Ankara Can Asansörlü Nakliyat

Ankara Can Asansörlü Nakliyat

Ankara Can Asansörlü Nakliyat

Yenimahalle - Ankara

10km içerisine gelebiliriz

Başarıları

1 iş kazandı

Bronz profil

Paylaşım

Kısa url

Hizmet tanıtımı

ANKARA CAN NAKLİYAT: Tel: 0532 483 54 18 / 0312 346 54 18 - 1995`de evden eve taşımacılık hizmeti için Ankara`da kuruldu. Kuruluşundan bugüne geçen süre içerisinde; ev, büro, okul, fabrika, fuar, hastane vb.. kurum ve kuruluşların taşınma hizmetlerini gerçekleştirmiştir. Hizmet kalitesini geçen yıllar içerisinde ve değişen teknolojiyide kullanarak sürekli geliştiren firmamız, müşteri güvenini temel alarak çalısmasını sürdürmüş ve geçen yıllarla beraber, hem hizmet kalitesi hemde müşteri memnuniyeti konusunda hedeflenen noktaya ulaşmıştır. Şu anda ulaşılan noktada, şehir içinde ve şehirler arasında taşınma hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmek için gerekli araç, uzman eleman ve deneyime sahip bulunmaktadır.

Her çeşit eşyanın taşınması için gerekli olan ambalaj malzemesi ve bu malzemeyle eşya taşınması sırasında eşyada oluşabilecek hasarı asgari düzeye indirebilecek uzman eleman kadroları geçen süreyle birlikte şirket bünyesinde oluşmuştur. Geçen seneler içerisinde eşya taşınmasının en rahat şekilde yapilması için gerekli olan araç ve araç kasaları yaptırılmıştır. Şehir içi trafiğinde rahat hareket edebilecek çeşitli ebatlarda kamyon ve kamyonetler, şehirler arasındaki uzak mesafelerde sorunsuz olarak taşınma işini gerçekleştirebilecek araçlar şirketimizin bünyesinde mevcuttur.
MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin her türlü taşınma ve nakliye ihtiyaçlarına kolay, hızlı, kaliteli ve en az masrafla ulaşmalarını sağlamak.
VİZYONUMUZ

Nakliye sektöründe etkin ve teknolojik çözümler sunarak müşterilerimize beklentilerinin üstünde hizmet sunmak; yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluturacağı kurumsal yapısıyla sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almak.

ANKARA NAKLİYAT FİRMA PROFİL BİLGİLERİ

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık09.06.1995 tarihinde Serhat ERDEN tarafından kurulan firmamiz , taşımacılık ve temizlik konularında faaliyet göstermektedir. Firmamiza "Ulaştırma Bakanlığı Kara Ulaştırma Genel Müdürlüğü" tarafindan K-3 Yetki Belgesi verilmis olup, araçlarımızda "K-3 Taşıt Belgeleri" bulundurularak çalıştırılmaktadır.

Evden eve nakliye sektöründe 16 yılı aşan deneyime sahip yöneticileri, tecrübeli ve uzman personeli, işin gerektirdiği ekipman ve depolarıyla eşyalarınızın size ifade ettiği değerin bilincinde olarak beklentilerinizi de aşacak hizmetin garantisiyiz.

Yurt içinde sehir içi nereye taşınıyor olursanız olun ister Denizli'den Ağrıya İster sinoptan hataya Ankara Nakliyatı seçmekte vereceginiz doğru karar, her aşamasında huzur duyacağınız taşınmanın baslangıcı olacaktır. Sizde Hemen evden eve nakliyat teklifi isteyin..

Saygılarımızla
Ankara nakliyat Yönetimi

Misyonumuz ve Misyonumuz

Mutlu TaşınıyorumMisyonumuz
En önemli misyonumuz ;avrupa standart ve kalitelerine uygun, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vererek,
en temel prensibimiz müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetini en üst düzeyde sizlere yük olmadan gerçekleştirmektir. . Szilerin bütün hak ve hukuklarına saygılı olmak. . Elemanlarımızın eğitimini günün şartlarına uygun hale getirmek

Vizyonumuz
Özel eğitim almış elemanlarımızın gerekli eğitimlerini arttırarak müşterilerimizin menuniyetini yükseltmek ve eniyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini basari ile yerine getirmek olarak özetleyebiliriz.

# Nakliyat sigortası yapmak
# Marangoz hizmetile kusursuz demonte ve monte işlemleri
# İşini iyi bilen konsunda deneyimli eleman yetiştirmek.
# Ev eşyanızın tam deger tespiti yapılıp ona göre sigorta yapmak.
# Memnuniyetsizlik ve herhangi hasar durumunda para iade garantisi vermek.
# Müşterilerimize memnuniyetsaglayacak sistemle evden eve taşımacılık yapmak.

Doğrulananlar

Adli sicil kaydı kontrol edildi
Sigorta doğrulandı
TC no doğrulandı
Ad ve Soyad doğrulandı
Adres doğrulandı
Telefon doğrulandı
E-posta doğrulandı
Tarafımızdan değerlendirildi
Facebook doğrulandı
Twitter doğrulandı
LinkedIn doğrulandı
Web sitesi kontrol edildi

Yorumlar
Cihan Y. (Evden Eve Nakliyat)
Ankara Can Nakliyat çalışanlarına ve Veysel beye çok teşekür ederim.benim evimi çok hızlı güzel ambalajlı bi şekilde taşıdılar.hiç birşey toplamadım buna ragmen bekledigimden çok erken ve hasarsız bir şekilde taşımamı gerçekleştirdiler. kesinlikle herkese tavsiye ederim. boşuna başka firma aramayın. hem ekonomik hem kaliteli hizmet veriyorlar. ilgileri için tekrar teşekur ederim böyle firmalarla çalıştıgı için Şirket Sahibine de çok teşekur ederim

Yahya B. (Evden Eve Nakliyat)
Beklediğimin üstünde performansla sabah erkenden dedikleri saatte başlayarak, öğlen 12' de işim bitti. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim. İlerde başka işim olursa kesinlikle tekrar arayacağım.

mehmet A. (Evden Eve Nakliyat)
Temiz iş çıkardılar. Tüm Beyaz eşya ve mobilyaları kalın baloncuklu ambalaj naylonu ile sardılar. Dikkatli taşıdılar. Memnun kaldım. Eşyalarım hasar görmedi,

cansu S.
Çok iyi bir nakliye şirketi. eşyaları kırmadan itinayla taşıdılar. çok memnun kaldık. teşekkürler..

Ahmet Mert P.
Can naklıyat ekibine çok teşekkür ederim, inanılmaz temiz ve hızlı çalışıyorlar. En profesyonel biçimde Eşyaları korumaya alıyorlar, bir çizik bile olmadı taşıma sırasında, güleryüzlü nakliyeci arkadaşlara ayrıca teşekkür ederim

Kazanılanlar
Şehirlerarası Nakliyat ve Taşımacılık
01 Ekim, 2017

Gördüklerinizi beğendiniz mi?

471
görüntülenme