En iyi Arazi Tesviyesi Hizmeti Listesi

35 kayıtlı arazi tesviye uzmanı

Arazi Tesviye Uzmanları Yardıma Hazır!

Cb-Çocuk Oyun Grupları

Cb-Çocuk Oyun Grupları

Arazi Tesviyesi · Ümraniye / İstanbul
Teklif iste
inşaat dekorasyon tadilat onarım bakım peyzaj çocuk parkları oyun grupları spor aletleri bahçe mobilyaları okul ve kreş mobilyaları sinema ofis koltukları
Akkoca Peyzaj

Akkoca Peyzaj

Arazi Tesviyesi · Kartepe / Kocaeli
Teklif iste
Rulo çim, panel çit, otomatik sulama sistemleri, kamelya yapımı, bahçe bakımı, bahçe bitkilendirme çiçek ve ağaç ekimi, bahçe ilaçlama, bahçe gübreleme.
Opsiyon Peyzaj

Opsiyon Peyzaj

Arazi Tesviyesi · Bakırköy / İstanbul
Teklif iste
Bahçe bakımı projelendirme drenaj otomatik sulama toprak serim çim döşeme çiçek çalı ağaç ekimi şekilendirme süs havuzları kaya bahçeleri dekoratif düzenlemeler bahçe onarımı tadilatı bahçe bakımı ilaçlaması gübreleme dekoratif düzenleme danışmanlık hizmeti verilmekte
Sinanpa Yapı Peyzaj

Sinanpa Yapı Peyzaj

Arazi Tesviyesi · Esenyurt / İstanbul
Teklif iste
1998 yılında gayrimenkul sektöründe faaliyete başladı. 2005 yılından beri peyzaj, dekorasyon hizmeti ve yapı malzemeleri satışı yapmaktadır. Şirketin yeri Beylikdüzü-Hadımköy yolundadır.
Puzzle peyzaj

Puzzle Peyzaj

Arazi Tesviyesi · Pendik / İstanbul
Teklif iste
Genel peyzaj ve kent mobilyaları çevre düzenleme bahçe duvarı çim ekmek ve hazır çim Kamelya Çardak dekorasyon ve iç mimarlık işleri
MANDALLI İNŞAAT VE PEYZAJ

Mandallı İnşaat Ve Peyzaj

Arazi Tesviyesi · Esenyurt / İstanbul
Teklif iste
2010 Yılı Trakya Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı mezunuyum. Mezun olduğum tarihten sonra Özel bir inşaat ve peyzaj firmasında deneyim kazanarak projelere imza attım. Deneyim ve bilgilerimden yola çıkarak MANDALLI iNŞAAT VE PEYZAJ firmasını kurarak sektöre girmiş bulunmaktayız. TÜRKİYE GENELİ PEYZAJ VE İNŞAAT ALANINDA HİZMET VERMEKTEYİZ.
sarıoğlu hafriyat

Sarıoğlu Hafriyat

Arazi Tesviyesi · Bornova / İzmir
Teklif iste
kırım yıkım hafriyat kaldırma su şebekesi yenileme kanalizasyon bağlantısı yenileme kazı yapma temel doldurma temel yeri açma kanal kazı işleri yol açma hendek atma besihane küreme benzeri işler yapılır 1 adet mini eksgavatör 1 buçuk tonluk 1 adet 3 tonluk 1 adet 5 tonluk eksgavatör 1 adet r14 0 bobket 1 adet traktör römörkü ve su tankeri ile birlite 2 adet komatsu vb 98 beko loder kepce 1 adet case bekoloder 1 adet damperli kırkayak 1 adet küçük kamyonet ile siz müşterilerimizin hizmetindeyiz.
Akbayrak Peyzaj

Akbayrak Peyzaj

Arazi Tesviyesi · Küçükçekmece / İstanbul
Teklif iste
Bahce tanzimi,bina,villa,site bahceleri duzenlemesi isi ve haftalik,aylik duzenli bahce bakimi isleriniz.icin hizmetinizdeyiz.Her tur peyzaj calismasi ihtiyacinizda uzman kadromuz ve ziraat muhendisi ile goreve haziriz Aramanizi bekliyoruz.
Aivali Rulo Çim

Aivali Rulo Çim

Arazi Tesviyesi · Ayvalık / Balıkesir
Teklif iste
Rulo cim doseme Alan tesviyesi Peyzaj duzenlemesi Cim bakimi, gubreleme, ilaclama Otomatik sulama sistemi kurulumu
Green Sensations

Green Sensations

Arazi Tesviyesi · Kadıköy / İstanbul
Teklif iste
Biz Green Sensations ailesi olarak sizi içinde bulunduğunuz betonarme yapılardan alıp doğanın tüm renkleriyle dolu bi şehirde yaşamanızı sağlayamayız,ancak yaşadığınız betonarme yapıları doğanın tüm renkleriyle dolu bi yere dönüştürebiliriz..
Bahçe bakim

Bahçe Bakim

Arazi Tesviyesi · Şile / İstanbul
Teklif iste
Bahçe bakimi peyzaj ağaç budama ağaç dikimi sulama havuz bakimi v.s ekip olarak çalışmaktayız yapilan işin daima arkasında ve sürekli bakımını sağlamaktayız.ucretsiz fikir ve bilgi alışverişinde buluna bilirsin. Isi illa bana yaptirmak zorunda degilsiniz.bir sitede çalışıyorum işimi severek yapıyorum.her bütçeye uygun hizmet etmekteyiz o kadar para sevdalısı değiliz hiç kimseyide üzmeyiz zaten sizi memnun edemezsek güven vermezsek çalışmaya kendimiz son veririm...
Bahçeşehir Peyzaj

Bahçeşehir Peyzaj

Arazi Tesviyesi · Osmangazi / Bursa
Teklif iste
Peyzaj ve bahçe düzenlemeleri fidan üretimi satışı ve ekimi bahçe bakım işleri çimlendirme sulama vs
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman