En iyi Photoshop Kursu Listesi, İzmir

Bu bölgeye hizmet veren 33 kayıtlı photoshop eğitmeni var

Photoshop Eğitmenleri Yardıma Hazır!

Timdesigners Bilişim ve Web Teknolojileri

Timdesigners Bilişim Ve Web Teknolojileri

Photoshop Kursu · Karşıyaka / İzmir
Teklif iste
Kurucusu olduğum Timdesigners Web Tasarım Ajansı ile 6 yılda 1000in üzerinde projede görev aldık. Çeşitli iş portallarında uzman olarak hizmet sunduğumuz dönemlerde ilk 3de yer edindik. Artık hizmetlerimizi 1001uzman.com üzerinden sunmaya başlıyoruz.
Murat Mete

Murat Mete

Photoshop Kursu · Karşıyaka / İzmir
Teklif iste
Hakkımda, 1989 yılında İzmirde doğdum. Liseyi Karsiyaka Atakent Anadolu Lisesinde okudum. Cocuklugumda babamın fizik mühendisi olması dolayisiyla bilgisayar kullanmaya ve annemin biyolog olmasi sebebiyle fen derslerine daha cok ilgim oldu. Okul hayatımda sene kaybım olmadı ancak pratik olarak bu durumun başarı getirmediğini iş hayatında anladım. İlk iş deneyimime yurtdışında başladım fas/kazablanka. Mühendislik ve kişilik açısından kendimi orada geliştirmeye devam ettim. Devamlı soru sordum, yoğun çalıştım ama sonuçlarını aldım. Fas dan dönünce ispanyaya gittim bir süre arkadaşlarımın yanına, yurtdışı aynı zamanda günlük ingilizce konuşmamı çok daha fazla geliştirdi. Türkiyede kaldığım süre boyunca kendimi daha yaratıcı olmaya hazırladım ve birçok bilgisayar programını kendi...
Ela Web Tasarım

Ela Web Tasarım

Photoshop Kursu · Konak / İzmir
Teklif iste
Kurumsal Kimlik Çalışması Özel Tasarım Web Siteleri Web Proje Çözümleri E-Ticaret Sitesi İnternet Reklamcılığı Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Sosyal Medya Yönetimi Fotoğraf ve Video Çekimleri Metin Yazarlığı Hizmeti Mobil Uygulama Geliştirme
Düşün,hayal Et,gerçekleştir

Düşün,hayal Et,gerçekleştir

Photoshop Kursu · Gaziemir / İzmir
Teklif iste
5 yıllık yüksek makine mühendisliği iş hayatım ve öncesindeki öğrencilik hayatım boyunca bir çok özel ve gizli projenin içinde yer aldım. Bunların arasında kosgeb projeleri, tübitak peojeleri ve bitirme tezleri var. Ayrıca vermiş olduğum muğla, uşak ve izmir de ki özel dersler ile arkadaşlarımın başarısını bir adım öne taşıdım.
İlker D.

İlker D.

Photoshop Kursu · Bornova / İzmir
Uzun yıllar Eğitim sektörün de çalışmış bulunmaktayım. İzmir de bir üniversitenin Sürekli Eğitim Merkezinde çalıştım. Şuanda kendi yazılım firmam mevcuttur. Eğitim alacak öğrencilerime öğrenmek istedikleri konulara göre özel müfredat ayarlayarak düzgün bir eğitim sunmaktayım.
yazıcı reklam

Yazıcı Reklam

Photoshop Kursu · Gaziemir / İzmir
Basılı Malzeme Tasarımları, Grafik Tasarım, Reklam & Tanıtım
serbest

Serbest

Photoshop Kursu · Konak / İzmir
C# Csharp(masaüstü,webform,MVC) proje yaparak özel ders verilir. 15 yıldır bilgisayar sektöründe kod yazıyorum.C# Csharp Asp.Net (masaüstü,webform,MVC) çalısan bitmiş projeler yaparak özel ders verilir.Proje içinde Html , javascript , ajax , jquery , json , xml , webservis , ado.net , entityframework , linq , stored procedure kullanılmaktadır.Veritabanı olarak MSSQL kullanılmaktadır.Sıfırdan hiç bilmeyen kişi ve kurumlarada , belli bir seviyede olan kişi ve kurumlarada , seviye durumuna göre dersin zamanı ve hızı ayarlanır.Şimdiye kadar edindiğim izlenimlerim sonucunda sadece yukarıda saydığım dersleri teorik olarak anlatmanın dersi alan kişiye pek birsey vermediği, ders süresince birkaç proje tamamlayarak dersin çok daha iyi anlaşıldığı ,...
Mehmet İ.

Mehmet İ.

Photoshop Kursu · Buca / İzmir
Fen Bilgisi Öğretmenliği mezunuyum eğitim sistemine yeni dahil edilen teog sistemi ile öğrencilerimiz daha çok zorlanmaktadırlar ben bu süreçte amacım 2 yıllık özel ders tecrübem ile öğrencilerimizin yanında olarak onlara tecrübelerimden ve bilgilerimden faydalandırarak bu yolda başarılı bir adım atmalarına yardım etmek ve bu yolda yanlarında olmak.
MB PROJE TASARIM

Mb Proje Tasarım

Photoshop Kursu · Karşıyaka / İzmir
Teklif iste
Hizmet Alanlarımız; Kalite Yönetim Sistemi Makine, Makine Elemanları Tasarımı ve İmalatı Kalıp Tasarımı ve İmalatı Mühendislik Hizmetleri Mekanik Tesisat Hizmetlerimiz Mimari & Endüstriyel Hizmetlerimiz Showroom & Dekorasyon Tasarım Fuar & Stand Tasarımı Maket Tasarımı
Alen Reklam

Alen Reklam

Photoshop Kursu · Karabağlar / İzmir
Şirketimiz yeni kurulmuş olmasına rağmen toplamda 17 senedir reklam/tabela... sektöründeyim ve sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatla vermek için buradayım. Tabela dışında araç giydirme, one vision kaplama, grafik tasarım, logo tasarım, iç mimari tasarım ve buna benzer birçok çeşit iş yapmaktayım. Sadece ne istediğinizi söyleyin, gerisini bana bırakın. Anlaşmadan önce size isteğinizle ilgili olarak tasarım yaparım, beğendiğiniz takdirde anlaşma yaparız.
ENÜST Bilgi Teknolojileri Mühendislik Proje ve Danışmanlı

Enüst Bilgi Teknolojileri Mühendislik Proje Ve Danışmanlı

Photoshop Kursu · Karabağlar / İzmir
Teklif iste
Bilgi İşlem Makinaları, Mühendislik Proje ve Danışmanlık firmamız; Microsoft İş Ortağı, Arena OEM ve Donanım Satış Noktası, AkınSoft Satış ve Destek Noktası olarak hizmet vermektedir. Bireysel ve kurumsal müşterilerimize İzmir Fahrettin Altay merkezdeki ofisimiz ve İzmir ilçelerinde yerinde hizmet de vermektedir. Farkımız; Deneyimli ve alanında sertifikalı çalışanlarımızın yaptığı işlere yansımasıdır.
Zengin Bilgisayar tamir ve kurulum

Zengin Bilgisayar Tamir Ve Kurulum

Photoshop Kursu · Buca / İzmir
Teklif iste
Notebook,Desktop bilgisayar tamiri onarımı ekran klavye hardisk menteşe kasa değişimi ağ ve modem kurulumu eski bilgisayarları hızlandırma işlemi yedek alma veri taşıma ağ kablolama islemleri yapılır.
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman

Bilgisayar Eğitmeni