En iyi GMAT Hazırlık Kursu Listesi

6 kayıtlı gmat hazırlık kursu

Yardıma Hazır!

cagdas yasar

Cagdas Yasar

GMAT Hazırlık Kursu · Bornova / İzmir
Teklif iste
matematik eğitimi biyoloji eğitimi Temel matematik eğitimi Temel Biyoloji eğitimi Çevre Bilimleri eğitimi
serkan hoca fulletir

Serkan Hoca Fulletir

GMAT Hazırlık Kursu · Merkez / Aksaray
Teklif iste
Matematik ve geometride her seviyede alanında uzman matematik hocası
İrem B.

İrem B.

GMAT Hazırlık Kursu · Kartal / İstanbul
Teklif iste
Matematik - Geometri alanında 6 yıldır özel ders vermekteyim. Aynı zamanda Eğitim koçluğu yapmaktayım. Öğrencilerimin matematik başarısı yanında genel başarısı da benim için önemlidir. İleri derece de İngilizce bilmekteyim İngilizce matematik dersi de veriyorum. IB ( The International Baccalaureta ) ve Sat (Scholastic Aptitude Test ) sınavlarına yönelik çalıştırdığım öğrencilerim de vardır. Sınavlara hazırlık ve okula takviye , genel takip , aileyle sürekli temas ve öğrencinin rehberlik durumu ; tüm bunlar sorumluluk alanımdadır.
HÜSEYİN HOCA

Hüseyin Hoca

GMAT Hazırlık Kursu · Bayrampaşa / İstanbul
Teklif iste
MATEMATİĞİ,matematiği seven bir eğitmenden öğrenmek ayrıcalıktır... Planlı, programlı,KENDİNE GÜVENEN ve deneyimli bir EĞİTİCİ ile matematiği öğrenmek sanıldığı gibi zor değil.ayrıca gerekli matematik kaynakları şahsım tarafından temin edilir.TEOG,YGS,LYS,KPSS VE ARA SINIFLAR DÜZEYİNDE MATEMATİK DERSİ VERİLİR.
kakaka

Kakaka

GMAT Hazırlık Kursu · Beyoğlu / İstanbul
Teklif iste
akakakakakakaka
SDM DİL OKULU

Sdm Dil Okulu

GMAT Hazırlık Kursu · Şişli / İstanbul
Teklif iste
SDM LANGUAGE SCHOOL, 1994 yılından bu yana İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Yunanca ve Yabancılar için Türkçe olmak üzere çeşitli dillerde eğitim vermekte olan bir dil okuludur. Birebir Eğitimler ve Kurumsal Eğitimler olmak üzere öğrenci adaylarımıza eğitim çözümleri sunmaktayız. İletişime dayalı eğitim metotlarını benimsemiş olan kurumumuz ve eğitmenlerimiz, öğrencilerimizin ihtiyaçlarını birinci planda tutarak, kişilere ve kurumlara özel, ihtiyaçlarına en etkili biçimde cevap verecek olan eğitim planlaması gerçekleştirmekte ve eğitim programı süresince gelişim raporları ve performans deperlendirmeleri aracılığıyla eğitimleri daha verimli hale getirmektedir.
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman

GMAT Eğitmeni