En iyi Fransızca Dil Dersleri Listesi, Denizli

Bu bölgeye hizmet veren 4 kayıtlı fransızca dil kursu var

Fransızca Dil Kursları Yardıma Hazır!

Mehmet A.

Mehmet A.

Fransızca Dil Dersleri · Merkez / Denizli
İngilizce öğretmeniyim her seviyede uygun fiyata ingilizce ders verilir.
GAMZE D.

Gamze D.

Fransızca Dil Dersleri · Merkez / Denizli
KEMAN, PİYANO VE GİTAR DERSİ VERMEKTEYİM. İNGİLİZCE,RUSÇA,FRANSIZCA, ALMANCA VE TÜRK İŞARET DİLLERİNDE DERS VERMEKTEYİM.
mehmet ö.

Mehmet Ö.

Fransızca Dil Dersleri · Merkez / Denizli
Kurumumuz tez merkezi ve özel ders merkezi olarak Türkiye’nin her bölgesinde etkin bir danışmanlık hizmeti vermektedir. Kurumumuz 2010 yılında tek çatı halinde yukseklisansodevtezproje merkezi adı altında birleşmiştir. Bünyemizde her okul ve bölüm özelinde akademisyenler sizlerden gelen hizmet talebini karşılamak için emek sarfetmektedir. Türkiye’de bulunan tez ve etüd merkezlerine de hizmet sunan kurumumuz.2010 yılından 2015 yılına kadar aşağıdaki hizmetlerde danışmanlık vermiştir; Türkiye Genelinde Etüt özel ders hizmetleri Tez Danışmanlığı Tez düzenleme ve Editörlük Ödev yapma hizmeti Proje yazım hizmeti Makale editörlüğü ve yazımı Mülakat projelerinin yazımı SPSS ve E-VİEWS Analizi ve Yorumlama Anket analizi ve ölçek derlemesi Metin editörlüğü
Harun T.

Harun T.

Fransızca Dil Dersleri · Merkez / Denizli
Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü 2013 yılı mezunuyum. Üniversite eğitim sırasında ilk yılımda 1 yıl süreyle İngilizce dil eğitimi aldım. Üniversitedeki son yılımda ise Erasmus Öğrenci Değişim Programı ile Litvanya'da 5 ay süre ile yine alanım üzerine İngilizce eğitim aldım. Program sırasında Litvanyalı üniversite öğrencilerine Türkçe öğrettik. Şu anda ALES ve YDS'ye hazırlanarak, çalışmalarımı ÖYP doğrultusunda sürdürüp üniversitede araştırma görevlisi olarak çalışma hayatıma devam etme amacındayım. İlköğretim ve ortaöğretim öğrencilerinin yanı sıra hazırlık sınıfı öğrencilerine özel ders vermek için buradayım. Bununla birlikte ödev, proje ve çeviri konusunda da talep edenlere yardımcı olmaktayım.
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman

Fransızca Öğretmeni