En iyi İngilizce Özel Ders Hizmeti Listesi

1378 kayıtlı ingilizce özel ders öğretmeni

İngilizce Özel Ders Öğretmenleri Yardıma Hazır!

ATA EĞİTİMCELL ÖZEL DERS BÜROSU

Ata Eğitimcell Özel Ders Bürosu

İngilizce Özel Ders · Maltepe / İstanbul
Teklif iste
15 YILDIR BİREBİR MATEMATİK ÖZEL DERS VERİYORUM.AYRICA ATA EĞİTİMCELL ÖZEL DERS BÜROSU OLARAK İLKÖĞRETİM 6-7-8 MATEMATİK,LİSE MATEMATİK,LİSE FİZİK,LİSE KİMYA,LİSE BİYOLOJİ,LİSE GEOMETRİ GİBİ DERSLERDE UZMAN ÖĞRETMENLERLE BİREBİR(1 DERS SAATİ: 55 DAKİKA) ÖZEL DERS HİZMETİNİ BAŞARIYLA VERİYORUZ.
Levent K.

Levent K.

İngilizce Özel Ders · Merkez / Bolu
Teklif iste
Yaşam Koçluğu, Özel İngilizce Ders, Özel Almanca Ders, Öğrenci Koçluğu, Yönetici Koçluğu
Beylikdüzü Dünya Etüt Merkezi

Beylikdüzü Dünya Etüt Merkezi

İngilizce Özel Ders · Beylikdüzü / İstanbul
Teklif iste
Beylikdüzü Dünya Etüt Merkezi Beylikdüzü’nde butik eğitim, bire bir özel ders merkezi, etüt merkezi, eğitim koçluğu, Butik Dersane hizmetleri veren profesyonel bir eğitim kurumudur. 2011 yılından beri uzman eğitimcilerle hizmet veren kurumumuz her sene başarılarına yenilerini katmaktadır.
ahmet emin a.

Ahmet Emin A.

İngilizce Özel Ders · Üsküdar / İstanbul
Teklif iste
Uzun yıllar özel ders tecrübemizle, kişiye özel hız ve anlayış biçimiyle derslerimizi sürdürüyoruz
Mevlüt Baki T.

Mevlüt Baki T.

İngilizce Özel Ders · Pendik / İstanbul
Teklif iste
Almanca-Ingilizce Eğitmen & Kalite Uzmanı - Yazar
Gizem Parladan

Gizem Parladan

İngilizce Özel Ders · Maltepe / İstanbul
Teklif iste
Ankara Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunuyum. British American Academy'de öğretmenlik yaptım. Şu an Kartal Time dil okulunda asil görevli öğretmenlik yapmaktayım.
erva zeynep y.

Erva Zeynep Y.

İngilizce Özel Ders · Esenler / İstanbul
Teklif iste
İngilizce öğretmenliği 2.sınıf öğrencisiyim.Özel kurumlarda öğretmenlik yaptım ve yapmaya devam ediyorum.Tüm yaş gruplarına özel ders veriyorum.
TASARI EĞİTİM KURUMLARI/AKSARAY ŞUBESİ

Tasarı Eğitim Kurumları/aksaray Şubesi

İngilizce Özel Ders · Esenler / İstanbul
Teklif iste
ışık eğitim kurumları ingilizce başta olmak üzere çeşitli yabancı dillerde ve sürücü eğitimi konusunda hizmet vermekte olan bir kurstur.
Beraat DÜLGAR

Beraat Dülgar

İngilizce Özel Ders · Büyükçekmece / İstanbul
Teklif iste
Merhabalar ben Beraat DÜLGAR. Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Php, html, css, wordpress ve drupal sistemlerinde kendimi geliştirmekteyim. E-ticaret sistemlerinden blog, portal sistemlerine kadar birçok site yapımında görev aldım. Aşağıdaki linkleri inceleyebilirsiniz. Web Siteleri: https://matmats.com/ http://www.beraatdulgar.com/ Android: Harran Üniversitesi Ders Notu Hesaplama: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.beraatdulgar.harranscevap Harran Üniversitesi Yemekhane: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.beraatdulgar.harranyemek Harranlıya Sor: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.beraatdulgar.harranscevap
Zafer H.

Zafer H.

İngilizce Özel Ders · Kadıköy / İstanbul
Teklif iste
17 yıllık Özel Ders, Dershane ve Kolej tecrübesine sahibim.. Kendime ait Matematik ve Geometri Fasikülleri ile ders veriyorum.. Özel derslerin verimliliğini veliyle paylaşmak için Danışmanlık Dosyası kullanmaktayım.. Dersler Ödev Kontrolü + 40 dk 1. Ders + 10 dk Ara + 40 dk 2. Ders olarak işlenmektedir. DERSLER FASİKÜLLERLE işleniyor. -Ders daha düzenli ve kolay işlenir. -Ders süresi boyunca öğrenciyle daha fazla soru çözülür. -Dersin tekrarı için öğrencide süper bir doküman kalır. -Fasikül örneklerini ders görüşmesinde görebilirsiniz. ÖĞRENCİ TAKİBİ yapmaktayım. -Ders sonrası öğrenciye ödev verilir. -Kendi yazdığım WEB YAZILIMI ile ÖDEV TAKİBİ yapılmaktadır. -Ödevlerin raporları öğrenci ve veliyle paylaşılır. ÖĞRENCİ DOSYASI ile sıkı takip. -Anket, Konu takibi, Ders notları, Sınav sonuçları, Sınav analizleri,...
SDM DİL OKULU

Sdm Dil Okulu

İngilizce Özel Ders · Şişli / İstanbul
Teklif iste
SDM LANGUAGE SCHOOL, 1994 yılından bu yana İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Yunanca ve Yabancılar için Türkçe olmak üzere çeşitli dillerde eğitim vermekte olan bir dil okuludur. Birebir Eğitimler ve Kurumsal Eğitimler olmak üzere öğrenci adaylarımıza eğitim çözümleri sunmaktayız. İletişime dayalı eğitim metotlarını benimsemiş olan kurumumuz ve eğitmenlerimiz, öğrencilerimizin ihtiyaçlarını birinci planda tutarak, kişilere ve kurumlara özel, ihtiyaçlarına en etkili biçimde cevap verecek olan eğitim planlaması gerçekleştirmekte ve eğitim programı süresince gelişim raporları ve performans deperlendirmeleri aracılığıyla eğitimleri daha verimli hale getirmektedir.
Tuğba Aydın Öğrenci Koçluğu & Eğitim Danışmanlığı

Tuğba Aydın Öğrenci Koçluğu & Eğitim Danışmanlığı

İngilizce Özel Ders · Fatih / Istanbul
Teklif iste
TEOG, YGS - LYS Matematik ve Geometri dersleri sonuç odaklı ve başarı garantili olarak birebir ve grup özel ders şeklinde verilmektedir.
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman

İngilizce Eğitmeni

İngilizce Özel Ders Hizmeti

İngilizce Özel Ders Öğretmenleri Yardıma Hazır!

Daha iyi bir geleceğin anahtarı daha iyi bir nesil yetişmesi ile ilgilidir. Eğitimin yaşı olmadığı gibi her alanda insanın kendini geliştirmesi ve niteliklerine bir yenisini daha eklemesi gerekir.

Son yıllarda günümüzün en çok ihtiyaç duyulan İngilizce özel dersleri oldukça yüksek fiyatlar ile öğrencilere sunulduğu için kimilerinin tercih edememesine sebep olmaktadır. Bunun yerine İngilizce öğrenmek ve İngilizce konuşmak isteyenlerin daha uygun fiyatlarda iyi bir İngilizce kursundan faydalanması için hemen 1001uzman.com sitesini ziyaret etmeli ve uzman kişiler tarafından sunulan ekonomik İngilizce dersleri ile kendinizi geliştirmeye başlamalısınız. Tecrübe sahibi ve eğitimli kişiler tarafından sunulan özel dersler sayesinde İngilizce öğrenmek sizin için çok daha keyifli ve eğlenceli bir hale dönüşecektir. Aynı zamanda bu dili öğrenmek için yüklü miktarlarda para ödemek ve sonuç olarak hiçbir şey öğrenmeden ayrılmanız mümkün olmayacak. Hızlı ve etkili bir şekilde İngilizce öğrenmek ve konuşma istiyorsanız, birbirinden başarılı İngilizce eğitimi uzmanlarına 1001uzman.com aracılığı ile ücretsiz bir şekilde ulaşabilir ve özel ders için fiyat teklifinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda İngilizce eğitim sunan uzmanların iş deneyimlerini inceleyebilir, iletişim bilgilerine ulaşarak hemen özel ders almaya başlayabilirsiniz. Yeni bir dil öğrenmek sizi günlük hayatınızda ve özel hayatınızda her zaman bir adım daha ileri taşıyacaktır. Bu sebepten dolayı kaliteli ve güvenilir bir İngilizce kursları için uzman kişilere bu site üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda İngilizce eğitimi konusunda uzman olan ve özel ders vermek isteyen kişilerde 1001uzman.com sitesine ücretsiz olarak kayıt yaptırabilir ve özel ders arayanlar için öğrencilere kolaylıkla ulaşabilir.

İngilizce eğitimi sunan uzman kişilere ya da eğitim almak isteyen kişilere ulaşmak için sizde ailemizin bir üyesi olabilirsiniz.