En iyi Bayan Aşçı Listesi

11 kayıtlı bayan aşçı

Bayan Aşçılar Yardıma Hazır!

Özgüvenler Catering

Özgüvenler Catering

Bayan Aşçı · Arnavutköy / İstanbul
Teklif iste
30 yıl önce lokantacılıkla adım attığımız yemek sektöründe, vermiş olduğumuz kaliteli ve sağlıklı hizmetimizle toplu yemek üretimine geçmiş olup bugün sektörün öncü kuruluşları arasında yer almıştır. Merkez mutfağı HADIMKÖY' de bulunan Özgüvenler Catering 3000 m2 lik kendi ait binası ile bölgenin en yüksek kapasiteli ve modern tesisi ile üretim yapmaktadır. Kurulduğu günden beri sağlıklı ve kaliteli yemek üreten Özgüvenler Catering sahip olduğu alt yapısı ve çalıştırdığı personellerini sürekli eğiterek daima en iyisini sunmayı hedeflemektedir. Özgüvenler catering günde binlerce kişiye taşıma ve yerinde yemek üretimi ile hizmet vermektedir. Kamu kuruluşları sanayi firmaları ve tüm özel şirketlere...
İşletme Yok, Bireysel Çalışma

İşletme Yok, Bireysel Çalışma

Bayan Aşçı · Beylikdüzü / İstanbul
Teklif iste
BOYA-BADANA Boya badana, asma tavan yapımı, mantolama, iç dekorasyon, vernik ve cila, dış cephe alçıpan, granit seramik gibi dekorasyon hizmetleri vermekteyiz Danışmanlık (Aİle Danışmanlğı, İlişki Danışmanlığı, Kayıp-Yas Danışmanlığı v.b.) Kişisel-özel Tek Seferlik Aşçılık (Özel Günlerde Aşçılık gibi) BOYA-BADANA Boya badana, asma tavan yapımı, mantolama, iç dekorasyon, vernik ve cila, dış cephe alçıpan, granit seramik gibi dekorasyon hizmetleri vermekteyiz
ece elektrik

Ece Elektrik

Bayan Aşçı · Tuzla / İstanbul
Teklif iste
Her türlü Bina elektrik tesisatı ,Gemi ve Yat tesisatı,Yüksek Gerilim Belgeli 18 yıllık elektrik ustasıyım.Branşımda uzmanım.
civan catering

Civan Catering

Bayan Aşçı · Şehitkamil / Gaziantep
Teklif iste
toplu yemek caterin hizmeti yerinde üretim dahil her türlü hizmet İVANcatering, toplu yemek, hizmetlerinde Türkiye’nin en iyi firmaları arasında yer almak amacı ile GAZİANTEP ‘in Dört bir yanında faaliyet göstermektedir. 30 çalışanımız ve 6375 tabldot/gün üretim kapasitemizle her an kendimizi yenileyerek hizmet vermeye ve büyümeye devam ediyoruz. Sürekli gelişimi, müşteri odaklı yönetimi, kaliteli ürün ve hizmet sunmayı, temizliği ve güleryüzlülüğü misyon edindik. İhtiyaçlarınıza en uygun, çeşitli, hızlı ve esnek çözümü sunmak için yanınızdayız
Club Academy Hijyen ANK TEMİZLİK

Club Academy Hijyen Ank Temizlik

Bayan Aşçı · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Çıktığımız Bu Yolda, Hizmette Kalite Ve Güvence, Profesyonel Hizmet Veren Marka Olmayı İlke Edinmiş; Zamanında, Eksiksiz, Dürüst, Samimi Personelleri İle Her Müşteriye Farklı htizmet Anlayışını Değil, Tüm Müşterilerimize Kaliteli Ve Profesyonel Hizmeti Vermeyi Ana İlkemiz Olarak Kabul Ettik. Müşterilerimize Dünya Standartlarında En Yeni Ve En Gelişmiş Ürünleri, Yetkin Kadromuz İle Eksiksiz Hizmet Anlayışı İçersinde Sunmak; Temizlik Her Türlü İhtiyaç İçin Beklenenden Fazlasını Vererek, Sektöründeki En Yüksek Müşteri Memnuniyetine Ulaşmak, Toplumumuza Ve Çalışanlarımıza Kattığımız Değeri Sürekli Arttırmaktır.
Gizem Catering Yemek Hizmetleri

Gizem Catering Yemek Hizmetleri

Bayan Aşçı · Kartal / İstanbul
Teklif iste
Günlük olarak Kahvaltı, Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği Döner ve Mangal Tam Kurumsal Catering Servisi
Barbequ uzmanı

Barbequ Uzmanı

Bayan Aşçı · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Barbequ ev gecelerinizde sizlere ve misafirlerinize kaliteli ve lezzetli ,mezeler ,et,tavuk,balik ve kebab çeşitlerini hijyenik ve kontrolünüz altinda sizlere sunmaktan mutluluk duyarim .türkiyede ve yurt dişinda birçok özel ailenin evinde bulunup mutlu gecelerinde onlara hizmet verdim ,evinizin önündeki küçücük bahçenizde kömür kokan muhteşem lezetler için buradayim.sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarim .sevgiler saygilar.
ANADOLU SOFRASI

Anadolu Sofrası

Bayan Aşçı · Yenimahalle / Ankara
Teklif iste
Yemek Üzerine Tüm Hizmetler Hazır Yemek Tabldot Düğün, Nişan ve diğer Merasim Yemekleri Catering
Özgünşef Lokanta

Özgünşef Lokanta

Bayan Aşçı · Eyüp / İstanbul
Teklif iste
pasta tatlı yemek döner her türlü nişan düğün kokteyl kahvaltı kır yemeği mangalve sünnet cenaze yemekleri
Sunny Days Cookies & Cakes

Sunny Days Cookies & Cakes

Bayan Aşçı · Bayraklı / İzmir
Teklif iste
Özel günlerinizde güzel tatlar. Butik pasta, butik kurabiye, Cupcake ve daha fazlası için burdayız. Güvenilir, sağlıklı, kaliteli hizmet için bize ulaşın.
üçöğün

Üçöğün

Bayan Aşçı · Beylikdüzü / İstanbul
Teklif iste
yiyecek içecek sektöründe öncü firmalar arasında bulunmaktayız. günlük 50.000 kişiye yemek hizmeti sunmaktayız. ayrıca istanbul dışında da hazırlık mutfaklarımız mevcuttur. yerinde üretim , taşıma yemek , restorant , özel hizmetler , fuar ve çeşitli banket organizasyonları kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz.
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman

Kişisel Şef ve Aşçı