En iyi Matematik Özel Ders Listesi, Denizli

Bu bölgeye hizmet veren 27 kayıtlı matematik öğretmeni var

Matematik Öğretmenleri Yardıma Hazır!

mehmet b.

Mehmet B.

Matematik Özel Ders · Merkez / Denizli
Fizik Özel Ders, Matematik Özel Ders
funda t.

Funda T.

Matematik Özel Ders · Merkez / Denizli
Pamukkale ünüversitesinde gıda mühendisliği son sınıf öğrencisiyim . Bos vakitlerimde ders vermek istiyorum apartımda . İlk okul öğrencisi olursa eger onun bütün derslerinede yardımcı olabilirim .
Esra Gamze K.

Esra Gamze K.

Matematik Özel Ders · Merkez / Denizli
İlkokul Tüm dersler ve Ortaokul Türkçe-Matematik-İngilizce dersleri verebilirim.Özel derste 3 yıl tecrübem vardır.
mehmet ö.

Mehmet Ö.

Matematik Özel Ders · Merkez / Denizli
Kurumumuz tez merkezi ve özel ders merkezi olarak Türkiye’nin her bölgesinde etkin bir danışmanlık hizmeti vermektedir. Kurumumuz 2010 yılında tek çatı halinde yukseklisansodevtezproje merkezi adı altında birleşmiştir. Bünyemizde her okul ve bölüm özelinde akademisyenler sizlerden gelen hizmet talebini karşılamak için emek sarfetmektedir. Türkiye’de bulunan tez ve etüd merkezlerine de hizmet sunan kurumumuz.2010 yılından 2015 yılına kadar aşağıdaki hizmetlerde danışmanlık vermiştir; Türkiye Genelinde Etüt özel ders hizmetleri Tez Danışmanlığı Tez düzenleme ve Editörlük Ödev yapma hizmeti Proje yazım hizmeti Makale editörlüğü ve yazımı Mülakat projelerinin yazımı SPSS ve E-VİEWS Analizi ve Yorumlama Anket analizi ve ölçek derlemesi Metin editörlüğü
ferdi k.

Ferdi K.

Matematik Özel Ders · Merkez / Denizli
özel ders okul ve dershane eğitimi misali sadece dinlemek değildir,bu bir süreçtir bu süreci en etkili şekilde ve sıkılma durumunu yok ederek eğlenceli,aktif ve katılımlı yapmak özel ders öğretmeninin işidir.
Özel ders

Özel Ders

Matematik Özel Ders · Merkez / Denizli
Kpss ve ygs hazırlıklarda özel ders verdım . Basarılı sonuclar elde ettım.
serengizem

Serengizem

Matematik Özel Ders · Merkez / Denizli
İlk ogretim ortaogretim ogrencilerine uygun fiyata ders verilir
cengiz s.

Cengiz S.

Matematik Özel Ders · Sarayköy / Denizli
Teklif iste
sosyal bilgiler, türkçe, tarih, coğrafya, 5-8 sınıf matematik, inkılap tarihi (8. sınıf) derslerinde öğrencilere yardımcı oluyorum
Umut Y.

Umut Y.

Matematik Özel Ders · Merkez / Denizli
Pamukkkale Üniversitesinde öğrenciyim. Bilgisayar Mühendisliği 3.sınıfta okuyorum. Etüt merkezlerinde özel ders verebiliriö.
gülizar e.

Gülizar E.

Matematik Özel Ders · Merkez / Denizli
2006 yılından beri özel ders vermekteyim. milli eğitimde kadrolu sınıf öğretmeni olarak çalışmaktayken istifa ederek özel bir okulda sınıf öğretmeni olarak çalışmaya başladım. mesleğimde daha da başarılı olmak için özel eğitimler aldım. nlp ve öğrenci koçluğu bunlardan bazıları..
AKİF N.

Akif N.

Matematik Özel Ders · Merkez / Denizli
Teklif iste
ÇOCUĞUNUZUN EĞİTİMİ SİZİN İÇİN NE KADAR ÖNEMLİ EĞİTİMLERİMİZ; MENTAL ARİTMETİK 6-10 Yaş arası Çocuklarımıza özel MATEMATİK zekasını artıran DİKKAT ve KONSANTRASTON geliştiren eğitim programı ANLAYARAK HIZLI OKUMA • 11 yaş ve üstü öğrenciler, • Çalışanlar, • Sınavlara hazırlanan LİSE VE ÜSTÜ sınıflarda okuyanlara özel uzun paragraf sorularında zaman ve kolaylık kazandıran eğitim programı. DOĞRU ÖDEV YAPTIRMA TEKNİKLERİ • İlkokul 1.2.3.4. sınıflara • İlköğretim 5.6.7. sınıflara özel doğru ödev yapma ve dersleri pekiştirme eğitimleri. • Okul başarısını artıran eğitimler ve test çözümleri ÖZEL MATEMATİK EĞİTİMLERİ: İlköğretim 8. sınıftan itibaren 9.10.11.12. sınıflara özel MATEMATİK derslerine ve sınavlara hazırlık eğitim programı
Yunus K.

Yunus K.

Matematik Özel Ders · Merkez / Denizli
bazı seyler anlatılmaz yasanır memnun kalma garantısı verırım yuzde yuz matematık hıc bu kadar kolay sunulmadı EKSIKLERINIZI SIMDIDEN TAMAMLAYIN SONRA KESKE DEMEYIN....denizlide ilk egitim koçluk sistemini getiren ve büro sisteminde özel ders veren kişi olmanın gururunu yaşıyorum . Eğitim pahalı ise cehalet i siz hesapların. Sokrates TEK BAŞINIZA DERS ÜCRETİ PAHALI GELİYOR İSE İKİ YADA DAHA FAZLA KİŞİ BİRLEŞEREK FİYATI PAYLAŞABİLİRSİNİZ. ÜCRET SAAT (60DK) BAZLIDIR KİŞİ SAYISI SİZE BAGLIDIR tek ders fıyatını kısı sayısına bolersınız ornek saatı 100 tl anlastık 5 kısı geleceksınız kısı bası 20 tl olur gıbı... Kişisel Bilgiler UMITSIZSENIZ UMIT SIZSINIZ CARESIZSENIZ CARE SIZSINIZ BASARISIZSANIZ BASARI YINE SIZSINIZ HERSEY...

Matematik Özel Ders

Matematik Öğretmenleri Yardıma Hazır!

Okul hayatında her desten başarılı olmak elbette ki zor bir şeydir ve dışarıdan destek alarak bu başarıyı sağlamak mümkündür.

Özel ders arayanlar için oldukça güzel bir ortam hazırlayan 1001uzman.com sitesi, en iyi ve en güvenilir uzman kişiler tarafından sunulacak olan özel ders ilanları ile öğrenciler için muhteşem bir kolaylık sağlıyor. Eğitimin her zaman hayatımızdaki en büyük yere ve değere sahip olduğunun bilincinde olarak her zaman farklı hizmet alanlarında müşterileri uzman kişiler ve firmalar ile ücretsiz bir şekilde bir araya getiren 1001uzman.com sitesi, şimdi de özel ders arayanları ve özel ders verenleri bir araya getirmeyi başarıyor. Matematik özel ders, İngilizce özel ders, fizik özel ders ve aklınıza gelebilecek tüm branşlarda ihtiyaç duyduğunuz özel ders için tercih edeceğiniz en güvenilir ve en kaliteli hizmeti bu muhteşem platform aracılığı ile kolay bir şekilde bulabileceksiniz. Birbirinden farklı ders branşlarında kendinizi eksik hissettiğiniz ya da daha fazla geliştirmek istediğiniz konular ile ilgili özel ders matematik dersi almak isteyebilirsiniz. Eğitimli ve deneyim sahibi uzman kişilerden alacağınız bu özel derslerin ücretleri de hiçbir şekilde sizin bütçenizi zorlamayacak ve özel dersin sonunda başarınızın ne kadar arttığını kendi gözleriniz ile göreceksiniz. Özel ders almak isteyen kişiler, özel ders veren uzman kişilerin profillerini inceleyebilir ve fiyat teklifinde bulunabilir. En uygun özel ders ücretleri ile tasarruf sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde özel ders vermek isteyen eğitimli ve uzman kişilerde 1001uzman.com sitesine ücretsiz bir şekilde kayıt yaptırabilir ve sundukları hizmeti daha iyi bir şekilde tanıtabilmek için hemen profilini oluşturarak özel ders ilanları verebilir.

Bilgi birikiminizi ve tecrübenizi diğer insanlar ile paylaşmak ve daha çok özel ders almak isteyen kişilere ulaşmak istiyorsanız sizde hemen aramıza katılabilirsiniz.