En iyi Finansal Hizmetler Listesi

13 kayıtlı finans uzmanı

Yardıma Hazır!

SMMM Neslihan Akcan

Smmm Neslihan Akcan

Finansal Hizmetler · Beylikdüzü / İstanbul
Teklif iste
15 yıllık deneyimimle Muhasebe ve Defter tutma hizmetlerinde bulunmaktayım,şirket kuruluşlarınız, yabancı çalışanların Çalışma izni,ikamet tezkeresi işlemleri,Beyannamelerinizin zamanından önce hazırlanması; daha uygun Muhasebe Sistemlerinin oluşturulması,istenildiği takdirde haftanın belli günleri işyerinize gelinerek Muhasebe işlerinizin yapılması yada yapılan işlerin denetlenmesi gibi,bütün Muhasebe süreçleriyle ilgili olarak görüşebiliriz.
Danişment

Danişment

Finansal Hizmetler · Beşiktaş / İstanbul
Teklif iste
1974 Istanbul Doğumluyum. 17 Yıllık İş tecrübem var. Bugüne kadar birçok farklı şirkette dış ticaret, yönetim danışmanlığı, iş geliştirme müdürü ve idari/Teknik Koordinatör olarak çalıştım. Girişimcilik, İş Planı, Dış Ticaret, Yönetim Planlama ve Prganizasyon alanlarında sizlere yardımcı olmak isterim.
İstanbulCota Danışmanlık

İstanbulcota Danışmanlık

Finansal Hizmetler · Bahçelievler / İstanbul
Teklif iste
Danışmanlık, Dışkaynak, Eğitim Ve Muhasebe Hizmetleri. İstanbulCota Danışmanlık Grubu, kendi mesleki alanlarında tam yetkinliğe sahip, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, Avukat, Denetçi, Eğitmen, İK Uzmanı ve Yazılım Uzmanlarının, şirketler ve işletmelerin tüm iş süreçlerine pratik çözümler temin etmek için mesleki bilgi ve tecrübelerini birleştirdikleri bir hizmet grubudur.
Akcan Mali Müşavirlik

Akcan Mali Müşavirlik

Finansal Hizmetler · Beylikdüzü / İstanbul
Teklif iste
Muhasebe ve defter tutma hizmeti, teşvikler konusunda bilgilendirme;sgk işe giriş ve çıkışlar e-bildirge,denetim hizmetleri,outsurce muhasebe hizmeti,bordrolarınızın hazırlanması(gizlilik esaslarına uygun olarak);e-defter ve e-fatura hakkında bilgilendirme ve eğitimlerin verilmesi,şirketinizin muhasebe sistemlerinin incelenmesi ve işleyişin düzene sokulması,muhasebenin yabancı yatırımcıya işleyişi hakkında yabancı dille bilgilendirilmesi vb...
Akcan Mali Müşavirlik Hizmetleri ve Danışmanlık

Akcan Mali Müşavirlik Hizmetleri Ve Danışmanlık

Finansal Hizmetler · Beylikdüzü / İstanbul
Teklif iste
Mali Müşavirlik Hizmetleri •Genel kabul görmüş muhasebe standartlarına uygun, ilgili mevzuat hükümleri gereğince muhasebe defterlerinin tutulması ve raporlaması. •Mali tabloların, beyannamelerin ve diğer belgelerin düzenlenmesi. •Sabit kıymet kayıtlarının tutulması, sayımı ve raporlanması. •Küçük ve orta ölçekli işletmelerin şirket bünyelerine muhasebe altyapısının oluşturulması. •Firma personelinin güncel mevzuat ve muhasebe uygulamaları konusunda eğitimi. •Personel özlük dosyalarının hazırlanması ve ücret bordrolarının düzenlenmesi. •SSK bildirgelerinin verilmesi, maaş ve kesintilerin kontrolü. •İşe giren ve işten ayrılan personel bildirimleri.
BİNMAR GAYRİMENKUL

Binmar Gayrimenkul

Finansal Hizmetler · Zeytinburnu / İstanbul
Teklif iste
BİNMAR GAYRİMENKUL -SATLIK EV -SATILIK ARSA -KİRALIK EV -İNŞAAT GAYRİMENKUL HAKKINDA HER TÜRLÜ DESTEK VE YARDIM İLE HİZMETİNDEYİZ.....
Ekol Muhasebe

Ekol Muhasebe

Finansal Hizmetler · Beyoğlu / İstanbul
Teklif iste
kobi ve şirket defterleri tutma. muhasebe işlemleri. smmm, şirket ve ya esnaf kuruluşu, danışmanlık
NUH TEZER - S. M. MALİ MÜŞAVİR

Nuh Tezer - S. M. Mali Müşavir

Finansal Hizmetler · Merkez / Aksaray
Teklif iste
İlgili firmanın kayıtlarını tutmak. V.U.K. Mükerrer 227. Maddesine istinaden beyannameleri tanzim etmek. Mali konularda danışmanlık yapmak. SGK ile Alakalı işlerin takibini yapmak. Şirket Ticaret Sicil İşlemleri
KARTONPİYER ÇUMRA

Kartonpiyer Çumra

Finansal Hizmetler · Çumra / Konya
Teklif iste
Firmamız boya-badana ve kartonpiyer işlerinde sizlere en iyi ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Firmamızın en önemli ilkesi iş çevresi ve müşterileriyle karşılıklı güven duygusu oluşturmaktır. Kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimseyen firmamız her koşulda müşteri memnuniyetini ön planda tutar.
Destek Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri

Destek Danışmanlık Ve Eğitim Hizmetleri

Finansal Hizmetler · Başakşehir / İstanbul
Teklif iste
Destek Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri bünyesinde Yönetim, Proje, Teknoloji ve Teşvik Danışmanlığı alanlarında çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.
Club Academy Hijyen ANK TEMİZLİK

Club Academy Hijyen Ank Temizlik

Finansal Hizmetler · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Çıktığımız Bu Yolda, Hizmette Kalite Ve Güvence, Profesyonel Hizmet Veren Marka Olmayı İlke Edinmiş; Zamanında, Eksiksiz, Dürüst, Samimi Personelleri İle Her Müşteriye Farklı htizmet Anlayışını Değil, Tüm Müşterilerimize Kaliteli Ve Profesyonel Hizmeti Vermeyi Ana İlkemiz Olarak Kabul Ettik. Müşterilerimize Dünya Standartlarında En Yeni Ve En Gelişmiş Ürünleri, Yetkin Kadromuz İle Eksiksiz Hizmet Anlayışı İçersinde Sunmak; Temizlik Her Türlü İhtiyaç İçin Beklenenden Fazlasını Vererek, Sektöründeki En Yüksek Müşteri Memnuniyetine Ulaşmak, Toplumumuza Ve Çalışanlarımıza Kattığımız Değeri Sürekli Arttırmaktır.
DETAY EĞİTİM

Detay Eğitim

Finansal Hizmetler · Esenler / İstanbul
Teklif iste
İngilizce, matematik muhasebe, vergi sosyal güvenlik konularında temel düzeyde ve ileri düzeyde eğitim veriyorum. Özel sınavlara hazırlık eğitimleri de vermekteyim.
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman

Finansal Hizmetler Ajentası