En iyi Evde Köpek Eğitimi Hizmeti Listesi, Ankara

Bu bölgeye hizmet veren 20 kayıtlı köpek eğitmeni var

Yardıma Hazır!

Köpek bakicisi

Köpek Bakicisi

Evde Köpek Eğitimi · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Gezdiririm bakarım evde bakarım tatile giderken birakabilirsiniz tecrubeliyim hayvanları severim kedim ve kopegim var
Dilara Ç.

Dilara Ç.

Evde Köpek Eğitimi · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Daha önce denemedik ancak köpekleri severiz ve zaman bulamadığınızda köpeğinizi gezdirebiliriz. Bahçelievler yakınlarında olursa seviniriz. Okulumuzdan dolayı her gün değil ancak uygun günlerde gezdirebiliriz. On altı yaşındayız ve bu işi ilk kez deneyeceğiz, köpeklerle zaman geçirmeyi sevdiğimizden yapmak istiyoruz ve işin maddi kısmıyla ilgilenmiyoruz. Daha önce köpek gezdirmişliğim var ancak evcil bir köpekti ve eğitilmişti, tercihimiz bu yöndedir.
köpek eğitim hizmetleri

Köpek Eğitim Hizmetleri

Evde Köpek Eğitimi · Yenimahalle / Ankara
Teklif iste
Profosyonel Köpek eğitmeniyim.16 yıl askeri köpek eğitmenliği yaptım.sertifikalarım mevcuttur.Siz köpeğinize değil köpeğiniz size itaat etsin. İnstagram adresimden videoları izleyebilirsiniz. a_y_k_u_t_06
Pet Anaokulu Evcil Hayvan Bakım Hiz.

Pet Anaokulu Evcil Hayvan Bakım Hiz.

Evde Köpek Eğitimi · Etimesgut / Ankara
Teklif iste
2011 yılından bu yana hizmet veren kurumumuz 2013 yılında markalaşarak adını Pet Anaokulu olarak sürdürmüştür. Ankara köpek kreşi, ankara köpek eğitimi konularında öncülük etmiş. Pansiyon ve kuaförlük hizmetlerinin yanı sıra evde eğitim, evde bakım hizmleride vermektedir.
Evcil hayvan bakıcısı

Evcil Hayvan Bakıcısı

Evde Köpek Eğitimi · Keçiören / Ankara
Teklif iste
Evcil hayvan bakımı, köpek dolaştırma ..............................................................
Can Eğitim

Can Eğitim

Evde Köpek Eğitimi · Altındağ / Ankara
Teklif iste
19 yaşındayım ve öğrenciyim.. 1 yaşında pitbulla sahibim . Köpeklerle vakit geçirmeyi ve onlarla uğraşmayı seviyorum. Onları bir iş olarak değil arkadaş olarak görüyorum ve onlarla hem geziyorum hemde eğleniyorum.
kazzim gezdirme

Kazzim Gezdirme

Evde Köpek Eğitimi · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Köpeklerin enerjilerini atmaları, takıntı oluşturmamaları ve onlara liderlik etmenin en iyi yolu dostlarımızı yürüyüşlere çıkarmaktır. Duvarlar arasına uzun süre hapsetmek, köpeklerde psikolojik sorunlar oluşturmaktadır. İş yoğunluğu veya başka sebeplere onları yürüyüşe çıkarma fırsatı bulamayan hayvanseverlerin köpeklerini gezdiriyorum. Hayvanlarla aram iyidir,özellikle köpeklerle zaman geçirmek beni de çok rahatlatan bir aktivitedir. Güvenilir bir gezdirici aradığınızda hizmetinizdeyim.
Mekintoş

Mekintoş

Evde Köpek Eğitimi · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Kedilerinize ve köpeklerinize sizin kadar iyi bakabiliriz. Yolculuğa çıkmanız gerektiğinde gözünüz arkada kalmasın
Club Academy Hijyen ANK TEMİZLİK

Club Academy Hijyen Ank Temizlik

Evde Köpek Eğitimi · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Çıktığımız Bu Yolda, Hizmette Kalite Ve Güvence, Profesyonel Hizmet Veren Marka Olmayı İlke Edinmiş; Zamanında, Eksiksiz, Dürüst, Samimi Personelleri İle Her Müşteriye Farklı htizmet Anlayışını Değil, Tüm Müşterilerimize Kaliteli Ve Profesyonel Hizmeti Vermeyi Ana İlkemiz Olarak Kabul Ettik. Müşterilerimize Dünya Standartlarında En Yeni Ve En Gelişmiş Ürünleri, Yetkin Kadromuz İle Eksiksiz Hizmet Anlayışı İçersinde Sunmak; Temizlik Her Türlü İhtiyaç İçin Beklenenden Fazlasını Vererek, Sektöründeki En Yüksek Müşteri Memnuniyetine Ulaşmak, Toplumumuza Ve Çalışanlarımıza Kattığımız Değeri Sürekli Arttırmaktır.
köpek bakıcılığı

Köpek Bakıcılığı

Evde Köpek Eğitimi · Yenimahalle / Ankara
Teklif iste
köpek bakıcılığı, köpek bakımı, köpek gezdirme, köpek pansiyonu (kısa süreliğine). 7 aylık golden retriever sahibiyim ve köpekleri küçüklüğümden beri çok seviyorum. köpekler hakkında bilgim çok fazla
Serbest

Serbest

Evde Köpek Eğitimi · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Evcil hayvanlarınıza bakım, günlük yürüyüşünü sunmak istiyorum. Bana ulaşabilirsiniz. 0545 448 1484
ACAR KÖPEK EĞİTİM VE KONAKLAMA

Acar Köpek Eğitim Ve Konaklama

Evde Köpek Eğitimi · Gölbaşı / Ankara
Teklif iste
KÖPEĞİNİZE TEMEL İTAAT İLERİ İTAAT KİŞİ VE ALAN KORUMA DAVRANIŞ PROBLEMLERİ DAHİL EĞİTİMLERİ SİZİN YANINIZDA VERİLİR AYRICA SEYEHATLERİNİZDE GÖNÜL RAHATLIĞIYLA BIRAKABİLECEĞİNİZ DOSTLARIMIZIN SİTRESTEN UZAK HUZURLU MUTLU OLARAK KALABİLECEĞİ ORTAMI HAZIRLADIĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUZ