En iyi Köpek Gezdirme Hizmeti Listesi, İzmir

Bu bölgeye hizmet veren 66 kayıtlı köpek gezdirici var

Köpek Gezdiriciler Yardıma Hazır!

Gizem köpek bakımı

Gizem Köpek Bakımı

Köpek Gezdirme · Urla / İzmir
Teklif iste
Urla'da kuşçular köyünde 1.5 dönüm müstakil bahçeli bir evde oturuyorum. Bahçenin her yeri yüksek tel örgülerle çevrili ve oldukça güvenli. İster bahçede ister evde tercihinize göre köpeğinize bakabilirim. Mesleğim at ve binici eğitmenliği. Çocukluğumdan beri evimde kedi ve köpek besliyorum. Evde diğer hayvanlarla uyumlu kedi ve köpeklerim var. Köpek bakımı, psikolojisi ve eğitimi hakkında deneyimliyim. Can dostunuzu gözünüz arkada kalmadan güvenle ve sevgi dolu evimize emanet edebilirsiniz. I'm living in a house with 1500 m2 big private garden. All around the garden house surrounded by high fences and isolated from outside. I can take care of your dogs inside my...
İzmir Yerinizde Pozitif Köpek Eğitim Bakım Okulu Ve Danışmanlık Hizmetleri Merkezi

İzmir Yerinizde Pozitif Köpek Eğitim Bakım Okulu Ve Danışmanlık Hizmetleri Merkezi

Köpek Gezdirme · Karşıyaka / İzmir
Teklif iste
15 Yıllık Köpek Eğitim Hizmeti deneyimi ile Hem sizi Hem Köpeğinizi Pozitif Eğitim metotları ile eğittiğimiz gibi size ve degerli yavrunuzun yaşam koçluğunu yapıyoruz
Dog walker

Dog Walker

Köpek Gezdirme · Bayraklı / İzmir
Teklif iste
Benim de 3 yaşında bir Golden köpeğim var. Hayvanları çok severim. Zamanınız yoksa bana ulaşabilirsiniz.
Sarlot gezdirme

Sarlot Gezdirme

Köpek Gezdirme · Balçova / İzmir
Teklif iste
Ben küçük dostarımızın hayatımızda bizi en iyi anlayan dostlarımız olduğunun bilincindeyim. Her an empati yapabildiğim ve kendime en yakın gördüğüm canlılar hiç şüphesiz ki onlardır. Uzun parkurlar boyunca günlük egzersizlerini birlikte tamamlayabılırız
Köpek Gezdirme

Köpek Gezdirme

Köpek Gezdirme · Buca / İzmir
Teklif iste
Evcil hayvan gezdirme tuvalet yaptırma günlük enerjisini atmasına yardımcı olabilirim. Dokuz Eylül Üniversitesinde okuyorum. 22 yaşındayım ve köpek gezdirme konusunda fazlasıyla deneyimliyim.
RENKLI DEKORASYON

Renklı Dekorasyon

Köpek Gezdirme · Gaziemir / İzmir
2 Teklif iste
firmamiz sizlere en iyi ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Firmamızın en önemli ilkesi iş çevresi ve müşterileriyle karşılıklı güven duygusu oluşturmaktır. Kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimseyen firmamız her koşulda müşteri memnuniyetini ön planda tutar.
K9 Kaan

K9 Kaan

Köpek Gezdirme · Gaziemir / İzmir
Teklif iste
Kopek egitimi , temel itaat, ileri itaat, işaretle sevk ve idare, koruma egitimi ve davranis sorunlari cozumleri
Hayvandostu Sevgi Evi

Hayvandostu Sevgi Evi

Köpek Gezdirme · Konak / İzmir
Teklif iste
Can dostlarınızı emanet ettiğinizde gözünüzün arkada kalmayacağı tek yer . Ev ortamında rahat , huzurlu ve konforlu en güzel can dost oteli :)
Köpek Gezdiricisi - İzmir

Köpek Gezdiricisi - İzmir

Köpek Gezdirme · Karşıyaka / İzmir
Teklif iste
Sizin belirlediğiniz saatlerde ve bulunduğunuz semte yakın yerlerde köpeklerinizin dışarı çıkma ihtiyacını karşılamak amaçlı köpek gezdiriciliği yapıyorum. Eğer çalışma veya okul hayatınızdan dolayı evcil dostunuzla yeteri kadar ilgilenemediğinizi düşünüyorsanız size yardımcı olabilirim. Golden retriever, beagle ve alman kurdu sahibiydim. Yaklaşık 8 yıllık tecrübem var. Kedi, kaplumbağa, hamster gibi farklı hayvanlar da baktım ve şuan hollanda minilop cinsi tavşanımla beraber yaşıyorum.
Seçil Y.

Seçil Y.

Köpek Gezdirme · Narlıdere / İzmir
Teklif iste
Merhaba, veterinerlik fak. 3. sınıf öğrencisiyim. İzmir'de yaşıyorum. Köpeğinizin günlük atması gereken enerjiyi atması ve bazı aktiviteleri yapması için yardımcı olabilirim. Bornova - Narlıdere ve bu ilçeler arasında ikamet eden kişilerle çalışabilirim. Ayrıca seyahate çıktığınızda köpeğinize bakabilir, düzenli olarak bakım ve beslenmesini üstlenebilirim. Ayrıca kedi veya köpeğinizi aracımla alıp siz seyahatteyken bakıp siz döndüğünüzde tekrar size teslim edebilirim.
NAGİHAN GÖDEOĞLU

Nagihan Gödeoğlu

Köpek Gezdirme · Buca / İzmir
Teklif iste
Merhaba Öncelikle bu işi ilk defa yapıcam aslında pek iş demek istemiyorum iş gözüyle bakmaktan ziyade hayvanları evlat olarak görüyorum.Daha önce kedi ,köpek ,kuş ve balık besledim bu konuda deneyimim çok çok fazla fakat başkasına ait hayvan hiç bakmadım o gözden bakıldığı zaman deneyimim yokmuş gibi gelebilir sizlere evet fakat eğer biraz güvenip evladınızı kedi köpek yada kuş hiç farketmez teslim ederseniz bunu ancak ozaman görebilirsiniz şuan benim de bir köpeğim var adı hera hatta size şuan kızımın ınstagram @hera_rottiegirl adresini veriyorum dilerseniz bir kaç dakikanızı ayırıp onunla gerçekten ne kadar eğlenceli vakit geçirdiğimi ona nasıl sevgiyle baktığımı günün hemen...
Islak Burunlar

Islak Burunlar

Köpek Gezdirme · Karşıyaka / İzmir
Teklif iste
Kendi kopegimle birlikte aile sıcaklığı yuvam da bir yer de sizin dostlarınız için açıyoruz. Ayrıca köpek gezdirme ve hayvan ulaşım hizmeti de verilir :)