En iyi Bilgisayar Kursu Listesi

169 kayıtlı bilgisayar öğretmeni

Bilgisayar Öğretmenleri Yardıma Hazır!

Mücahit PC

Mücahit Pc

Bilgisayar Kursu · Üsküdar / İstanbul
Teklif iste
Windows 7,8,10 yüklemek ve formatlamak, dosya kurtarmak bilgisayar tamiri, parça değişimi ve temel bilgisayar kullanımı ve program dersi verilir.
Samet Çakır

Samet Çakır

Bilgisayar Kursu · Adapazarı / Sakarya
Teklif iste
Sistem Network Kurulum ve Yapılandırma ; Microsoft Server 2008 R2 & 2012 R2 Üzerinde, Active Directory DNS DHCP File Server Ftp Server Print Server Exchange Server 2010 Vmware & Hyper - V Sanallaştırma, Sql Server Kurulum ve Yapılandırma PDKS Sistemleri Kurulumu Network; Cisco & hp L1-L2-L3 Switching ( Kurulum , Konfigürasyon ve Yapılandırma) Router Kurulumu BackBone Kurulum Yapılandırma Fortinet & Juniper Firewall Bakım ve Yönetimi Güvenlik Kamera ve Plaka Okuma sistemleri Veeam Backup Kurulum ve Yapılandırma Hizmetleri, Kabinet Montaj Kablolama ve Numaralandırma Video Server , Video Konferans Sistemleri Web Server , IIS Kurulum ve Yapılandırma, Linux (Red Hat , Centos ) Cpanel Kurulum ve Yapılandırma Mysql , Apache , IOncube Kurulum ve Yapılandırma, Web Hosting , VPS ,VDS Hizmetleri.
MEHMET HOCA

Mehmet Hoca

Bilgisayar Kursu · Gaziosmanpaşa / İstanbul
Teklif iste
Tecrübeli ve samimi bir öğretmeninizden/ hocanızdan Office eğitimi(Excel, Word, Power Point) HTML5, PHP eğitimi C# eğitimi Matematik-Geometri eğitimi(Her sınıfa ve sınava uygun)
Agit A.

Agit A.

Bilgisayar Kursu · Esenler / İstanbul
Teklif iste
4 yıldır Grafik Tasarım yapıyorum. Kurumsal kimlik, logo, afiş, ambalaj, broşür, föy, banner ve aklınıza gelebilecek farklı tasarımlar için birlikte çalışabiliriz.
Ufa Yazılım

Ufa Yazılım

Bilgisayar Kursu · Sancaktepe / İstanbul
Teklif iste
C# , EntityFramework , MySql, TSql, nHibernate, jQuery ,
EEG ALARM KAMERA GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Eeg Alarm Kamera Güvenlik Sistemleri

Bilgisayar Kursu · Atakum / Samsun
Teklif iste
SAMSUN Alarm, Kamera, Bilgisayar Güvenlik Sistemleriyle Kusursuz ve Profesyonel İşçilik Anlayışı Çerçevesinde Kusursuz Çalışan TEK Firmadır.
Kaloglu C.

Kaloglu C.

Bilgisayar Kursu · Bayrampaşa / İstanbul
Teklif iste
5000'den fazla kisiye ozel ders egitimi verdim. Hali hazirda devam ettigim egitimler bulunmaktadir. windows, excel,word vb ofis uygulamalari, bilgisayar programlama, android gelistirm ve bir cok alanda ozel ders vermeye devam ediyorum.
Truha Bilisim

Truha Bilisim

Bilgisayar Kursu · Kadıköy / İstanbul
Teklif iste
Bilişim teknolojileri Network ve Sistem Desteği Network ve Sistem Kurulumu Wordpress Makale Yazım Siparişi
Filika Ajans

Filika Ajans

Bilgisayar Kursu · Küçükçekmece / İstanbul
Teklif iste
FİLİKA AJANS olarak müşteri odaklı tutumumuz ile gurur duyuyoruz. Başarımızın gelişmiş teknoloji metodları, karmaşık strateji ve yardıma dayandığının farkındayız. Birlikte çalıştığımız ortaklarımızla müşterilerimizin gereksinimlerini yerine getirmekteyiz. Sebebi ilk sıraya müşterilerimizin ihtiyaçlarını koymamız.
Sami Elektronik ve Bilgisayar Kırtasiye

Sami Elektronik Ve Bilgisayar Kırtasiye

Bilgisayar Kursu · Körfez / Kocaeli
Teklif iste
Bilgisayar, Netbook,Notbook,Tablet, Bakım ve Tamiri yapmaktayız. Marka bağımsız. garanti dışı kalmış cihazlara servis desteği veriyoruz. Satışını yaptığımız ve destek verdiğimiz ticari yazılımlar "CRM ve ERP" (Unlu Mamuller Otomasyonu, Otopark ve Plaka Tanıma Sistemi, Otogar Yönetim Sistemi, Diş Hekimliği Programı, Ekmek ve diğer unlu üretim yapan Fırınlar için "Fırın Programı", Bilgisayarlı ortamda dokunmatik ekranlarla kullanabileceğiniz. Restaurant, Pastane ve Cafe Otomasyonu, Kuruyemiş ve Çerezci Programı
Arge Yazılım

Arge Yazılım

Bilgisayar Kursu · Sancaktepe / İstanbul
Teklif iste
Arge Yazılım, kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermiş, sürekli geliştirdiği ürün ve hizmetlerle küçük ve orta ölçekli firmalar da dahil olmak üzere değişik sektörlere çözümler getirmiştir.
BERFİN İLETİŞİM

Berfin İletişim

Bilgisayar Kursu · Şemdinli / Hakkari
Teklif iste
2009'da kurulmuş bir avea satış noktasıyız abonelerimize her zaman daha iyi hizmet kaliteli ürün sunmak ve hizmetimizi en iyi şekilde yapmak gayemizdir bu gayemizden vizyonumuzdan asla taviz vermiyoruz halende türk telekom olarak hizmet veriyoruz
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman

Bilgisayar Eğitmeni