En iyi Aşçılık Kursu Listesi

220 kayıtlı aşçılık kursu

Aşçılık Kursları Yardıma Hazır!

Özgünşef Lokanta

Özgünşef Lokanta

Aşçılık · Eyüp / İstanbul
Teklif iste
pasta tatlı yemek döner her türlü nişan düğün kokteyl kahvaltı kır yemeği mangalve sünnet cenaze yemekleri
Club Academy Hijyen ANK TEMİZLİK

Club Academy Hijyen Ank Temizlik

Aşçılık · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Çıktığımız Bu Yolda, Hizmette Kalite Ve Güvence, Profesyonel Hizmet Veren Marka Olmayı İlke Edinmiş; Zamanında, Eksiksiz, Dürüst, Samimi Personelleri İle Her Müşteriye Farklı htizmet Anlayışını Değil, Tüm Müşterilerimize Kaliteli Ve Profesyonel Hizmeti Vermeyi Ana İlkemiz Olarak Kabul Ettik. Müşterilerimize Dünya Standartlarında En Yeni Ve En Gelişmiş Ürünleri, Yetkin Kadromuz İle Eksiksiz Hizmet Anlayışı İçersinde Sunmak; Temizlik Her Türlü İhtiyaç İçin Beklenenden Fazlasını Vererek, Sektöründeki En Yüksek Müşteri Memnuniyetine Ulaşmak, Toplumumuza Ve Çalışanlarımıza Kattığımız Değeri Sürekli Arttırmaktır.
Epsilon Butik Dershane

Epsilon Butik Dershane

Aşçılık · Kadıköy / İstanbul
Kurs & Dersaneler
Serkan K.

Serkan K.

Aşçılık · Fatih / İstanbul
Teklif iste
(Yurt içi,yurt dışı) bilgisayarlı tasarım,mimari&mühendislik çizim programları özel ders almak isteyenler (2D-3D) ve proje ödevleri,autocad,solidworks,inventor,3ds max, v-ray,excel,word,p.point,paint,özel tasarımlar,proje bazlı iş teklifleri,imalat,lojistik alanlarında hertürlü işbirliği için özel hizmet verilir.İlgilenenlerin özel mail adreslerine yazmaları rica olunur.
kakaka

Kakaka

Aşçılık · Beyoğlu / İstanbul
Teklif iste
akakakakakakaka
kamil k.

Kamil K.

Aşçılık · Mamak / Ankara
Teklif iste
3D Max ve Vray uzmanıyım, aynı zamanda Ankara' nın önde gelen kurslarında eğitmenlik yapmaktayım. Yurt içi ve yurtdışı; Büyük ve küçük ölçekli projelerinizi 3 boyutta görselleştiriyoruz. İç mekan, dış mekan tasarımları, mimari animasyon, wallwasher bina boyama görselleştirmesi, bina ve çevre aydınlatma, spor kompleksleri, park ve oyun alanları, çevre düzenleme ve peyzaj görselleştirmesi,mobilya tasarımları, stand tasarımları, her türlü obje modelleme, 3D Max ve Vray grup veya özel derslerle hizmetinizdeyiz. Kaliteyi belirleyen yapılanlar yani portfolio ve referanslardır. Sizde güvenilir, kaliteli, ekonomik ve daimi müşterilerimiz arasına katılmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Birlikte çalışabilmek umudu ile, Saygılarımla, Kamil Kurtuluş 3D Görselleştirme Uzmanı
Yabancı Şef Dünya mutfağı

Yabancı Şef Dünya Mutfağı

Aşçılık · Beşiktaş / İstanbul
Teklif iste
Meksika, Hint, Çin, Japon, Tayland, Gürcistan, Rus, Sibirya, Kazak , Özbek, İngiliz, İrlanda, İskoçya , vejetaryan mutfaklarına hakimim. Hızlıyım, zamanında yetiştiririm, bana gerekli olanları yanımda taşırım.
hatice

Hatice

Aşçılık · Sarıyer / İstanbul
Teklif iste
Gastronomi mutfak sanatlari yeditepe universitesi mezunuyum.5 yil tecrubem var.yemek akademilerinde veya kisisel asci tek seferlik veya surekli hizmet verebilirim..
CEMİLECELEZZETLER butik pasta kurabiye

Cemilecelezzetler Butik Pasta Kurabiye

Aşçılık · Yenişehir / Mersin(İçel)
Teklif iste
MERSİN BUTİK PASTA KURABİYE
Filika Ajans

Filika Ajans

Aşçılık · Küçükçekmece / İstanbul
Teklif iste
FİLİKA AJANS olarak müşteri odaklı tutumumuz ile gurur duyuyoruz. Başarımızın gelişmiş teknoloji metodları, karmaşık strateji ve yardıma dayandığının farkındayız. Birlikte çalıştığımız ortaklarımızla müşterilerimizin gereksinimlerini yerine getirmekteyiz. Sebebi ilk sıraya müşterilerimizin ihtiyaçlarını koymamız.
İnovasyon akademi

İnovasyon Akademi

Aşçılık · Muratpaşa / Antalya
Teklif iste
6 yıldır bilgisayar, Muhasebe, Autocad, 3D Max, Photoshop dersleri vermekteyim.
fecri t.

Fecri T.

Aşçılık · Ümraniye / İstanbul
Mesleki Eğitim & Kurslar, Bilgisayar Kursları
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman

Aşçılık Eğitmeni