En iyi Dedektiflik Hizmeti Listesi

49 kayıtlı dedektif

Dedektifler Yardıma Hazır!

Dağdelen Hukuk Bürosu & Danışmanlık

Dağdelen Hukuk Bürosu & Danışmanlık

Dedektiflik · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Bireylerin birbirleriyle ve devletle ilişkilerinde ortaya çıkan anlaşmazlıklarda (Ceza-Hukuk-İcra vs. konularda) hukuki danışmanlık ve bireyleri ya da tüzel kişilikleri ilgili yerlerde, özellikle mahkemelerde temsil etmek ve haklarını savunmak.
Boşanma avukatı-Ceza Avukatı-Av.Yılmaz Yalçın

Boşanma Avukatı-Ceza Avukatı-Av.yılmaz Yalçın

Dedektiflik · Beşiktaş / İstanbul
Teklif iste
Boşanma avukatı olarak boşanma davaları ceza avukatı olarak ceza davaları is hukuku avukatı olarak is hukukuna ilişkin işçilik alacağı ve işe iade davalari
NİL DEDEKTİFLİK

Nil Dedektiflik

Dedektiflik · Yenimahalle / Ankara
Teklif iste
8 Yıldır özel araştırma görevini başarıyla ahlaki bir şekilde yapmaktayız. Sizlere verdiğimiz hizmetler ve bilgileriniz gizli tutulur üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz. Bizlere danıştığınız her konuda ücretsiz olarak avukatımızla hizmetinizdeyiz. Türkiye nin her yerine ve yurt dışına hizmet vermekteyiz. Yasal olmayan işlerin araştırması yapılmaz.
İLKE HUKUK BÜROSU

İlke Hukuk Bürosu

Dedektiflik · Büyükçekmece / İstanbul
Teklif iste
Dilekçe yazımı, dava takibi, dosya takibi, kentsel dönüşüm avukatlığı, icra ve iflas işlemleri, aile davaları, gayrimenkul davaları, sözleşme hazırlanması ve sair hukuki iş ve işlemler ile ilgili yardımcı olmaktayız.
Aliya peyzaj

Aliya Peyzaj

Dedektiflik · Küçükçekmece / İstanbul
Teklif iste
Bahçe düzenleme, proje, sulama sistemleri,RULO ÇİM SATIŞ VE UYGULAMA ...
Kaya İzler dedektiflik

Kaya İzler Dedektiflik

Dedektiflik · Altındağ / Ankara
Teklif iste
19 yıldır Ankaranın ılk ve tek resmi kayıtlı dedektıflık burosuyuz
Club Academy Hijyen ANK TEMİZLİK

Club Academy Hijyen Ank Temizlik

Dedektiflik · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Çıktığımız Bu Yolda, Hizmette Kalite Ve Güvence, Profesyonel Hizmet Veren Marka Olmayı İlke Edinmiş; Zamanında, Eksiksiz, Dürüst, Samimi Personelleri İle Her Müşteriye Farklı htizmet Anlayışını Değil, Tüm Müşterilerimize Kaliteli Ve Profesyonel Hizmeti Vermeyi Ana İlkemiz Olarak Kabul Ettik. Müşterilerimize Dünya Standartlarında En Yeni Ve En Gelişmiş Ürünleri, Yetkin Kadromuz İle Eksiksiz Hizmet Anlayışı İçersinde Sunmak; Temizlik Her Türlü İhtiyaç İçin Beklenenden Fazlasını Vererek, Sektöründeki En Yüksek Müşteri Memnuniyetine Ulaşmak, Toplumumuza Ve Çalışanlarımıza Kattığımız Değeri Sürekli Arttırmaktır.
GÖKSAL Grup İnş.San.Ltd.a.ș

Göksal Grup İnş.san.ltd.a.ș

Dedektiflik · Esenler / İstanbul
Teklif iste
Boya badana sektöründe piyasada 100lerce titizlikle işler yaptık. Geri dönüşleri hep iyi olmuştur. Online olarak da bu işe girdik. Ucuz işçilik kalitesiz malzeme vb durumlara yanaşmıyoruz. Yaptığımız işin her zaman arkasındayız. Bu yüzden kişilere semtlere göre fiyat vermiyoruz. Fiyatımız sabittir. 100m'2 altı daireleriniz 750tl 100m'2 üzeri daireleriniz 1000tl işçilik olarak belirledik. Boyalarınızın marka modelini sizler belirleyebilirsiniz sizler alabilirsiniz. Yada anlaşmalı mağazalarımızdan biz alıp fiş fatura karşılığı ücretini sizden alabiliriz. Mobilya Montaj sektöründe kaliteden ödün vermeyerek sergilediğimiz duruş, uzun yıllar sonucunda elde edilen bilgi birikimi ve tecrübelerimizi teknikler ile birleştirerek kalite anlayışı ile mobilya kurulum hizmeti sağlamaktayız. Yaşanılan tüm mekanlarda kişiye...
serdar özel dedektiflik

Serdar Özel Dedektiflik

Dedektiflik · Şişli / İstanbul
Teklif iste
1-) Evlenecek olanlara evlimi bekar mı ailelerin dökümü köy şehir sabıka gayrimenkul vsvs vekaletle temin edilir. 2-) Dolandırılanlara adres tespiti yapılır aile kayıtları vekaletle temin edilir. 3-) Aldatan eşleri otellerdeki kayıtları varsa vekaletle temin edilir. 4-)tapu kayıtlar, Osmanlı tapu kayıtları, nüfus kayıtları alınır vekaletle..
MS DEDEKTİFLİK

Ms Dedektiflik

Dedektiflik · Beylikdüzü / İstanbul
Teklif iste
Eş takibi, Velayet Davalarına delil toplama, Evlilik Öncesi Araştırma, Adres tespiti Öğrenci takibi vs.
Nil özel dedektiflik

Nil Özel Dedektiflik

Dedektiflik · Esenyurt / İstanbul
Teklif iste
Eş Takibi,evlilik öncesi araştırma,Özel dedektif,personel araştırma,marka taklit araştırma,profesyonel ekibimizle 12 yıldır danisanlarimiza hizmet vermekteyiz
YÖNDEM HUKUK

Yöndem Hukuk

Dedektiflik · Bahçelievler / İstanbul
Teklif iste
Mahkeme süreci içerisinde davacı ya da davalıların işlemlerini yapan ve özel ve tüzel kişilerin haklarını savunan hizmetler.
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman

Özel Dedektif