En iyi Flüt Dersleri Listesi

231 kayıtlı flüt eğitmeni

Yardıma Hazır!

LEVENT KÖKSAL DANS ve SANAT OKULLARI

Levent Köksal Dans Ve Sanat Okulları

Flüt Dersleri · Avcılar / İstanbul
Levent Köksal, 1967 de İstanbul’da doğdu. Dans hayatına,8 yaşında başladı. İlkokul 2.sınıfta sınıf arkadaşlarıyla beraber ilk dans grubunu kurdu. İlk gösterisini yıl sonu karne günü’nde okulunda yaptı. 13-14 yaşlarında, düzenlenen “çay partileri ve gündüz matineleri” nde sık sık boy gösteren Köksal,buralarda düzenlenen yarışmalarda üst üste birincilikler almaya başladı. Başarılı dansı ve gösterileri büyük ilgi uyandıran Köksal,15-16 yaşlarında katıldığı ve yine birincilik aldığı bir yarışmada, Vizyon Ajans’ın sahibi Atilla Kalpakaslan’ın ilgisini çekerek,K.K.T.C ‘ye dans eğitmenliği yapmak üzere davet edilir. 6 ay eğitmenlik ve defile koreografileri yaptıktan sonra İstanbul’a geri döner. Jüri olarak davet edildiği yarışmalarda da, hayranlarının yoğun ilgisiyle seçkin danslarını sergilemeye devam...
alican k.

Alican K.

Flüt Dersleri · Atakum / Samsun
Teklif iste
ünüversite 1. sınıf harita mühendisliği öğrencisiyim. matematikten uygun fiyata özel ders veriyorum. bu işe gercekten ihtiyacım var.
İsmail Anıl A.

İsmail Anıl A.

Flüt Dersleri · Kepez / Antalya
MERHABA 20 YAŞINDAYIM AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİNDEYİM 5 YILDIR MÜZİKLE İLGİLENMEKTEYİM(SOLİST VE GİTARİSTİM) BİLGİLERİMİN TAZE KALMASI ADINA *YGS - LYS FİZİK *YGS MATEMATİK KİMYA DERSLERİ VERMEKTEYİM. AYRICA *GİTAR DERSİ *İLKÖĞRETİM FEN VE MATEMATİK DERSİ DE VERMEKTEYİM.
özüm zeynep s.

Özüm Zeynep S.

Flüt Dersleri · Çankaya / Ankara
özüm Zeynep sanat atölyesi her türlü sanatsal faaliyetlerini işin uzmanlarıyla karşılamaktadır...bizi arayın...
Yıldız Dans Akademi

Yıldız Dans Akademi

Flüt Dersleri · Kadıköy / İstanbul
YILDIZ DANS ve MÜZİK AKADEMİ Yıldız Dans ve Müzik Akademi sosyal Latin dansları eğitmenleri Yeliz Yıldız ve Serkan Yıldız tarafından kurulmuştur. Türkiye'nin en iyi okullarında, önde gelen kurumsal firmalarında ve üniversitelerinde eğitmenlik yapan Yeliz Yıldız ve Serkan Yıldız, profesyonel dans gruplarında yer alıp çok sayıda gösteri sunmuş, pek çok yarışmada başarı sağlamış, reklam ve medya sektöründe birçok projeye imza atmıştır. Dansı sevdirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla sosyal projelerde gönüllü olarak çalışan ikili, bu amaçla 2001 yılında Kadıköy Gençlik Merkezi Dans Grubu'nu kurmuş ve gönüllü eğitmenlik yapmıştır. Yıldız Dans ve Müzik Akademi'de alanında birçok başarıya...
Esin Öğretmen

Esin Öğretmen

Flüt Dersleri · Pamukkale / Denizli
Teklif iste
Özel flüt dersi verilir. Bona ve solfej dersleri verilir. Güzel sanatlar lisesine hazırlık konusunda yardımcı olunur.
Kafkas Dans Organizasyon

Kafkas Dans Organizasyon

Flüt Dersleri · Kadıköy / İstanbul
Kafkas Danslarında 25 Yıllık Tecrübe Düğünlerinizde ,davetlerinizde tüm eğlence ve organizasyonlarınızda eşsiz koreografilere sahip Kafkas Dansları özgün müzik ve hareketleri ile dünyadaki tüm dans ve oyunlar içinde en seçkin yeri almaktadır. Savaş ve Aşk temaları üzerine kurulu bu muhteşem gösterileri yine her biri Türkiyenin en tanınmış sanatçıları olan Kafkas oyunları ekibimiz sizlere Yöresel Kıyafet ve müzikleri ile Kafkas dansları sunmaktadır. The Caucasian dances with the excellent choreography are among the most selected dances in the world with unique moves and music. Their marvelous shows based on the theme of War and Love are presented to you by our Team of Caucasian dancers...
No.13 Özel Müzik Dersleri

No.13 Özel Müzik Dersleri

Flüt Dersleri · Şişli / İstanbul
Teklif iste
Müzik Öğretmenleri ile Öğrencileri Buluşturan Platform. İstediğiniz enstruman ya da konservatuara hazırlık derslerini kendi evinizde, öğretmenin evinde ya da beraber belirleyeceğiniz bir yerde alabilirsiniz.
Orçun Emrah E.

Orçun Emrah E.

Flüt Dersleri · Pendik / İstanbul
Sınıf öğretmeniyim. Pendik, Kartal, Tuzla, Kadıköy'de ders verebilirim. 7 yıllık öğretmenim. Her derste yetkin durumdayım. Unutmayın;herkes ders verir ama herkes öğretemez! Ayrıca 15 yıldır gitar,5 yıldır da keman çalıyor ve derslerini veriyorum. Grup ve birebir ders verebilirim. Müzik bir zaman kaybı değil, bir hobidir. Hayatı olumlu etkiler. Saat Ücretleri İlköğretim takviye: 50TL Gitar:75 TL Keman: 75 TL Herkese şimdiden merhaba!
Demiurk Sanat Akademi

Demiurk Sanat Akademi

Flüt Dersleri · Yenimahalle / Ankara
2012 yılında Yenimahalle'de kurulan Sanat Akademimiz 400 m2 yüzölçümüne sahip 2 katlı sanat okulumuzda çift dans Stüdyoları, 4 farklı müzik Sınıfı ve resim atölyeleriyle derslerimiz profesyonel eğitmenler eşliğinde yapılmaktadır. Dersler yıllık program çerçevesinde olmaktadır. Açık-kapalı otoparkı, Cafeteryası, Sınırsız internet hizmeti, okuma köşesi, bay-bayan soyunma odaları ve kamera eşliğinde Oluşan dersliklerimizden yararlanabilirsiniz. Demiurk Sanat Akademi, bireyleri güzel san'atların alanlarıyla buluşturarak, kendi kültürel sanatsal değerlerini ulusal ve evrensel platformlara taşımaktadır.. Değerlerini özümseyen, saygılı, çok yönlü, yaratıcı, sanatsal ve kültürel yönden donanımlı kendi kültürüne ve başka ulusların kültürel değerlerine SAYGI duyan sağlıklı bireyler yetiştirmektedir..
Mutluay32

Mutluay32

Flüt Dersleri · Küçükçekmece / İstanbul
Teklif iste
Tecrübeli öğretmenden özel dersler
ilker ç.

İlker Ç.

Flüt Dersleri · Gaziosmanpaşa / İstanbul
müzik öğretmeniyim. 6 senedir özel ders veriyorum. iyi derece ud tambur ve gitar çalıyorum. istanbul avrupa yakasında tambur, ud veya klasik gitar dersi verebilirim. derslik olarak, ders alacak kişinin evi veya kendi evim kullanılabilir.
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman