En iyi Matematik Özel Ders Listesi, Elazığ

Bu bölgeye hizmet veren 5 kayıtlı matematik öğretmeni var

Matematik Öğretmenleri Yardıma Hazır!

ERHAN HAKAN Ö.

Erhan Hakan Ö.

Matematik Özel Ders · Merkez / Elazığ
MATEMATİKTEN ÖZEL DERSİ 7 YILDIR VERİYORUM. REFERANSIM DERS VERDİĞİM ÖĞRENCİLERİMDİR. DAHA ÖNCE ÖZEL DERSHANELERDE ÖĞRETMENLİK YAPTIM. MATEMATİK DERSİYLE BERABER GEOMETRİ DERSİ DE VERİYORUM. DERS İÇİN ÖĞRENCİNİN EVİ, ÖĞRETMENİN EVİ VEYA DIŞARDA ÖĞRENCİNİN İSTEĞİYLE BELİRLENMİŞ HERHANGİ BİR YER DE DERS ANLATIMI YAPILIR. DERS SAAT ÜCRETİ 40 LİRADIR. HER SEVİYEYE UYGUN ANLAŞILIR VE GARANTİLİ ÖZEL DERS VERİLMEKTEDİR.
yalçın a.

Yalçın A.

Matematik Özel Ders · Merkez / Elazığ
Matematik Özel Ders
adem b.

Adem B.

Matematik Özel Ders · Merkez / Elazığ
Matematik Özel Ders
Gülden öğretmenim

Gülden Öğretmenim

Matematik Özel Ders · Merkez / Elazığ
Teklif iste
Geometri branşın da iddalı olup her seviyede öğrenciye bilgimi aktarabilirim. Ayrıca eğitim koçluğu sertifikası sahibi olup öğrenci koçluğu hizmeti de vermekteyim.
Mehmet Akif İ.

Mehmet Akif İ.

Matematik Özel Ders · Merkez / Elazığ
Matematik Özel Ders

Matematik Özel Ders

Matematik Öğretmenleri Yardıma Hazır!

Okul hayatında her desten başarılı olmak elbette ki zor bir şeydir ve dışarıdan destek alarak bu başarıyı sağlamak mümkündür.

Özel ders arayanlar için oldukça güzel bir ortam hazırlayan 1001uzman.com sitesi, en iyi ve en güvenilir uzman kişiler tarafından sunulacak olan özel ders ilanları ile öğrenciler için muhteşem bir kolaylık sağlıyor. Eğitimin her zaman hayatımızdaki en büyük yere ve değere sahip olduğunun bilincinde olarak her zaman farklı hizmet alanlarında müşterileri uzman kişiler ve firmalar ile ücretsiz bir şekilde bir araya getiren 1001uzman.com sitesi, şimdi de özel ders arayanları ve özel ders verenleri bir araya getirmeyi başarıyor. Matematik özel ders, İngilizce özel ders, fizik özel ders ve aklınıza gelebilecek tüm branşlarda ihtiyaç duyduğunuz özel ders için tercih edeceğiniz en güvenilir ve en kaliteli hizmeti bu muhteşem platform aracılığı ile kolay bir şekilde bulabileceksiniz. Birbirinden farklı ders branşlarında kendinizi eksik hissettiğiniz ya da daha fazla geliştirmek istediğiniz konular ile ilgili özel ders matematik dersi almak isteyebilirsiniz. Eğitimli ve deneyim sahibi uzman kişilerden alacağınız bu özel derslerin ücretleri de hiçbir şekilde sizin bütçenizi zorlamayacak ve özel dersin sonunda başarınızın ne kadar arttığını kendi gözleriniz ile göreceksiniz. Özel ders almak isteyen kişiler, özel ders veren uzman kişilerin profillerini inceleyebilir ve fiyat teklifinde bulunabilir. En uygun özel ders ücretleri ile tasarruf sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde özel ders vermek isteyen eğitimli ve uzman kişilerde 1001uzman.com sitesine ücretsiz bir şekilde kayıt yaptırabilir ve sundukları hizmeti daha iyi bir şekilde tanıtabilmek için hemen profilini oluşturarak özel ders ilanları verebilir.

Bilgi birikiminizi ve tecrübenizi diğer insanlar ile paylaşmak ve daha çok özel ders almak isteyen kişilere ulaşmak istiyorsanız sizde hemen aramıza katılabilirsiniz.