En iyi Aşçılık Kursu Listesi

218 kayıtlı aşçılık kursu

Aşçılık Kursları Yardıma Hazır!

İnovasyon akademi

İnovasyon Akademi

Aşçılık · Muratpaşa / Antalya
Teklif iste
6 yıldır bilgisayar, Muhasebe, Autocad, 3D Max, Photoshop dersleri vermekteyim.
Serkan K.

Serkan K.

Aşçılık · Fatih / İstanbul
Teklif iste
(Yurt içi,yurt dışı) bilgisayarlı tasarım,mimari&mühendislik çizim programları özel ders almak isteyenler (2D-3D) ve proje ödevleri,autocad,solidworks,inventor,3ds max, v-ray,excel,word,p.point,paint,özel tasarımlar,proje bazlı iş teklifleri,imalat,lojistik alanlarında hertürlü işbirliği için özel hizmet verilir.İlgilenenlerin özel mail adreslerine yazmaları rica olunur.
seda b.

Seda B.

Aşçılık · Üsküdar / İstanbul
Özel seramik/çini dersi, düğün davetiyesi. Mekanlara seramik/cam/çini pano , heykel/biblo, butik restoran/kafelere yemek takımı çay takımı.
Özgünşef Lokanta

Özgünşef Lokanta

Aşçılık · Eyüp / İstanbul
Teklif iste
pasta tatlı yemek döner her türlü nişan düğün kokteyl kahvaltı kır yemeği mangalve sünnet cenaze yemekleri
özgür t.

Özgür T.

Aşçılık · Kadıköy / İstanbul
Ürün Fotoğraf Çekimi, Mesleki Eğitim & Kurslar
Emrah K.

Emrah K.

Aşçılık · Yenimahalle / Ankara
2007 Yılından beri Fotoğrafçılık ile uğraşmaktayım. Farklı deneyimler kazanmak ve profosyonel fotoğrafçılığa ilk adımı atmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. "aaa bu fotoğraf nasıl çekilmiş, bende çekmek istiyorum" diyorsanız amacınıza ulaşmak için vakit kaybetmenize gerek yok. :) Hem hoş vakit geçirmek hemde profosyonelleşmek istiyorsanız bekliyoruz :) Temel/Orta ve İleri düzey Fotoğrafçılık kursu, - Makine arayüzü kullanımı - Enstantene, Diyafram, ISO, - Fotoğrafta kadraj kullanımı - Fotoğrafta ışığın önemi ve kullanımı - Keskinlik - Lensler ve genel kullanım alanları - Portre, Doğa, Makro, Özel gün fotoğrafçılığı - Vb. konuların teorik ve pratik olarak uygulamalı anlatımı Photoshop, Lightroom destekli fotoğraf işleme kursu. - Fotoğrafçılar için Photoshop ve Lightroom kullanımı *Kişiye özel ve toplu kurslar (max....
Filika Ajans

Filika Ajans

Aşçılık · Küçükçekmece / İstanbul
Teklif iste
FİLİKA AJANS olarak müşteri odaklı tutumumuz ile gurur duyuyoruz. Başarımızın gelişmiş teknoloji metodları, karmaşık strateji ve yardıma dayandığının farkındayız. Birlikte çalıştığımız ortaklarımızla müşterilerimizin gereksinimlerini yerine getirmekteyiz. Sebebi ilk sıraya müşterilerimizin ihtiyaçlarını koymamız.
Tahsin E.

Tahsin E.

Aşçılık · İzmit / Kocaeli
Bir kadının hayatındaki en önemli andır düğün günü … Bu özel günde çok güzel ve çekici olmak ister. Aynı zamanda o anı ölümsüzleştiren fotoğraflarda da muhteşem görünmek… 14 yıllık profesyonel deneyimimle sizi size hayran bıraktıracağım ;) dilerseniz Makyajın alfabesini öğrenin! İster kendi yüzünüze makyaj yapmayı öğrenmek , ister profesyonel eğitim almak, isterseniz arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçireceğiniz makyaj workshoplarına katılmak isteyin... Hayatınız boyunca çok işinize yarayacak makyaj tüyolarını , pratik uygulamaları yada çok kazançlı ve keyifli meslek olan makyaj sanatçısı olma avantajını benimle yakalayın! Zaman kaybetmeden teklif al! Bu şansı kaçırma !
kamil k.

Kamil K.

Aşçılık · Mamak / Ankara
Teklif iste
3D Max ve Vray uzmanıyım, aynı zamanda Ankara' nın önde gelen kurslarında eğitmenlik yapmaktayım. Yurt içi ve yurtdışı; Büyük ve küçük ölçekli projelerinizi 3 boyutta görselleştiriyoruz. İç mekan, dış mekan tasarımları, mimari animasyon, wallwasher bina boyama görselleştirmesi, bina ve çevre aydınlatma, spor kompleksleri, park ve oyun alanları, çevre düzenleme ve peyzaj görselleştirmesi,mobilya tasarımları, stand tasarımları, her türlü obje modelleme, 3D Max ve Vray grup veya özel derslerle hizmetinizdeyiz. Kaliteyi belirleyen yapılanlar yani portfolio ve referanslardır. Sizde güvenilir, kaliteli, ekonomik ve daimi müşterilerimiz arasına katılmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Birlikte çalışabilmek umudu ile, Saygılarımla, Kamil Kurtuluş 3D Görselleştirme Uzmanı
kakaka

Kakaka

Aşçılık · Beyoğlu / İstanbul
Teklif iste
akakakakakakaka
Selçuk T.

Selçuk T.

Aşçılık · Yıldırım / Bursa
Anadolu Üniversitesi - Güzel Sanatlar Fakültesi / Endüstriyel Tasarım Bölümü Mezunuyum. 2009 Yılından beridir. Özel Eğitim Kurumlarında Sınıf Eğitimleri / Özel Birebir Dersler ile Öğrencilerime 3ds MAX / AutoCAD ve Photoshop Öğretmekteyim. Toplamda 150'ye yakın Mimar / İç Mimar / Mühendis ve Tekniker arkadaşlarımıza tasarım program eğitimleri vererek meslek yaşantılarında profesyonel adımlar atmalarına yardımcı oldum. Bunların yanı sıra Freelance Olarak Proje - Katalog - (Ahşap Gruplar / Mutfak ve Diğer Özel Mobilya gruplarında uygulama / üretim / montaj) Uygulama Proje desteği verilmektedir.
Club Academy Hijyen ANK TEMİZLİK

Club Academy Hijyen Ank Temizlik

Aşçılık · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Çıktığımız Bu Yolda, Hizmette Kalite Ve Güvence, Profesyonel Hizmet Veren Marka Olmayı İlke Edinmiş; Zamanında, Eksiksiz, Dürüst, Samimi Personelleri İle Her Müşteriye Farklı htizmet Anlayışını Değil, Tüm Müşterilerimize Kaliteli Ve Profesyonel Hizmeti Vermeyi Ana İlkemiz Olarak Kabul Ettik. Müşterilerimize Dünya Standartlarında En Yeni Ve En Gelişmiş Ürünleri, Yetkin Kadromuz İle Eksiksiz Hizmet Anlayışı İçersinde Sunmak; Temizlik Her Türlü İhtiyaç İçin Beklenenden Fazlasını Vererek, Sektöründeki En Yüksek Müşteri Memnuniyetine Ulaşmak, Toplumumuza Ve Çalışanlarımıza Kattığımız Değeri Sürekli Arttırmaktır.
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman

Aşçılık Eğitmeni