En iyi GMAT Hazırlık Kursu Listesi

9 kayıtlı gmat hazırlık kursu

Yardıma Hazır!

İrem B.

İrem B.

GMAT Hazırlık Kursu · Kartal / İstanbul
Teklif iste
Matematik - Geometri alanında 6 yıldır özel ders vermekteyim. Aynı zamanda Eğitim koçluğu yapmaktayım. Öğrencilerimin matematik başarısı yanında genel başarısı da benim için önemlidir. İleri derece de İngilizce bilmekteyim İngilizce matematik dersi de veriyorum. IB ( The International Baccalaureta ) ve Sat (Scholastic Aptitude Test ) sınavlarına yönelik çalıştırdığım öğrencilerim de vardır. Sınavlara hazırlık ve okula takviye , genel takip , aileyle sürekli temas ve öğrencinin rehberlik durumu ; tüm bunlar sorumluluk alanımdadır.
özel ders verilir.net

Özel Ders Verilir.net

GMAT Hazırlık Kursu · Ümraniye / İstanbul
Teklif iste
Matematik, fizik ve geometri kabusunuz olmasına artık izin vermeyin. Sayısal dersleri formülden uzak, mantığa dayalı şekilde anlatıldığında halledemeyeceğiniz ders yoktur. Bilgi eksikliğiniz sadece alınacak ders sayısını değiştirir. Teşhis doğru yapıldığında ve konular seviyenize göre anlatıldığında sonuçta başarı gelecektir.
HÜSEYİN HOCA

Hüseyin Hoca

GMAT Hazırlık Kursu · Bayrampaşa / İstanbul
Teklif iste
MATEMATİĞİ,matematiği seven bir eğitmenden öğrenmek ayrıcalıktır... Planlı, programlı,KENDİNE GÜVENEN ve deneyimli bir EĞİTİCİ ile matematiği öğrenmek sanıldığı gibi zor değil.ayrıca gerekli matematik kaynakları şahsım tarafından temin edilir.TEOG,YGS,LYS,KPSS VE ARA SINIFLAR DÜZEYİNDE MATEMATİK DERSİ VERİLİR.
Club Academy Hijyen ANK TEMİZLİK

Club Academy Hijyen Ank Temizlik

GMAT Hazırlık Kursu · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Çıktığımız Bu Yolda, Hizmette Kalite Ve Güvence, Profesyonel Hizmet Veren Marka Olmayı İlke Edinmiş; Zamanında, Eksiksiz, Dürüst, Samimi Personelleri İle Her Müşteriye Farklı htizmet Anlayışını Değil, Tüm Müşterilerimize Kaliteli Ve Profesyonel Hizmeti Vermeyi Ana İlkemiz Olarak Kabul Ettik. Müşterilerimize Dünya Standartlarında En Yeni Ve En Gelişmiş Ürünleri, Yetkin Kadromuz İle Eksiksiz Hizmet Anlayışı İçersinde Sunmak; Temizlik Her Türlü İhtiyaç İçin Beklenenden Fazlasını Vererek, Sektöründeki En Yüksek Müşteri Memnuniyetine Ulaşmak, Toplumumuza Ve Çalışanlarımıza Kattığımız Değeri Sürekli Arttırmaktır.
kakaka

Kakaka

GMAT Hazırlık Kursu · Beyoğlu / İstanbul
Teklif iste
akakakakakakaka
ÖMER İLÇİN

Ömer İlçin

GMAT Hazırlık Kursu · Merkez / Yalova
Teklif iste
Matematik özel ders Geometri özel ders Grup ve birebir özel ders Eğitim koçluğu TYT-YKS-KPSS-ALES-LKS-YÖS-DGS SINAVLARINA HAZIRLIK LİSE VE İLKÖĞRETİM TAKVİYE DRRSLER
cagdas yasar

Cagdas Yasar

GMAT Hazırlık Kursu · Bornova / İzmir
Teklif iste
matematik eğitimi biyoloji eğitimi Temel matematik eğitimi Temel Biyoloji eğitimi Çevre Bilimleri eğitimi
SDM DİL OKULU

Sdm Dil Okulu

GMAT Hazırlık Kursu · Şişli / İstanbul
Teklif iste
SDM LANGUAGE SCHOOL, 1994 yılından bu yana İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Yunanca ve Yabancılar için Türkçe olmak üzere çeşitli dillerde eğitim vermekte olan bir dil okuludur. Birebir Eğitimler ve Kurumsal Eğitimler olmak üzere öğrenci adaylarımıza eğitim çözümleri sunmaktayız. İletişime dayalı eğitim metotlarını benimsemiş olan kurumumuz ve eğitmenlerimiz, öğrencilerimizin ihtiyaçlarını birinci planda tutarak, kişilere ve kurumlara özel, ihtiyaçlarına en etkili biçimde cevap verecek olan eğitim planlaması gerçekleştirmekte ve eğitim programı süresince gelişim raporları ve performans deperlendirmeleri aracılığıyla eğitimleri daha verimli hale getirmektedir.
serkan hoca fulletir

Serkan Hoca Fulletir

GMAT Hazırlık Kursu · Merkez / Aksaray
Teklif iste
Matematik ve geometride her seviyede alanında uzman matematik hocası
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman

GMAT Eğitmeni