En iyi Diyetisyen Listesi

38 kayıtlı diyetisyen

Diyetisyenler Yardıma Hazır!

Diyetkolik

Diyetkolik

Diyetisyen · Kadıköy / İstanbul
Diyetkolik'te sağlıklı ve formda bir yaşam için, diyetisyen ve egzersiz uzmanlarıyla buluşarak; ihtiyaçlarına uygun online diyet ve egzersiz planlarına ulaşabilirsin.
Club Academy Hijyen ANK TEMİZLİK

Club Academy Hijyen Ank Temizlik

Diyetisyen · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Çıktığımız Bu Yolda, Hizmette Kalite Ve Güvence, Profesyonel Hizmet Veren Marka Olmayı İlke Edinmiş; Zamanında, Eksiksiz, Dürüst, Samimi Personelleri İle Her Müşteriye Farklı htizmet Anlayışını Değil, Tüm Müşterilerimize Kaliteli Ve Profesyonel Hizmeti Vermeyi Ana İlkemiz Olarak Kabul Ettik. Müşterilerimize Dünya Standartlarında En Yeni Ve En Gelişmiş Ürünleri, Yetkin Kadromuz İle Eksiksiz Hizmet Anlayışı İçersinde Sunmak; Temizlik Her Türlü İhtiyaç İçin Beklenenden Fazlasını Vererek, Sektöründeki En Yüksek Müşteri Memnuniyetine Ulaşmak, Toplumumuza Ve Çalışanlarımıza Kattığımız Değeri Sürekli Arttırmaktır.
akupunktur kliniği dr. ebru egemen uysal

Akupunktur Kliniği Dr. Ebru Egemen Uysal

Diyetisyen · Kadıköy / İstanbul
Dr.Ebru Egemen Uysal ve Dr.Berna Şadiye Egemen 1996 yılından bu yana İstanbul'da akupunktur, mezoterapi ve lipoliz tedavileri uygulamaktayız. Sağlık Bakanlığı tarafından tescil edilmiş Akupunktur Tedavisi Uygulama Sertifikalarına sahibiz. Akupunktur ile kalıci migren tedavisi, stres, bel ve boyun fıtığı tedavileri, kireçlenme tedavileri, sinuzit, alerjik rinit ve astim tedavileri, gerilim tipi baş ağrıları, sindirim rahatsızlıkları, zayıflama, sigara bırakma, bölgesel incelme ve selülit en sık tedavi ettiğimiz rahatsızlıklardır. Ayrıca kliniğimizde şu an Türkiye'de çok aranan besin intolerans testi yapılmakta. Eğitimimizi Avrupa'da ( Belgrad Tıp Fakültesi-Yugoslavya'da) tamamladıktan sonra İstanbul'a gelip; İstanbul'da 18 senedir hizmet vermekteyiz.
Merve Çıray Beslenme ve Diyet Danışmanlıği ve Diyet yemek Hizmetleri

Merve Çıray Beslenme Ve Diyet Danışmanlıği Ve Diyet Yemek Hizmetleri

Diyetisyen · Ortahisar / Trabzon
Teklif iste
Sağlıklı kilo verme,Hastalıklarda Beslenme, Bariatrik Cerrahi,Çocukluk çağı obezitesi, online diyet, Diyet yemek Servisi,kilo alma, kilo koruma, gebelik ve emzirme döneminde beslenme,sporcu beslnemesi konularında hizmet verilmektedir.
Şişli Diyetisyen

Şişli Diyetisyen

Diyetisyen · Şişli / İstanbul
Diyetisyen Işın sayın ile şişlideki kliniğimizde sağlıklı bir şekilde ideal kilonuza erişmenize yardımcı oluyoruz.
Beslenme ve Diyet Uzmanı Sezen ÇETİNKAYA

Beslenme Ve Diyet Uzmanı Sezen Çetinkaya

Diyetisyen · Beşiktaş / İstanbul
Teklif iste
BESLENME VE DİYET Merkezimizde Diyetisyen Sezen ÇETİNKAYA tarafından diyetisyen hizmeti verilmektedir. Merkezimiz, bireylerin sağlığının korunması, geliştirilmesi, bedenen ve ruhen iyi hissetmesi için bireyi ve dolayısıyla da toplumu bilinçlendirmektir. En önemlisi de bilinçli insanların sağlıklı beslenme ve zayıflama konusundaki ilhamını devam ettirmektir. Merkezimizde, çocuk, genç, kadın ve erkek bireylerde sağlıklı beslenmenin yanı sıra gebelik, emzirme, menopoz, osteoporoz, çocukluk ve buluğ çağı gibi fizyolojik dönemler ve yaş geçiş dönemleri için de beslenme ve diyet danışmanlığı verilmektedir.diyet-beslenme Klinikte, gelen kişilerin ilk muayenesinde beslenme alışkanlıkları ayrıntılı olarak gözden geçirilir. Daha sonra, yaş, boy, cinsiyet, fiziksel aktivite ve kan bulguları doğrultusunda kişiye özel bir beslenme planı çıkarılır ve düzenli...
Ayşe Didem Avcı Sağlıklı Beslenme ve Diyet Danışmanlığı

Ayşe Didem Avcı Sağlıklı Beslenme Ve Diyet Danışmanlığı

Diyetisyen · Maltepe / İstanbul
Kişiye özel diyet ve profesyonel vücut analizi Kilo Alma Diyeti Obezite Hastalıklarda Beslenme Kilo Kontrolü Sağlıklı Beslenme
Sezen Ç.

Sezen Ç.

Diyetisyen · Beşiktaş / İstanbul
Lisans eğitimi boyunca; Taksim İlk Yardım Eğitim ve Araştırma Hastanesi , Medikal Park Gurup Hastanesi, Gülhane Askeri Tıp Akademisi (GATA) Hastanesi , Galatasaray Metin Oktay Tesisleri, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Diyabet Polikliniği ve Harbiye Diyabet Hastanesinde klinik, kurum, sporcu diyetisyenliği stajlarını tamamladı. Sunulan birçok kurs, sempozyum ve kongreye katılarak güncel bilgileri takip etmekte. Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü Projesi ile bir çok ilde Diyetisyen hizmeti verdi. Halen REEM Nöropsikiyatri ve Estereem bünyesinde hizmet vermektedir
MAHMUT G.

Mahmut G.

Diyetisyen · Merkez / Denizli
DİYETİSYEN MAHMUT GÜMÜŞAY (BESLENME VE DİYET UZMANI ) ...
FİT İSTANBUL DİYET Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Merkezi

Fit İstanbul Diyet Beslenme Ve Sağlıklı Yaşam Merkezi

Diyetisyen · Çekmeköy / İstanbul
Teklif iste
Merhaba, Fit istanbul diyet olarak; Mesleğinde Profesyonel ve deneyimli Diyetisyenler Eşliğinde; Analiz ve ölçüm dahil Ön görüşme ücretsizdir. -Hastalıklarda tıbbi beslenme *Zayıflama *Kilo Alma *Diyabette Beslenme *Obezitede Beslenme *Sporcu Beslenmesi *Gebelik,Emziklik *Çoçukluk çağı,Adölesan *Kurumsal Danışmanlık *Catering Hizmetleri *Online Diyet Hizmeti Aylık paketlerimiz mevcuttur. Kliniğimiz Çekmeköy de Köylücenin Üstündedir. Adres: Mimar Sinan Mah. Bosna Cad No 4 Kat 2 D 6 Güven 1 İş Merkezi Daha fazla bilgi için; 05454566961-05353928691 nolu numaralardan veya, instagram:fitistanbuldiyet Facebook:Fitistanbuldiyet Adreslerden bilgi alabilirsiniz
Diyetlif

Diyetlif

Diyetisyen · Nilüfer / Bursa
Teklif iste
Diyetlif, Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu Gözdem Başarır tarafından sağlıklı yaşam ve beslenme danışmanlığı alanında hizmet vermek üzere 2008 yılında Bursa’da kuruldu. Bugüne kadar 7000+ bireysel ve kurumsal danışana sağlıklı yaşam yolculuklarında rehberlik ettik. Oluşturduğumuz her bir sağlıklı yaşam ve beslenme programı kişiye özeldir. Diyetlif’te ezbere “diyet listesi” yazılmaz ve yazılması teklif dahi edilemez. Konumuz insan sağlığı olduğu için “hataya sıfır tolerans” politikasıyla çalışırız. İlk seansta Diyetlif diyetisyeni danışanın günlük yaşamından sağlık geçmişine kadar verilerin toplandığı ve beslenme programını evde, işte, okulda kısacası her yerde kolayca uygulayabileceği şekilde oluşturulabilmesi için birkaç soruluk anketle birlikte sohbet ederek danışanı tanır. Profesyonel...
pendik remedy hospital

Pendik Remedy Hospital

Diyetisyen · Pendik / İstanbul
Teklif iste
Kilo kontrolu,yağ ölçümü ,vücut analizi,obesite(çocuk ve ergen),diabet,kalp ve damar hast,ülser,gastrit,spastik kolit,barsak hast,konularında tıbbi beslenme tedavileri yapılır.
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman


Diyetisyen

Diyetisyenler Yardıma Hazır!

Sağlıklı beslenme yöntemi ile ideal kilonuza ulaşabilir ve çok fit bir vücuda kavuşabilirsiniz. Kilo vermek neredeyse tüm bayanların ve bayların sürekli gündemin olan bir konudur. Özellikle bilinçsiz bir şekilde hızlı kilo verme gibi yanlış zayıflama yöntemlerini deneyen kişilerde ciddi sağlık sorunları ortaya çıkmaktadır.

Obezite ve selülit günümüzün sağlık problemi olarak bilinmekte ve uzmanlar tarafından kontrolü sağlanan diyet listesi ile önüne geçilmeye çalışılmaktadır. 1001uzman.com sitesi diyet yemekleri ve zayıflama hakkında destek almak isteyen herkese kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilecekleri uzman diyetisyenlerle buluşturuyor. Uzman diyetisyenlerin kontrollü zayıflama yöntemleri ve diyet listeleri eşliğinde ideal kilonuza sağlıklı bir şekilde ulaşabileceksiniz. Sizin için hem hayati hem de estetik olarak önem taşıyan vücudunuz ile ilgili yardım alabileceğiniz tüm uzman diyetisyenlere tek bir tıklama ile ücretsiz bir şekilde ulaşabilecek ve sağlıklı yaşamın ilk adımlarını 1001uzman.com sitesi aracılığı ile atabileceksiniz. Burada destek almak istediğiniz uzman kişilerin profillerini inceleyebilir, uzmanlar arasında karşılaştırma yapabilir ve fiyat teklifinde bulunabilirsiniz. Uzmanların önerdiği İsveç diyeti ile ilgili tüm püf noktalara ulaşabileceksiniz. Hem bütçenize uygun hem de istediğiniz hizmeti sunan uzman diyetisyene site üzerinden ücretsiz mesaj yollayabilirsiniz. Daha sağlıklı ve daha fit bir vücuda kavuşabilmek için yapmanız gereken tek şey, işinde tecrübe sahibi olan uzman diyetisyenler ile iletişim kurmak ve desteğinden faydalanmak olacaktır. Bu kolaylığı sağlayan 1001uzman.com sitesi sadece zayıflamak isteyen kişilerin uzmanlara ulaşmasına yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda da uzman diyetisyenlerinde zayıflamak isteyen kişilere çok kısa sürede ulaşmasına yardımcı oluyor. Diyet ve zayıflama yöntemleri hakkında uzman bir diyetisyen iseniz, ücretsiz bir şekilde siteye kayıt yaptırabilir ve sunduğunuz hizmeti tanıtarak yeni bir profil oluşturabilirsiniz.

Bu sayede sizin bilgilerinize ve kontrolünüze ihtiyaç duyan pek çok kişiye ulaşabilir, onlara fiyat teklifinde bulunabilir ve müşteri çevrenizi genişletebilirsiniz.