En iyi Özel Lise Öğretmeni Listesi, Ankara

Bu bölgeye hizmet veren 408 kayıtlı lise öğretmeni var

Lise Öğretmenleri Yardıma Hazır!

Aslı Atılgan Matematik Özel Ders

Aslı Atılgan Matematik Özel Ders

Lise Dersleri · Yenimahalle / Ankara
Teklif iste
İlköğretim seviyesinden lise seviyesine kadar matematik ve geometri eğitimi veriyorum. Ödev yardimi etüt çalışmaları konu tekrarinda yardimci olurum. Öğrenci ile samimi bir ortam yaratip öğrenciyi kasmadan ders çalıştırırım. Çukurova üniversitesi matematik bölümü 2012 mezunuyum. Pedagojik formasyon sertifikam var. Ozel ders konusunda 7 senelik tecrubem var. 5 sene etut merkezinde çalıştım
ezgi dursun hoca

Ezgi Dursun Hoca

Lise Dersleri · Yenişehir / Diyarbakır
Teklif iste
HER DÜZEYE UYGUN DERS , UYGUN FİYAT, ANLAYABİLECEĞİN BİR DİLDE MATEMATİK
mustafa teacher

Mustafa Teacher

Lise Dersleri · Etimesgut / Ankara
Teklif iste
Merhaba .Kadrolu Matematik Ogretmeniyim.9 Yildir profesyonel olarak ozel ders vermekteyim.Tüm Ankara ortaokul,teog,lise ve ygs ozel dersi veriyorum
Nur K.

Nur K.

Lise Dersleri · Gölbaşı / Ankara
Teklif iste
Yaklaşık 7 yıldır her düzeyde ve temeldeki ilköğretim ve lise öğrencilerine uygun ücretli özel ders vermekteyim. Ayrıntılı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
Merve Öğretmen

Merve Öğretmen

Lise Dersleri · Etimesgut / Ankara
Teklif iste
Hacettepe ü. İngilizce Matematik bölümü mezunuyum. 10 yıldır öğretmenlik yapıyorum. Matematik-Geometri-İngilizce-Fen b.-Türkçe..İlk-orta-lise okula takviye ve sınavlara hazırlık dersleri veriyorum.Öğrenci takip sistemiyle çalışıyorum. Seviyeye göre kaynak seçimi, ödevler,durum bilgilendirme vb konularda kaygı duymanıza gerek kalmayacak bir eğitmenim.
Club Academy Hijyen ANK TEMİZLİK

Club Academy Hijyen Ank Temizlik

Lise Dersleri · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Çıktığımız Bu Yolda, Hizmette Kalite Ve Güvence, Profesyonel Hizmet Veren Marka Olmayı İlke Edinmiş; Zamanında, Eksiksiz, Dürüst, Samimi Personelleri İle Her Müşteriye Farklı htizmet Anlayışını Değil, Tüm Müşterilerimize Kaliteli Ve Profesyonel Hizmeti Vermeyi Ana İlkemiz Olarak Kabul Ettik. Müşterilerimize Dünya Standartlarında En Yeni Ve En Gelişmiş Ürünleri, Yetkin Kadromuz İle Eksiksiz Hizmet Anlayışı İçersinde Sunmak; Temizlik Her Türlü İhtiyaç İçin Beklenenden Fazlasını Vererek, Sektöründeki En Yüksek Müşteri Memnuniyetine Ulaşmak, Toplumumuza Ve Çalışanlarımıza Kattığımız Değeri Sürekli Arttırmaktır.

"özel Ders"

Lise Dersleri · Etimesgut / Ankara
Teklif iste
Ağırlıklı olarak özel dersler vermekteyim. Uluslararası İlişkiler bölümünde yüksek lisans yapmaktayım. Tarih, Felsefe, Coğrafya gibi alanlarda bilgili olmakla birlikte, Matematik konusunda da oldukça bilgiliyim.
Caner Ç.

Caner Ç.

Lise Dersleri · Yenimahalle / Ankara
Teklif iste
Merhabalar, Hacettepe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim. Özellikle ilköğretim ve lise düzeylerinde Matematik - Geometri yetkinliğim bulunmaktadır. Öğrenci istekli olduğu sürece anlaşılmayacak konu olduğuna inanmıyorum.
Mert Ç.

Mert Ç.

Lise Dersleri · Keçiören / Ankara
Teklif iste
ARKADAŞLAR, Ben 2015 yılında Hacettepe Üniversitesi Matematik Bölümünden mezun oldum ve son sınıfımda pedagolojik formasyonumu aldım. Öğrencilik hayatım boyunca daha çok neden-sonuç ilişkisini baz alan öğrenme modelini kendim benimsedim (haliylen okumuş olduğum bu bölümün bana kazandırmış olduğu bir nitelik bu). Üniversitenin bana katmış olduğu akademik ve sosyal tecrübeler edindim. Üniversite hayatımda 4 kez Nesin Vakfı bünyesinde bulunan Şirince/Matematik Köyüne gittim. Orda sevgili Ali Nesin ve diğer saygı değer hocalardan bilgi edindim. Bu arada bu işin teorikten ziyade pratiğinde önemini çokça anladım. Anlayacağınız derslerimde neyin nasıl işlendiği ve pratiğinde yoğun olarak bulunduğu bir zaman geçirmekteyim. Her zaman öğrenci arkadaşlarıma birşeyleri dayattırmak...
Matematik geometri özel ders

Matematik Geometri Özel Ders

Lise Dersleri · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Daha önceden özel ders tecrübem bulunmaktadır ve disiplinli düzenli ve öğrenciye yönelik bir sistemim vardır. Ders yeri öğrenciyle birlikte belirnebilir. İlk ders deneme amaçlıdır herhangi bir ücret talep etmiyorum eğer ilk ders sonunda öğrenci memnun kalırsa ona göre bir program hazırlanır. Düzenli olarak velilere gerekli bilgilendirmeler yapılır. Eğitim Bilgileri Lise: Gazi Üniversitesi Fen Lisesi Üniversite: Çankaya Üniversitesi
Melih F.

Melih F.

Lise Dersleri · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi son sınıf öğrencisiyim. YGS-LYS ve lise öğrencilerine okul derslerinde faydalı olabileceğimi düşünüyorum.
Lodos eğitim

Lodos Eğitim

Lise Dersleri · Yenimahalle / Ankara
Teklif iste
Kolej ogretmenlerinden Her dersten ozel ders imkani ilkokul ortaokul ve lise seviyesinde ozel ders