En iyi Bilgisayar Toplama Uzmanı Listesi, Ankara

Bu bölgeye hizmet veren 77 kayıtlı bilgisayar toplama uzmanı var

Bilgisayar Toplama Uzmanları Yardıma Hazır!

Club Academy Hijyen ANK TEMİZLİK

Club Academy Hijyen Ank Temizlik

Bilgisayar Toplama · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Çıktığımız Bu Yolda, Hizmette Kalite Ve Güvence, Profesyonel Hizmet Veren Marka Olmayı İlke Edinmiş; Zamanında, Eksiksiz, Dürüst, Samimi Personelleri İle Her Müşteriye Farklı htizmet Anlayışını Değil, Tüm Müşterilerimize Kaliteli Ve Profesyonel Hizmeti Vermeyi Ana İlkemiz Olarak Kabul Ettik. Müşterilerimize Dünya Standartlarında En Yeni Ve En Gelişmiş Ürünleri, Yetkin Kadromuz İle Eksiksiz Hizmet Anlayışı İçersinde Sunmak; Temizlik Her Türlü İhtiyaç İçin Beklenenden Fazlasını Vererek, Sektöründeki En Yüksek Müşteri Memnuniyetine Ulaşmak, Toplumumuza Ve Çalışanlarımıza Kattığımız Değeri Sürekli Arttırmaktır.
Kuzey Bilgisayar

Kuzey Bilgisayar

Bilgisayar Toplama · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Laptop Tamiri 2. el laptop alım ve satımı sıfır bilgisayarsatışı monitör tamiri ekran değişimi klavye değişimi laptop kablosu laptop adaptörü tamiri kasa alım satımı ssd takmak cep telefonu tamiri
Saraç Veri Kurtarma

Saraç Veri Kurtarma

Bilgisayar Toplama · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Saraç bilişim olarak veri kurtarma konusunda 15 yıldır hizmet veriyoruz. Veri kaybı yaşadığınız durumlarda size yardımcı oluyoruz.
SALDEMSOFT YAZILIM

Saldemsoft Yazılım

Bilgisayar Toplama · Altındağ / Ankara
Türkiye'nin e-dönüşüm mimarı olarak, öncü yaklaşımlar sergilemekteyiz Ar-Ge ye verilen önem firmaların geleceğine etki ettiği kadar nesillerin kaliteli yaşam düzeyinide belirler Küresel iş dünyası daha rekabetçi, yenilikçi ürün ve hizmetlerle Türkiye'nin bilişim sektörünün gelişimine önemli katkılar yapıyoruz.
MESUT BİLGİSAYAR SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti.

Bilgisayar Toplama · Çankaya / Ankara
MESUT BİLGİSAYAR SAN. TİC. LTD. ŞTİ. FİRMA TANITIM BİLGİLERİ FİRMA ADI MESUT BİLGİSAYAR SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ŞİRKET MÜDÜRÜ MESUT KABALCI ŞİRKET MÜDÜRÜ D.YERİ,YILI KAHRAMANMARAŞ 12.08.1965 ŞİRKET KURULUŞ YILI 01.01.1991 TELEFON (0312) 430 20 22 (PBX) FAX (0312) 430 20 22 (PBX) ADRES MESUT BİLGİSAYAR SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ZİYA GÖKALP CAD. 28/1 06420 KIZILAY/ANKARA VERGİ DAİRESİ ÇANKAYA VERGİ NO 6190023199 SİTE ADRES http://www.mesutbilgisayar.com.tr MAİL [email protected] MSN [email protected] FAALİYET KONUSU MESCOM COMPUTER DAĞITICISI, ESCORT, CASPER VE İSTEĞE GÖRE HAZIRLANAN MASAÜSTÜ BİLGİSAYAR SATIŞI. BİLGİSAYAR MODEL DEĞİŞTİRME (UPGRADE). NOTEBOOK TÜM MARKALAR SATIŞ BAYİLİĞİ. BİLGİSAYAR PARÇA, AKSESUAR VE SARF MALZEMELERİ SATIŞI. TSE-HYB HİZMET YERİ SERVİS NOKTASI. TEKNİK SERVİS. ÜRETİM MESCOM COMPUTER ÜRETİM, MONTAJ, VE YETKİLİ SATIŞ VE SERVİSLİĞİ. ARIZALI ANAKART...
CanBil Teknoloji

Canbil Teknoloji

Bilgisayar Toplama · Yenimahalle / Ankara
Firmamız CanBil Teknoloji 2006 yılında satış, pazarlama ve teknik olarak faaliyete geçmiş ve dünyanın en güçlü bilişim markalarıyla çalışmaya başlamıştır. "Hiç Bir Şey İmkânsız Değildir" sloganıyla yola çıkan firmamız ürün portföyü; notebook lardan temel bilgisayar bileşenlerine, tüketici elektroniği ürünlerinden yazıcılara kadar, geniş bir grubu kapsamaktadır. Artık Sizlere Daha Yakınız: Sizlere daha iyi, kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek için Ankara da açmış olduğumuz işletmemizde, "Kalite Hizmet" anlayışı üzerinden çalışmaya başladık. Siz müşterilerimize hizmet vermekten büyük onur duyar ve haftanın 7 günü sizlerin hizmetinde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Teknik Servis ve Bakım Hizmeti: Firmamız bünyesinde tüm kurumsal yada kişisel bilgisayarlarınızın bakım, tamir ve onarımını yaptırabilir yada yerinde...
W Media

W Media

Bilgisayar Toplama · Çankaya / Ankara
Teklif iste
W Media 2014 yılında ankarada kurulmuştur. Her biri kendi alanında profesyonelleşmiş 3 kişilik çekirdek ekipten oluşan W, bilişim ve müzik alanında kurumlara ve şahıslara çeşitli hizmetler vermektedir. Bilişim alanında 12, müzik alanında 8 yıllık bir tecrübesi bulunan W, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak verdiği profesyonel hizmetlerle istikrarlı bir şekilde büyümektedir Güvenlik Sistemleri, Bilgisayar Sistemleri, Grafik ve Web Tasarım Hizmetleri Yanı Sıra Teknoloji adına bir çok hizmet vermekle birlikte ayrıca goruntulu ve sesli reklam çekimlerini de başarılı bir sekilde yürütmektedir Ayrıca Özel Günlerinizde ve Düğünlerinizde Çekim Yapmaktayız. Sizleri Bambaşka Bir Hizmet Anlayışına Sahip Şirketimize Davet Ediyoruz
Karınca Bilgisayar

Karınca Bilgisayar

Bilgisayar Toplama · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Kurulumu, Ağ Kurulumu, Ağ Hizmetleri , Tablet PC Tamiri, Yazıcı tamiri, Logo Muhasebe Programları Satış, Destek Hizmetleri, Güvenlik Kameraları Kurulumu, Web Tasarım, Bilgisayar Yazılım Sorunları Giderme, Virüs Temizleme.
Way

Way

Bilgisayar Toplama · Yenimahalle / Ankara
Teklif iste
Network kurulum ve yönetim alanında aynı Zaman'da yazılım desteği ile paket program ihtiyaçlarınız etkili bir şekilde çözümlenmektedir.
ADIM BİLGİSAYAR KIRTASİYE ELEKTRONİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Adım Bilgisayar Kırtasiye Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.

Bilgisayar Toplama · Altındağ / Ankara
Bilgisayar Servis & Tamiri
batarya dünyası

Batarya Dünyası

Bilgisayar Toplama · Çankaya / Ankara
Bilgisayar Servis & Tamiri
KAYA ELEKTRONİK

Kaya Elektronik

Bilgisayar Toplama · Yenimahalle / Ankara
Teklif iste
Tüm Elektrikli ve elektronik ev aletleri cihazları ,Bilgi Sistem malzemeleri, Bilgisayar onarımı. Güneş Sistemleri Panelleri Kurulumu , yapılır.
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman

PC Bilgisayar Teknisyeni