En iyi Direksiyon Dersi Listesi

262 kayıtlı direksiyon eğitmeni

Direksiyon Eğitmenleri Yardıma Hazır!

Direksiyon Ders Danışmanlığı

Direksiyon Ders Danışmanlığı

Direksiyon Dersi · Keçiören / Ankara
Teklif iste
Ankara da 1995 ten bu güne Direksiyon dersi vermekteyim.Her tür araç için ders vermekteyim. İşe başladığı günden bu güne kadar tecrübe edindim. bu tecrübemi aktarıp insanların araç sürdüğünü gördüğüm zaman bu iş bir kat daha severek yapıyorum.
Sedat E.

Sedat E.

Direksiyon Dersi · Konyaaltı / Antalya
Teklif iste
Ehliyet aldınız ama trafikte araç kullanamıyor musunuz ? · Direksiyon sınavına mı gireceksiniz ? · Çalıştığınız iş yeri size araç mı verdi ? · Geri gitme ve park etmekte zorlanıyor musunuz ? · Direksiyon başında heyecanlanıyor musunuz ? . Bunların hiçbiri sorun değil, her konuda en kısa sürede yeterli seviyeye geleceksiniz... M.E.B. onaylı direksiyon usta öğretici sertifikalı, 20 yıllık uzun yol ve şehir için tecrübemle, ehliyetli yada ehliyetsiz olmanız fark etmez ister kendi aracınızla isterseniz benim eğitim aracımla dilediğiniz zaman uygun fiyata kısa zamanda profesyonel seviyede direksiyon dersi verilir... Eğitimlerimizde kendi aracınız yok ise kursiyer adresten alınıp adrese bırakılır ayrıca kursiyer dilediği bir yakını da eğitim...
Arif KESİKBAŞ

Arif Kesikbaş

Direksiyon Dersi · Esenler / İstanbul
Teklif iste
Merhaba, Amasya doğumluyum evli ve 3 çocuk babasıyım. İşletme mezunuyum. Asıl mesleğim sigortacılıktır. Direksiyon eğitmenliğini meslek edindim 15 yıldır bu işle ilgili olup bütün eğitimleri almış ve eğitmenlik konusunda da iddalıyım.
Selim İşler Direksiyon Hocası

Selim İşler Direksiyon Hocası

Direksiyon Dersi · Kepez / Antalya
Teklif iste
10 senelik sertifikalı Direksiyon dersi hocasıyım. Antalya da özel direksiyon dersi veriyorum. Binlerce sürücü adayını çok kısa zamanda trafiğe kazandırdım. Araç kullanırken heyecanlanıyor mu sunuz, Şehiriçi trafiğine çıkamıyor mu sunuz, Parketme sorunlarınız mı var, Araç kullanma cesaretiniz yok mu, Fobileriniz ve korkularınız mı var, Direksiyon sınavına mı gireceksiniz? Hiç sorun etmeyin, ULAŞIN SORUNLARINIZI KALDIRALIM. Keşke Bütün Sorunlarınız Bu Kadar Küçük Olsa.
MEHMET HOCA

Mehmet Hoca

Direksiyon Dersi · Gaziosmanpaşa / İstanbul
Teklif iste
Tecrübeli ve samimi bir öğretmeninizden/ hocanızdan Office eğitimi(Excel, Word, Power Point) HTML5, PHP eğitimi C# eğitimi Matematik-Geometri eğitimi(Her sınıfa ve sınava uygun)
GÖKSAL Grup İnş.San.Ltd.a.ș

Göksal Grup İnş.san.ltd.a.ș

Direksiyon Dersi · Esenler / İstanbul
Teklif iste
Boya badana sektöründe piyasada 100lerce titizlikle işler yaptık. Geri dönüşleri hep iyi olmuştur. Online olarak da bu işe girdik. Ucuz işçilik kalitesiz malzeme vb durumlara yanaşmıyoruz. Yaptığımız işin her zaman arkasındayız. Bu yüzden kişilere semtlere göre fiyat vermiyoruz. Fiyatımız sabittir. 100m'2 altı daireleriniz 750tl 100m'2 üzeri daireleriniz 1000tl işçilik olarak belirledik. Boyalarınızın marka modelini sizler belirleyebilirsiniz sizler alabilirsiniz. Yada anlaşmalı mağazalarımızdan biz alıp fiş fatura karşılığı ücretini sizden alabiliriz. Mobilya Montaj sektöründe kaliteden ödün vermeyerek sergilediğimiz duruş, uzun yıllar sonucunda elde edilen bilgi birikimi ve tecrübelerimizi teknikler ile birleştirerek kalite anlayışı ile mobilya kurulum hizmeti sağlamaktayız. Yaşanılan tüm mekanlarda kişiye...
gurcanergun g.

Gurcanergun G.

Direksiyon Dersi · Adapazarı / Sakarya
Teklif iste
EHLİYETİ ALMIŞ ANCAK TRAFİĞE ÇIKMA CESARETİ OLMAYAN VE PRATİĞİ AZ OLAN KİŞİLERE ÖĞRENME GARANTİLİ DESTEK DERSLERİ.
NURHAN O.

Nurhan O.

Direksiyon Dersi · Yıldırım / Bursa
1 Teklif iste
Direksiyon eğitimini uzman eğitimcilerden almak farklıdır.Bu kapsamda uzman eğitimciye çok ihtiyaç olduğunu gördüğümden 4 yıl önce sınıf eğitimleri yerine direksiyon eğitimi vermeye başladım, aldığım geri bildirimler ve elde ettiğimiz başarılar her geçen gün kartopu gibi büyüyerek yakın zamanda Bursa'da en iyiler arasında olacağımız göstermektedir.
Nadir temizlik

Nadir Temizlik

Direksiyon Dersi · Esenyurt / İstanbul
Teklif iste
Ev temizligi yerinde koltuk yıkama personel temini merdiven temizliği tüm temizlik hizmetleri sunmaktadır.
Özel Direksiyon Dersi

Özel Direksiyon Dersi

Direksiyon Dersi · Fatih / İstanbul
Teklif iste
Milli Eğitim Bakanlığı na bağlı Uzman Trafik Çevre Bilgisi ve Direksiyon öğretmeniyim. Ders vereceğimiz araçlar çift debriyaj ve fren donanımlı olup kaskoludur. Derslerimizin tamamı trafikte geçmektedir. Sizi alıp boş yollarda dolaştırmıyoruz. Tamamen profesyonel bir eğitim alacaksınız. Neyi neden yaptığınızı trafiğin içinde tüm ince detaylarıyla öğreneceksiniz.Derslerimizde, aracı tanıma,e5,tem otoyolu,ayna bakış tekniği, ara sokaklar,kavşaklar,şerit izleme kuralları,dik yokuşta aracı kaldırma,merkezkaç kuvveti,geriye gidişler,parklar vb. güvenli sürüş tekniklerinin tümünü öğreneceksiniz. Öğrencilerimizden ders ücreti haricinde ( Yakıt, Kaza, Trafik cezası v.b ) hiçbir talepte bulunulmaz. Bulunduğunuz adresten alıp ders bitiminde tekrar aynı noktaya bırakıyoruz.Ne kadar sürede öğrenebilirim derseniz ,bu sizin reflekslerinize ve heyecan durumunuza bağlı olarak...
muhterem b.

Muhterem B.

Direksiyon Dersi · Erenler / Sakarya
Teklif iste
direksiyon derslerini keyifli olduğu için yapıyorum bunun yanında
İnovasyon akademi

İnovasyon Akademi

Direksiyon Dersi · Muratpaşa / Antalya
Teklif iste
6 yıldır bilgisayar, Muhasebe, Autocad, 3D Max, Photoshop dersleri vermekteyim.
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman

Sürücülük Eğitmeni