En iyi Cebir Matematik Dersleri Listesi, Ankara

Bu bölgeye hizmet veren 403 kayıtlı cebir matematik öğretmeni var

Cebir Matematik Öğretmenleri Yardıma Hazır!

Özel Ders

Özel Ders

Cebir Matematik Dersleri · Çankaya / Ankara
Teklif iste
İlköğretim ve lise düzeyinde derslere yardım, sınavlara hazırlık. YGS-LYS sınav koçluğu. İngilizce-Matematik-Geometri-Fizik-Edebiyat dersleri için online-yüzyüze ders imkanı.
Melih F.

Melih F.

Cebir Matematik Dersleri · Çankaya / Ankara
Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 3. sınıf öğrencisiyim. YGS-LYS ve lise öğrencilerine okul derslerinde faydalı olabileceğimi düşünüyorum.
merve s.

Merve S.

Cebir Matematik Dersleri · Etimesgut / Ankara
Merhaba. Hacettepe Ü. (İngilizce )Matematik Bölümü mezunuyum. 10 yıldır matematik,fen bilgisi,ingilizce,fizik,kimya,türkçe derslerinden özel ders veriyorum. Öğrencilerle iletişime çok önem veririm. Başarının tüm hayata yayılması için çalışma alışkanlığı kazandırma üzerine -güncel tabir ile" koçluk"- sistemi ile çalışırım. Öğrenciyi müşteri değil kardeş gibi gördüğüm için başarısı için o şevk ile hareket ederim. Tecrübe - bilgi- enerji üçlüsü bir eğitimcinin olmazsa olmazlarıdır.Geriye döndüremeyeceğiniz zamanları en iyi öğretmenlerle değerlendirin. Görüşmek üzere.
Caner Ç.

Caner Ç.

Cebir Matematik Dersleri · Yenimahalle / Ankara
Teklif iste
Merhabalar, Hacettepe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim. Özellikle ilköğretim ve lise düzeylerinde Matematik - Geometri yetkinliğim bulunmaktadır. Öğrenci istekli olduğu sürece anlaşılmayacak konu olduğuna inanmıyorum.
Atlas A.

Atlas A.

Cebir Matematik Dersleri · Yenimahalle / Ankara
Orta Doğu Teknik Üniversitesi - Endüstri Mühendisliği öğrencisiyim. Daha önce ilkokuldan lise sona 15'ten fazla öğrenci ile çalıştım. Benle çalışıp da, derslerinde olumluya doğru gelişme kaydetmeyen tek bir öğrenci bile olmadı. Bir sonbahar dönemi boyunca da, Kızılay'da bir butik dershanede matematik, geometri ve fizik üzerine etüd öğretmenliği yapmış bulunmaktayım.Alanımda ve ders anlatımında tecrübeliyim ve genç arkadaşlar ile iyi iletişim kurmakta oldukça başarılıyım, hepsiyle de arkadaş gibiyim. Matematik ve geometri derslerinde yardımcı olacağım.
ezgi dursun hoca

Ezgi Dursun Hoca

Cebir Matematik Dersleri · Yenişehir / Diyarbakır
Teklif iste
HER DÜZEYE UYGUN DERS , UYGUN FİYAT, ANLAYABİLECEĞİN BİR DİLDE MATEMATİK
Barkın Y.

Barkın Y.

Cebir Matematik Dersleri · Altındağ / Ankara
2015 yılında Ygs'de Türkiye 29.cusu Lys'de Türkiye 23.sü oldum.Özel dersle ilgili tecrübem neredeyse yok sayılır ama soru çözme ve konunun mantığını kavratma konusunda kendime güvenim tam, ayrıca konu olarak ezberleterek değil öğrenterek ilerlemeyi tercih ederim. MF derslerinin hepsine genel olarak hakimim.İlköğretim öğrencilerine de ders verebilirim Öylesine özel ders hocanız ya da soru çözüm hocanız değil aynı zamanda ygs/lys ile ilgili tecrübelerimi sizlerle paylaşarak yol gösterici bir abiniz, eğitim koçunuz da olabilirim. Piyasadaki saati 100-150 TL olan öğretmenlerin aksine para konusunda sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum çünkü önceliğim para değil sahip olduğum deneyimi paylaşma arzusu. Harcadığım bu kadar emeğin sadece kendi girdiğim...
Merve Öğretmen

Merve Öğretmen

Cebir Matematik Dersleri · Etimesgut / Ankara
Teklif iste
Hacettepe ü. İngilizce Matematik bölümü mezunuyum. 10 yıldır öğretmenlik yapıyorum. Matematik-Geometri-İngilizce-Fen b.-Türkçe..İlk-orta-lise okula takviye ve sınavlara hazırlık dersleri veriyorum.Öğrenci takip sistemiyle çalışıyorum. Seviyeye göre kaynak seçimi, ödevler,durum bilgilendirme vb konularda kaygı duymanıza gerek kalmayacak bir eğitmenim.
mustafa teacher

Mustafa Teacher

Cebir Matematik Dersleri · Etimesgut / Ankara
Teklif iste
Merhaba .Kadrolu Matematik Ogretmeniyim.9 Yildir profesyonel olarak ozel ders vermekteyim.Tüm Ankara ortaokul,teog,lise ve ygs ozel dersi veriyorum
ERSİN Ö.

Ersin Ö.

Cebir Matematik Dersleri · Çankaya / Ankara
4 yıldır özel ders vermekteyim. ODTÜ'de Eğitim fakültesi Ortaöğretim fen eğitimi bölümünde okumaktayım. Bundan dolayı öğrencilerime cok güzel bir rol model oluyorum. Öğrencilerin ihtiyaçlarına göre gerek ara sınıfların okul derslerine gerek te son sınıfların TEOG ,YGS, LYS gibi azimli ve sürekli çalışmaları gereken sınavlarına hazırladım. Bu zaman dilimlerinde derslerine yardım etmekle kalmayıp bir arkadaş gibi ilgilendim ve onları bir öğrenci olarak daha iyi anladığımı gördüm. Bu yüzden de aileler ile ilişkilerim çok güzel olmuştur. Genellikle birebir ders verdim ve öğrencilerin birebirde daha iyi odaklandığını ve daha iyi başarı elde ettiğini sınavlarındaki başarılardan elde ettim. Bu zaman diliminde 15'den fazla öğrenciye özel...
ADEM K.

Adem K.

Cebir Matematik Dersleri · Çankaya / Ankara
Evli ve iki çocuk babası olan Adem hoca 10 yıllık tecrübesiyle profesyonel eğitim vermekte ve öğrenci koçluğu yapmaktadır. Dikkat eksikliği, Matematik KORKUSU, Zaman sorunu yaşayan öğrencilerimiz bu SORUNLARI yendiklerinde çok şaşıracaklar. Öğrencilerini en çok yoran bu sorunlar çözüldüğünde ders çalışmak bir zevk halini alıcaktır. Okulda öğrenmediği bu yöntemlerle ögrenciler Anne-baba zoru olmadan kendi hayatlarının direksiyonunu ellerine alıyorlar. KPSS YGS LYS TEOG DGS ALES gibi Hedefe yönelik çalışmak isteyenler, matematik temel ve becerilerine bagli olarak, ADEM Hocanın gözetiminde ortalama 2 haftada konu tamamlama; 1 haftada soru ve deneme çözüm tekniklerini kavrayabilirler. Matematik dersi icin en az 4 hafta gerekmekteyken GEOMETRİ` de bu...
Lodos eğitim

Lodos Eğitim

Cebir Matematik Dersleri · Yenimahalle / Ankara
Teklif iste
Kolej ogretmenlerinden Her dersten ozel ders imkani ilkokul ortaokul ve lise seviyesinde ozel ders
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman

Cebir Öğretmeni