En iyi Flüt Dersleri Listesi

232 kayıtlı flüt eğitmeni

Yardıma Hazır!

alican k.

Alican K.

Flüt Dersleri · Atakum / Samsun
Teklif iste
ünüversite 1. sınıf harita mühendisliği öğrencisiyim. matematikten uygun fiyata özel ders veriyorum. bu işe gercekten ihtiyacım var.
ilker ç.

İlker Ç.

Flüt Dersleri · Gaziosmanpaşa / İstanbul
müzik öğretmeniyim. 6 senedir özel ders veriyorum. iyi derece ud tambur ve gitar çalıyorum. istanbul avrupa yakasında tambur, ud veya klasik gitar dersi verebilirim. derslik olarak, ders alacak kişinin evi veya kendi evim kullanılabilir.
Mutluay32

Mutluay32

Flüt Dersleri · Küçükçekmece / İstanbul
Teklif iste
Tecrübeli öğretmenden özel dersler
Matematik Öğretmeni Veysel GÜRSEL

Matematik Öğretmeni Veysel Gürsel

Flüt Dersleri · Erdemli / Mersin(İçel)
Teklif iste
YGS-LYS, KPSS ve TEOG SINAVLARINA HAZIRLIK İÇİN MATEMATİK-GEOMETRİ BİREBİR ÖZEL DERS *** YGS ve LYS İÇİN EYLÜL AYINDAN BAŞLAYAN SENELİK DERS PROGRAMI YAPILARAK DÜZENLİ OLARAK TAKVİYE ALIP MATEMATİK İLE İLGİLİ BÜTÜN PROBLEMLERİNİZİ ÇÖZEBİLİRSİNİZ. *** ARAYIN ŞİMDİDEN DERS PROGRAMINIZI YAPALIM YETİŞTİREMEDİĞİNİZ VEYA ÖĞRENEMEDİĞİNİZ MATEMATİK-GEOMETRİ KONUSU KALMASIN. *** SEVİYEYE GÖRE HAZIRLANMIŞ SORULAR VE KONU ANLATIM ÖZETLERİ İLE EKSİKSİZ VE MÜKEMMEL BİR MATEMATİK DERSİ DENEYİMİYLE HAZIRLIĞINIZI YAPABİLİRSİNİZ. *** SENELİK DERS PROGRAMI İLE STANDART DERS ÜCRETİNE (75 TL/DERS) GÖRE %10'a İNDİRİMLİ DERS ÜCRETİNDEN (~60 TL/DERS) FAYDALANABİLİRSİNİZ. *** ARAYIN DERS SAATLERİ, ÜCRETLERİ VE PROGRAM HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALIN. TELEFON NUMARAM İLANDA SAĞ TARAFTA GÖRÜNMEKTEDİR. Lise 1-2-3-4 ve İlkokul 1-2-3-4, Ortaokul...
Club Academy Hijyen ANK TEMİZLİK

Club Academy Hijyen Ank Temizlik

Flüt Dersleri · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Çıktığımız Bu Yolda, Hizmette Kalite Ve Güvence, Profesyonel Hizmet Veren Marka Olmayı İlke Edinmiş; Zamanında, Eksiksiz, Dürüst, Samimi Personelleri İle Her Müşteriye Farklı htizmet Anlayışını Değil, Tüm Müşterilerimize Kaliteli Ve Profesyonel Hizmeti Vermeyi Ana İlkemiz Olarak Kabul Ettik. Müşterilerimize Dünya Standartlarında En Yeni Ve En Gelişmiş Ürünleri, Yetkin Kadromuz İle Eksiksiz Hizmet Anlayışı İçersinde Sunmak; Temizlik Her Türlü İhtiyaç İçin Beklenenden Fazlasını Vererek, Sektöründeki En Yüksek Müşteri Memnuniyetine Ulaşmak, Toplumumuza Ve Çalışanlarımıza Kattığımız Değeri Sürekli Arttırmaktır.
Orçun Emrah E.

Orçun Emrah E.

Flüt Dersleri · Pendik / İstanbul
Sınıf öğretmeniyim. Pendik, Kartal, Tuzla, Kadıköy'de ders verebilirim. 7 yıllık öğretmenim. Her derste yetkin durumdayım. Unutmayın;herkes ders verir ama herkes öğretemez! Ayrıca 15 yıldır gitar,5 yıldır da keman çalıyor ve derslerini veriyorum. Grup ve birebir ders verebilirim. Müzik bir zaman kaybı değil, bir hobidir. Hayatı olumlu etkiler. Saat Ücretleri İlköğretim takviye: 50TL Gitar:75 TL Keman: 75 TL Herkese şimdiden merhaba!
Kafkas Dans Organizasyon

Kafkas Dans Organizasyon

Flüt Dersleri · Kadıköy / İstanbul
Kafkas Danslarında 25 Yıllık Tecrübe Düğünlerinizde ,davetlerinizde tüm eğlence ve organizasyonlarınızda eşsiz koreografilere sahip Kafkas Dansları özgün müzik ve hareketleri ile dünyadaki tüm dans ve oyunlar içinde en seçkin yeri almaktadır. Savaş ve Aşk temaları üzerine kurulu bu muhteşem gösterileri yine her biri Türkiyenin en tanınmış sanatçıları olan Kafkas oyunları ekibimiz sizlere Yöresel Kıyafet ve müzikleri ile Kafkas dansları sunmaktadır. The Caucasian dances with the excellent choreography are among the most selected dances in the world with unique moves and music. Their marvelous shows based on the theme of War and Love are presented to you by our Team of Caucasian dancers...
No.13 Özel Müzik Dersleri

No.13 Özel Müzik Dersleri

Flüt Dersleri · Şişli / İstanbul
Teklif iste
Müzik Öğretmenleri ile Öğrencileri Buluşturan Platform. İstediğiniz enstruman ya da konservatuara hazırlık derslerini kendi evinizde, öğretmenin evinde ya da beraber belirleyeceğiniz bir yerde alabilirsiniz.
eren k.

Eren K.

Flüt Dersleri · Esenler / İstanbul
Teklif iste
PROFESYONEL KLARNET EĞİTİMİ Merhaba ; Uluslararası Klarnet Festivali 2.Sİ'YİM . Profesyonel birebir klarnet eğitim hizmetlerine kaldığım yerden devam ediyorum . Klarnet eğitimlerini nota bilgisi dahilinde göstermekteyim . Dersleri istediğiniz yerde sunabilirim . Ders ücreti saatlik 30 TL'dir . Minimum 2 Ders göstermekteyim . Şuan için 2 Ders toplam ücreti 50 TL olarak işlem sağlıyorum . 1 Ders Saati 60 Dakika'dır .
Demiurk Sanat Akademi

Demiurk Sanat Akademi

Flüt Dersleri · Yenimahalle / Ankara
2012 yılında Yenimahalle'de kurulan Sanat Akademimiz 400 m2 yüzölçümüne sahip 2 katlı sanat okulumuzda çift dans Stüdyoları, 4 farklı müzik Sınıfı ve resim atölyeleriyle derslerimiz profesyonel eğitmenler eşliğinde yapılmaktadır. Dersler yıllık program çerçevesinde olmaktadır. Açık-kapalı otoparkı, Cafeteryası, Sınırsız internet hizmeti, okuma köşesi, bay-bayan soyunma odaları ve kamera eşliğinde Oluşan dersliklerimizden yararlanabilirsiniz. Demiurk Sanat Akademi, bireyleri güzel san'atların alanlarıyla buluşturarak, kendi kültürel sanatsal değerlerini ulusal ve evrensel platformlara taşımaktadır.. Değerlerini özümseyen, saygılı, çok yönlü, yaratıcı, sanatsal ve kültürel yönden donanımlı kendi kültürüne ve başka ulusların kültürel değerlerine SAYGI duyan sağlıklı bireyler yetiştirmektedir..
Esin Öğretmen

Esin Öğretmen

Flüt Dersleri · Pamukkale / Denizli
Teklif iste
Özel flüt dersi verilir. Bona ve solfej dersleri verilir. Güzel sanatlar lisesine hazırlık konusunda yardımcı olunur.
özüm zeynep s.

Özüm Zeynep S.

Flüt Dersleri · Çankaya / Ankara
özüm Zeynep sanat atölyesi her türlü sanatsal faaliyetlerini işin uzmanlarıyla karşılamaktadır...bizi arayın...
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman