aksaray ilinde ikamet etmekteyiz. Bugüne dek sayısız arkadaşımızı gerek dersanelerimiz de gerekse birebir özel derslerimizle eğiterek başarılı ve ülkesine faydalı fertler yetiştirmekteyiz. 2007 yılından itibaren; Matematik - Fizik - Geometri branşlarında özel ve sınıf dersleri eğitimi vermekteyim. Kırıkkale Üniversitesi - Fizik Öğretmenliği Bölümü Mezunuyum. Eşim Behiye Bilgin ise ; 2010 yılından beri İngilizce ve Rusça branşlarında özel ve sınıf dersleri eğitimi vermektedir. Ankara Üniversitesi - Dil Tarih Coğrafya Fakültesi - İngiliz ve Rus Dili Edebiyatı Bölümü Mezunudur. Tüm ders uygulamalarımız da önce seviye tesbiti yapmakta ve öğrencimizin durumuna göre okul ve sınav müfredatlarımıza uygun pratik ve kavranması...
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman

İngilizce Eğitmeni

İngilizce Özel Ders Hizmeti

İngilizce Özel Ders Öğretmenleri Yardıma Hazır!

Daha iyi bir geleceğin anahtarı daha iyi bir nesil yetişmesi ile ilgilidir. Eğitimin yaşı olmadığı gibi her alanda insanın kendini geliştirmesi ve niteliklerine bir yenisini daha eklemesi gerekir.

Son yıllarda günümüzün en çok ihtiyaç duyulan İngilizce özel dersleri oldukça yüksek fiyatlar ile öğrencilere sunulduğu için kimilerinin tercih edememesine sebep olmaktadır. Bunun yerine İngilizce öğrenmek ve İngilizce konuşmak isteyenlerin daha uygun fiyatlarda iyi bir İngilizce kursundan faydalanması için hemen 1001uzman.com sitesini ziyaret etmeli ve uzman kişiler tarafından sunulan ekonomik İngilizce dersleri ile kendinizi geliştirmeye başlamalısınız. Tecrübe sahibi ve eğitimli kişiler tarafından sunulan özel dersler sayesinde İngilizce öğrenmek sizin için çok daha keyifli ve eğlenceli bir hale dönüşecektir. Aynı zamanda bu dili öğrenmek için yüklü miktarlarda para ödemek ve sonuç olarak hiçbir şey öğrenmeden ayrılmanız mümkün olmayacak. Hızlı ve etkili bir şekilde İngilizce öğrenmek ve konuşma istiyorsanız, birbirinden başarılı İngilizce eğitimi uzmanlarına 1001uzman.com aracılığı ile ücretsiz bir şekilde ulaşabilir ve özel ders için fiyat teklifinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda İngilizce eğitim sunan uzmanların iş deneyimlerini inceleyebilir, iletişim bilgilerine ulaşarak hemen özel ders almaya başlayabilirsiniz. Yeni bir dil öğrenmek sizi günlük hayatınızda ve özel hayatınızda her zaman bir adım daha ileri taşıyacaktır. Bu sebepten dolayı kaliteli ve güvenilir bir İngilizce kursları için uzman kişilere bu site üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda İngilizce eğitimi konusunda uzman olan ve özel ders vermek isteyen kişilerde 1001uzman.com sitesine ücretsiz olarak kayıt yaptırabilir ve özel ders arayanlar için öğrencilere kolaylıkla ulaşabilir.

İngilizce eğitimi sunan uzman kişilere ya da eğitim almak isteyen kişilere ulaşmak için sizde ailemizin bir üyesi olabilirsiniz.