En iyi Dil Kursu Listesi, Denizli

Bu bölgeye hizmet veren 11 kayıtlı dil öğretmeni var

Dil Öğretmenleri Yardıma Hazır!

serengizem

Serengizem

Dil Dersleri · Merkez / Denizli
İlk ogretim ortaogretim ogrencilerine uygun fiyata ders verilir
Mehmet A.

Mehmet A.

Dil Dersleri · Merkez / Denizli
İngilizce öğretmeniyim her seviyede uygun fiyata ingilizce ders verilir.
Ecem D.

Ecem D.

Dil Dersleri · Merkez / Denizli
Merhaba. Pamukkale Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği 1.sınıf öğrencisiyim. Hem öğretmenliğe pratik yapmak için hem de para kazanmak için özel ders vermek istiyorum. Uygun fiyata ingilizce dersi vermek istiyorum bilginize.
GAMZE D.

Gamze D.

Dil Dersleri · Merkez / Denizli
KEMAN, PİYANO VE GİTAR DERSİ VERMEKTEYİM. İNGİLİZCE,RUSÇA,FRANSIZCA, ALMANCA VE TÜRK İŞARET DİLLERİNDE DERS VERMEKTEYİM.
eylem a.

Eylem A.

Dil Dersleri · Merkez / Denizli
Özel bir okulda ingilizce öğretmeniyim. Yds, hazırlık atlama, okul ingilizce derslerine yardımcı olmaya yönelik, konuşma, yazma, okuma, dinleme yeteneklerini geliştirmek için her yaş grubuna ingilizce özel ders vermekteyim.
emine d.

Emine D.

Dil Dersleri · Merkez / Denizli
Yabancı Dile olan ilgim 6 yaşlarındayken ağabeylerimin dinlediği yabancı şarkıları dilim döndüğünce ezberleyerek söylemeye çalışmamla başladı. O zamanlar İngilizce dersi ortaokulda alınmaya başlıyordu ve en sevdiğim dersler arasında birinci sırayı almıştı. Lisede ise bu ilgim özel ders aldığım öğretmenim sayesinde daha da arttı ve mesleğimin İngilizce Öğretmenliği olması kaçınılmaz olmuştu. Üniversiteyi Selçuk Üniversitesinde okuduktan sonra hem özel ders vermeye hem de çeşitli kurs ve/veya dershanelerde öğretmenlik yapmaya başladım. Avrupa Birliğinin Ulusal Ajans tarafından düzenlenen Comenius Asistanlığına başvuruda bulundum ve kabul edildim. Polonya'da sekiz ay süresince bir gimnazyumda- Türkiye'deki ortaokul seviyesi- öğretmenlik yaptım. Birebir derslerde öncelikli hedefim öğrencimin özel derste kendini...
muharrem ö.

Muharrem Ö.

Dil Dersleri · Merkez / Denizli
gazi üniversitesi ingilizce öğretmenliği mezunuyum 20 yıllık deneyimli kolej öğretmeniyim grup halinde veya tek olarak öğrenci çalıştırabilirim.
Harun Tepe

Harun Tepe

Dil Dersleri · Merkezefendi / Denizli
Teklif iste
Merhabalar, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü 2013 yılı mezunuyum. Fakat mesleğimi çalışma şartlarından dolayı yapmamaktayım. İleri seviyede sahip olduğum İngilizce ile tekstil sektöründe çevirmen/müşteri temsilcisi olarak çalışmaktayım. E.Ü. Yabancı Diller Yüksekokulu'nda 1 yıl süreyle İngilizce dil eğitimi aldım. Erasmus Öğrenci Değişim Programı ile Litvanya'da 5 ay süre ile Vilnius Üniversitesi'nde bulundum. 1 yıl için özel bir eğitim kurumunda ilköğretim ve ortaöğretim öğrencileri için İngilizce Öğretmenliği yaptım. Son 5 yıldan beri İngilizce'yi aktif olarak kullanmaktayım.
derya c.

Derya C.

Dil Dersleri · Merkez / Denizli
İngilizce Özel Ders
Gökhan Ç.

Gökhan Ç.

Dil Dersleri · Merkez / Denizli
Üniversite eğitimimi yurt dışında İngilizce olarak aldım. Çevremde ki tüm öğrenciler İngilizce ve Coğrafya derslerinde veya sınavlarında benimle çalışırlar. İlkokuldan üniversite hazırlık öğrencilerine kadar her yaş grubundan öğrencilerle bilgi ve tecrübelerimi paylaştım ve hala da paylaşıyorum. Eğer faydalı olmasaydım tekrar çalışmak istemezlerdi diye düşünüyorum. Artık gerisi sizin takdiriniz. ;)
mehmet ö.

Mehmet Ö.

Dil Dersleri · Merkez / Denizli
Kurumumuz tez merkezi ve özel ders merkezi olarak Türkiye’nin her bölgesinde etkin bir danışmanlık hizmeti vermektedir. Kurumumuz 2010 yılında tek çatı halinde yukseklisansodevtezproje merkezi adı altında birleşmiştir. Bünyemizde her okul ve bölüm özelinde akademisyenler sizlerden gelen hizmet talebini karşılamak için emek sarfetmektedir. Türkiye’de bulunan tez ve etüd merkezlerine de hizmet sunan kurumumuz.2010 yılından 2015 yılına kadar aşağıdaki hizmetlerde danışmanlık vermiştir; Türkiye Genelinde Etüt özel ders hizmetleri Tez Danışmanlığı Tez düzenleme ve Editörlük Ödev yapma hizmeti Proje yazım hizmeti Makale editörlüğü ve yazımı Mülakat projelerinin yazımı SPSS ve E-VİEWS Analizi ve Yorumlama Anket analizi ve ölçek derlemesi Metin editörlüğü