En iyi Blog Yazarı Listesi

63 kayıtlı blog yazarı

Blog Yazarları Yardıma Hazır!

Timdesigners Bilişim ve Web Teknolojileri

Timdesigners Bilişim Ve Web Teknolojileri

Blog Yazarlığı · Karşıyaka / İzmir
Teklif iste
Kurucusu olduğum Timdesigners Web Tasarım Ajansı ile 6 yılda 1000in üzerinde projede görev aldık. Çeşitli iş portallarında uzman olarak hizmet sunduğumuz dönemlerde ilk 3de yer edindik. Artık hizmetlerimizi 1001uzman.com üzerinden sunmaya başlıyoruz.
TasarıMor

Tasarımor

Blog Yazarlığı · Kağıthane / İstanbul
Teklif iste
2002 yılından gelen tecrübemizle cep telefonu ve tablet tamiri üzerinde olan uzmanlığımız yazılım ekiplerimizin gücüyle web tasarım ve programlama üzerine de gelişti. Bir çok firmaya vermiş olduğumuz hizmetle sizlere de uygun fiyatlı harika çalışma alanları yaratabiliriz. Mutlaka fiyat isteyin.
Mevlüt Baki T.

Mevlüt Baki T.

Blog Yazarlığı · Pendik / İstanbul
Teklif iste
Almanca-Ingilizce Eğitmen & Kalite Uzmanı - Yazar
Skycrea

Skycrea

Blog Yazarlığı · Beyoğlu / İstanbul
Teklif iste
2012 Yılında sanal ortamda büyümeye yönelik projelerle bilişim sektörüne atıldık. Daha sonra Web Site tasarımına başladık ve bu sektörde uzmanlaşmaya çalıştık şimdi ise her geçen gün yeni projelere imza atıyoruz.
Tuncer Gülcan

Tuncer Gülcan

Blog Yazarlığı · Mamak / Ankara
Teklif iste
freelance olarak web tasarım, yazılım, grafik tasarımı ve seo optimizasyon ile hizmet sunmaktayım.
Özgüweb İnternet Hizmetleri

Özgüweb İnternet Hizmetleri

Blog Yazarlığı · Karesi / Balıkesir
Teklif iste
Özgüweb İnternet Hizmetleri, 2006 yılından beri web tasarımı konusunda uzmanlaşmış ve nisan 2012 yılında web tasarım ofisini Balıkesir'de açmıştır. Dijital dönüşümün taleplerine cevap verebilmek adına sadece web site tasarımı değil, sosyal medya danışmalığı, Google reklamcılığı ve e-ticaret danışmanlığı gibi sektörlere de ağırlık vermekteyiz.
Loris Ajans

Loris Ajans

Blog Yazarlığı · Yenimahalle / Ankara
Teklif iste
E-Ticaret, Web Sitesi Tasarımı, Kurumsal Kimlik, Logo&Katalog&Kartvizit&Broşür Tasarımı, Sosyal Medya Danışmanlığı, SEO Hizmetleri, Teknoloji Danışmanlığı
Profesyonel Yazar

Profesyonel Yazar

Blog Yazarlığı · Büyükçekmece / İstanbul
Teklif iste
Makale yazarlığı Tanıtım yazarlığı Reklam yazarlığı Senaryo yazarlığı ve bunlar gibi tüm yazarlık işlerinde hizmetinizdeyiz
Çetin K.

Çetin K.

Blog Yazarlığı · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Yüksek bilgisayar mühendisiyim.Freelance proje geliştiriyorum.Özel bilgisayar eğitimleri vermekteyim.Piyasada çok sayıda bireysel ve kurumsal referansım mevcuttur.Linkend profilim(https://www.linkedin.com/profile/view?id=71514726&trk=nav_responsive_tab_profile_pic) ekte mevcuttur.
vizyon yazılım

Vizyon Yazılım

Blog Yazarlığı · Fatih / İstanbul
Teklif iste
Firmanızın bilişim dünyasındaki yerini belirleyen, hızla gelişen sanal alemde firmanızı daima güncel ve önde tutmayı amaçlayan, yenilikçi ve hızlı çözümlemeye sahip karakter yapısıyla sizlere hizmet vermekte ve inovatif çözümler sunmaktayız. İnternet dünyasındaki kimliğinizi her açısıyla ele alarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyoruz.Genç ve işini severek yapan ekip arkadaşlarımızla sizi işinizde her daim bir adım öne taşıyacak çözümler sunuyoruz. Sorumluluklar Kumsal Ajans, sizlere verdiği hizmetleri 360 ele alarak "müşteri olsaydım ne gibi taleplerim olurdu?" sorusuna cevap bularak sunmaya başlar. Böylelikle kullanıcı gibi düşünerek işinizi ele alma sürecimiz başlar. Tasarım aşamamızda ise rakiplerinizin analizi yapılarak işinize en uygun tasarıma ve kullanıcı deneyimine sahip siteniz oluşturulur. Bizler bu aşamayı...
ASA Reklam

Asa Reklam

Blog Yazarlığı · İskenderun / Hatay
Teklif iste
ASA Web Tasarım’ın faaliyet alanı internettir. İnternet üzerinde uzmanlaştığı alan ise Web Tasarımdır. Uzmanlığını, eğitimli ve tecrübeli personelinden alır. Çok kısa süre içerisinde müşterilerin birbirlerine referans vermesi ile büyüyen ve sektörde adından söz ettiren bir firma haline gelen ASA Web Tasarım, hala aynı büyüme hızını koruyarak web tasarım üzerinde yeniliklere öncülük etmektedir.
EMC Bİlgi Teknolojileri

Emc Bilgi Teknolojileri

Blog Yazarlığı · Kadıköy / İstanbul
Teklif iste
25 kişilik uzman ekibimizle yazılımsal ve tasarımsal çözümler sunuyoruz. Aynı zamanda google partner ajansı olarak reklamlarınızı, sosyal medyanızı ve seonuzu yapılandırıyoruz. Size özel web yazılım ve tasarım alanında karşılıklı fikir alışverişi yaparak size en uygun çözümü sunmak isteriz. Referanslarımıza aşagıdaki linkten bakabilirsiniz: www.emcbilisim.com
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman

Makale Yazarı