En iyi Aşçılık Kursu Listesi, İzmir

Bu bölgeye hizmet veren 20 kayıtlı aşçılık kursu var

Aşçılık Kursları Yardıma Hazır!

tuğba ç.

Tuğba Ç.

Aşçılık · Karabağlar / İzmir
Mesleki Eğitim & Kurslar
özge h.

Özge H.

Aşçılık · Konak / İzmir
Mesleki Eğitim & Kurslar
emre ö.

Emre Ö.

Aşçılık · Balçova / İzmir
Sektörün önde gelen firmalarında aldığım eğitim ve tecrübeler ile işinize ve ihtiyacınıza yönelik uygun kaliteli ve ekonomik tasarımlarla iş öncesi ve sonrasındada yanınızda olacağım, Autocad, Solidworks, 3Dsmax, Corel draw programlarına profesyonel seviyede hakimim Bence kalite ve doğru hizmet üstlenilen işin öncesinde güler yüz sonrasında da müşterimin yanında olmaktır, tercihlerinizin boşa çıkmayacağından eminim :)
TÜLİN Ş.

Tülin Ş.

Aşçılık · Balçova / İzmir
Uygulamalı Ön muhasebe , Genel muhasebe mantığı ile ön muhasebe sistemi, Raporlamalar ve raporlama çeşitleri , Excell ve Word çalışmaları , Grafiklendirme , özel dersler verilir.
Bengisu K.

Bengisu K.

Aşçılık · Karşıyaka / İzmir
Fransızca Öğretmenliği 2. Sınıf Öğrencisi,İleri Düzey ingilizce ve Fransızca bilgisine sahip,akıcı konuşan,küçük yaş grubunun seviyesine inerek eğlenceli bir şekilde ders veren bir kişiyim. Yurt dışı projelerim ve Türkiye içindeki birçok uluslararası projeye katıldım. Öğrencilik hayatım nedeniyle küçük ve orta yaş gruplarına özel ders veriyorum.
murat g.

Murat G.

Aşçılık · Gaziemir / İzmir
3D Max / Autocad, Mesleki Eğitim & Kurslar
DKE

Dke

Aşçılık · Karşıyaka / İzmir
GENEL MUHASEBE, MALİYET MUHASEBESİ, DIŞ TİCARET MUHASEBESİ, İNŞAAT MUHASEBESİ, İŞ KANUNU VE UYGULAMALARI, LOGO, NETSİS, SAP(FI&CO&HR&SD&MM), TFRS, BAĞIMSIZ DENETİM DERSLERİ VERİYORUM.
Osman A.

Osman A.

Aşçılık · Narlıdere / İzmir
Elektrik Devreleri / Elektrik Devre Temelleri / Elektronik 1 - Electrical Circuits Elektroniğe Giriş / Electronic Circuit Analysis / Electronics Logic Design - Mantik Tasarimi Olasılık ve Stokastik Süreçler / Probability and Stochastic Processes - Random Processes
bektaş tufan g.

Bektaş Tufan G.

Aşçılık · Karşıyaka / İzmir
Mesleki Eğitim & Kurslar
YAŞAR A.

Yaşar A.

Aşçılık · Kemalpaşa / İzmir
İnşaat Mühendisliğinde 2.sınıfta öğrenimime devam etmekteyim bilgisayar destekli teknik çizim dersi (Autocad) almak isteyen kişilere yardım etmek isterim.3 boyutlu ve 2 boyutlu çizimleri yapabilecek kapasiteye erişebileceksiniz elimden geldiğince eğitimlerde proje esaslı çalışmalara yer vermekteyim.Aldığınız eğitim sonunda iyi bir teknik eleman olabilirsiniz.
Deniz Ö.

Deniz Ö.

Aşçılık · Bornova / İzmir
***FEN BİLİMLERİ, MATEMATİK, FİZİK, KİMYA, BİYOLOJİ ÖZEL DERS*** Master dereceli üniversite mezunuyum. Öğrenci yetiştirmenin, başarı sağlayabilmenin zevkli ve karakter işi olduğunu düşündüğüm için özel ders veriyorum. Daha önce ilkokul ve lise düzeyinde birebir ve grup şeklinde özel dersler verdim. (Referans ve belgeler istek üzerine verilebilir.)
bayazıt y.

Bayazıt Y.

Aşçılık · Gaziemir / İzmir
Mesleki Eğitim & Kurslar
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman

Aşçılık Eğitmeni