En iyi Dersler Listesi

221 kayıtlı eğitmen

Eğitmenler Yardıma Hazır!

Filika Ajans

Filika Ajans

Dersler · Küçükçekmece / İstanbul
Teklif iste
FİLİKA AJANS olarak müşteri odaklı tutumumuz ile gurur duyuyoruz. Başarımızın gelişmiş teknoloji metodları, karmaşık strateji ve yardıma dayandığının farkındayız. Birlikte çalıştığımız ortaklarımızla müşterilerimizin gereksinimlerini yerine getirmekteyiz. Sebebi ilk sıraya müşterilerimizin ihtiyaçlarını koymamız.
kakaka

Kakaka

Dersler · Beyoğlu / İstanbul
Teklif iste
akakakakakakaka
İnovasyon akademi

İnovasyon Akademi

Dersler · Muratpaşa / Antalya
Teklif iste
6 yıldır bilgisayar, Muhasebe, Autocad, 3D Max, Photoshop dersleri vermekteyim.
Melis Yüksel Müzik Akademisi

Melis Yüksel Müzik Akademisi

Dersler · Beylikdüzü / İstanbul
Teklif iste
Melis Yüksel Müzik ve Sanat Studyosu,İstanbul’un en seçkin müzik eğitmenlerini sizlerle buluşturuyor. Beylikdüzü’nde faaliyet gösteren studyomuzda 6 yaştan başlayarak her yaşa ve seviyeye uygun olarak bireysel piyano, keman, gitar, bateri, şan, klarnet, saksafon eğitimleri, cubase logic gibi dijital müzik eğitimleri verilmektedir. Güzel sanatlar liseleri, konservatuvar ve müzik eğitim fakültesi sınavlarına öğrenci yetiştirilmektedir. Müzik Yolcuları ve Küçük Ritimler eğitim programlarımız, 3-6 yaş grubu çocuklara müzik ve sanat sevgisini aşılamak, minik öğrencilerimizin enstrumanları tanımaları, notaları öğrenmeleri ve ritim duygularını geliştirmek üzere kurgulanmıştır. Profesyonel bir anlayışla dizayn edilen stüdyomuzda bireysel olarak veya grubunuzla prova ve kayıt yapabilirsiniz. Studyomuzda her türlü müzik aletleri ve aksesuarların satışı...
Rock Market Antalya

Rock Market Antalya

Dersler · Muratpaşa / Antalya
Teklif iste
Rock Market Antalya olarak tüm müzik aletlerinin satışı, tüm müzik aletlerinin kursları, prova ve kayıt stüdyosu
Özgünşef Lokanta

Özgünşef Lokanta

Dersler · Eyüp / İstanbul
Teklif iste
pasta tatlı yemek döner her türlü nişan düğün kokteyl kahvaltı kır yemeği mangalve sünnet cenaze yemekleri
Selçuk T.

Selçuk T.

Dersler · Yıldırım / Bursa
Anadolu Üniversitesi - Güzel Sanatlar Fakültesi / Endüstriyel Tasarım Bölümü Mezunuyum. 2009 Yılından beridir. Özel Eğitim Kurumlarında Sınıf Eğitimleri / Özel Birebir Dersler ile Öğrencilerime 3ds MAX / AutoCAD ve Photoshop Öğretmekteyim. Toplamda 150'ye yakın Mimar / İç Mimar / Mühendis ve Tekniker arkadaşlarımıza tasarım program eğitimleri vererek meslek yaşantılarında profesyonel adımlar atmalarına yardımcı oldum. Bunların yanı sıra Freelance Olarak Proje - Katalog - (Ahşap Gruplar / Mutfak ve Diğer Özel Mobilya gruplarında uygulama / üretim / montaj) Uygulama Proje desteği verilmektedir.
Serkan K.

Serkan K.

Dersler · Fatih / İstanbul
Teklif iste
(Yurt içi,yurt dışı) bilgisayarlı tasarım,mimari&mühendislik çizim programları özel ders almak isteyenler (2D-3D) ve proje ödevleri,autocad,solidworks,inventor,3ds max, v-ray,excel,word,p.point,paint,özel tasarımlar,proje bazlı iş teklifleri,imalat,lojistik alanlarında hertürlü işbirliği için özel hizmet verilir.İlgilenenlerin özel mail adreslerine yazmaları rica olunur.
Öznurarıca

Öznurarıca

Dersler · Güzelbahçe / İzmir
Teklif iste
Kendi evimde ; Piyano,,,,,,,,,Keman,,,,,,,,,,,,solfej,,,,,,,,,armoni,,,,,,,,,,,,,, dersleri veriyorum
Tahsin E.

Tahsin E.

Dersler · İzmit / Kocaeli
Bir kadının hayatındaki en önemli andır düğün günü … Bu özel günde çok güzel ve çekici olmak ister. Aynı zamanda o anı ölümsüzleştiren fotoğraflarda da muhteşem görünmek… 14 yıllık profesyonel deneyimimle sizi size hayran bıraktıracağım ;) dilerseniz Makyajın alfabesini öğrenin! İster kendi yüzünüze makyaj yapmayı öğrenmek , ister profesyonel eğitim almak, isterseniz arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçireceğiniz makyaj workshoplarına katılmak isteyin... Hayatınız boyunca çok işinize yarayacak makyaj tüyolarını , pratik uygulamaları yada çok kazançlı ve keyifli meslek olan makyaj sanatçısı olma avantajını benimle yakalayın! Zaman kaybetmeden teklif al! Bu şansı kaçırma !
kamil k.

Kamil K.

Dersler · Mamak / Ankara
Teklif iste
3D Max ve Vray uzmanıyım, aynı zamanda Ankara' nın önde gelen kurslarında eğitmenlik yapmaktayım. Yurt içi ve yurtdışı; Büyük ve küçük ölçekli projelerinizi 3 boyutta görselleştiriyoruz. İç mekan, dış mekan tasarımları, mimari animasyon, wallwasher bina boyama görselleştirmesi, bina ve çevre aydınlatma, spor kompleksleri, park ve oyun alanları, çevre düzenleme ve peyzaj görselleştirmesi,mobilya tasarımları, stand tasarımları, her türlü obje modelleme, 3D Max ve Vray grup veya özel derslerle hizmetinizdeyiz. Kaliteyi belirleyen yapılanlar yani portfolio ve referanslardır. Sizde güvenilir, kaliteli, ekonomik ve daimi müşterilerimiz arasına katılmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Birlikte çalışabilmek umudu ile, Saygılarımla, Kamil Kurtuluş 3D Görselleştirme Uzmanı
No.13 Özel Müzik Dersleri

No.13 Özel Müzik Dersleri

Dersler · Şişli / İstanbul
Teklif iste
Müzik Öğretmenleri ile Öğrencileri Buluşturan Platform. İstediğiniz enstruman ya da konservatuara hazırlık derslerini kendi evinizde, öğretmenin evinde ya da beraber belirleyeceğiniz bir yerde alabilirsiniz.
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman

Aşçılık Eğitmeni