En iyi YKS Hazırlık Kursu Listesi, Antalya

Bu bölgeye hizmet veren 99 kayıtlı yks hazırlık kursu var

YKS Hazırlık Kursları Yardıma Hazır!

İnovasyon akademi

İnovasyon Akademi

YKS Hazırlık · Muratpaşa / Antalya
Teklif iste
6 yıldır bilgisayar, Muhasebe, Autocad, 3D Max, Photoshop dersleri vermekteyim.
hatice t.

Hatice T.

YKS Hazırlık · Kepez / Antalya
özel ders deneyimi , etkili iletişim , etkili aktarma ,her seviyeye ders verilir.
eda k.

Eda K.

YKS Hazırlık · Muratpaşa / Antalya
Akdeniz Üniversitesi matematik bölümü öğrencisiyim. ilköğretim matematik dersi veriyorum. güleryüzlü pozitif bir yapım var. matematiğe dair korkuları severek ve anlayarak aşabiliriz.
SÜREÇ EĞİTİM D.

Süreç Eğitim D.

YKS Hazırlık · Muratpaşa / Antalya
Süreç Eğitim Merkezimizin tecrübeli EĞİTİM KOÇU ve alanında uzman öğretmenleri sayesinde öğrencimiz dersini hem sevecek hem de başarılı olacaktır. Öğrencilerimize ödevlerini yapmayı değil, nasıl yapılması gerektiği hususunda teknik bilgilerin de verildiği bir ders ve ödev saati sunuyoruz! Başarı; çok çalışmanın değil, etkili ve yeterli çalışmanın bir ürünüdür. Genel kanı, başarmak için çok çalışmak gerektiğidir. Bunu düşünen öğrenciler çok çalışmayı göze alamadığından başarılı olmak istese de çalışmak istemez. Bu durum öğrenciyi ikileme sokar ve öğrenci bir türlü ders çalışmaya başlayamaz. Bu noktada Süreç Eğitimin EĞİTİM KOÇLUĞU sisteminin üstleneceği rol önemlidir. Not:Ders saat ucretlerini eğitim kurumumuz ile iletişim sağlamanız durumunda bilgilendirme yapılacaktır.
Kenan A.

Kenan A.

YKS Hazırlık · Kepez / Antalya
Teklif iste
Matematik eğitiminin çok yanlış öğretildiğini düşünüyorum. Öğrencilere esasında pek bir şey öğretilmiyor. Bunu değiştirebiliriz. Herkesin gördüğünden çok daha kaliteli matematik öğrenebiliriz. hatta harikalar yaratabiliriz. Matematik dersi ile karşılaşmadığımız sınav yok neredeyse. Bu nedenle temel matematik eğitimi çok iyi alınmalıdır. İşinizi şansa bırakmayın.
Murat B.

Murat B.

YKS Hazırlık · Muratpaşa / Antalya
Teklif iste
Universite hazırlık Matematik ve geometri dersi verilir, 14 yıllık eğitim tecrübem ile size en iyi
Şerif Hoca

Şerif Hoca

YKS Hazırlık · Konyaaltı / Antalya
Teklif iste
7 yıldır bir çok farklı yaş grubunda öğrencim oldu ve arkadaşça bir iletişim kurarak dersler işledim. Ayrıca öğrencilerimin eksik olduğu konuları öğrenmeleri kadar , işlediğimiz dersi sevmelerini de her zaman önceliklerim arasında tuttum.
Hatice A.

Hatice A.

YKS Hazırlık · Konyaaltı / Antalya
Teklif iste
Matematik dersini sevmeyenler artık artık matematikte zorlanmayacaksınız =) Pamukkale üniversitesi Matematik bölümü mezunuyum. 2008-2012 yılları arasında lisansımı tamamladıktan sonra 2 013-2014 yılları arasında pedagojik formasyon programını tamamladım. Lise öğrencilik yıllarımdan beri özel ders vermekteyim. lise ilköğretim ders takviyesi sınavlara hazırlık konusunda size başarınızı arttırmanız için yardımcı olabilirim.. sıkılmadan eğlenerek matematik artık daha kolay...
MUTLU HOCA

Mutlu Hoca

YKS Hazırlık · Muratpaşa / Antalya
Teklif iste
Fen bilimleri, Biyoloji ve 5,6,7 ve 8. sınıf teog matematik ve fen dersleri vermekteyim.referanslarımız mevcuttur.
hakkı b.

Hakkı B.

YKS Hazırlık · Muratpaşa / Antalya
9 YILDIR PROFESYONEL OLARAK MATEMATİK VE GEOMETRİ DERSİ VERMEKTEYİM. MATEMATİĞİ, GEOMETRİYİ EZBERLETMEDEN MODERN YÖNTEMLERLE, ÖĞRENCİNİN SEVİYESİNE İNEREK ANLAYACAĞI BASİT BİR DİLLE ÖĞRETİYORUZ. ->geometride çizgiyi nerden çekeceğim diyorsan ->YGS de konuları biliyorum ama soruların cevaplarını bulamıyorum ->LYS de konular çok karışık ve zor ->YGS de LYS dekonuları bilmiyorum ->KPSS de MATEMATİK yüzünden kalıyorum ->benim için ALES DGS önemli ->matematik benim içinde hobi olsun DİYORSANIZ gelin matematiği birlikte öğrenelim....,
Tgce teacher

Tgce Teacher

YKS Hazırlık · Muratpaşa / Antalya
Teklif iste
Özellikle Teog kapsamında sınava yönelik çalışma yapıyorum. Onun dışında ingilizceyi kullanma becerisini kazandırmak benim işimdir.
Onur Can C.

Onur Can C.

YKS Hazırlık · Kepez / Antalya
İlk ve ortaöğretim seviyesinde istenilirse türkçe alanında ya da diğer derslerde yardımcı olabilirim. Üniversite öğrencisi olduğum için saatler çok problem olmaz. Yıldız Teknik Üniversitesinde Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği öğrencisiyim.
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman

Eğitmen