En iyi YKS Hazırlık Kursu Listesi, İzmir

Bu bölgeye hizmet veren 262 kayıtlı yks hazırlık kursu var

YKS Hazırlık Kursları Yardıma Hazır!

AKTÜEL ÇEVİRİ HİZMETLERİ

Aktüel Çeviri Hizmetleri

YKS Hazırlık · Karşıyaka / İzmir
Teklif iste
Aktüel Çeviri İzmir'de kurulan ve uzman kadrosuyla Türkiye ve dünya çapında siz müşterilerine hizmet vermekte olan Aktüel Çeviri'nin temel ilkeleri; - Kalite, - Zamanında teslimat, - Uygun fiyattır. Siz müşterilerimize her zaman için kaliteli çeviriyi uygun fiyata ve zamanında teslim etmeyi garanti ediyoruz. Alanında uzman tercümanlarımızın tamamlamış olduğu projeleri ayriyeten bizzat gözden geçirmekteyiz. Bu sayede hata riskini en aza indirerek sağlam ve kaliteli hizmet sağlıyoruz. KALİTE + UYGUN FİYAT + ZAMANINDA TESLİMAT = AKTÜEL ÇEVİRİ
pınar hoca

Pınar Hoca

YKS Hazırlık · Karabağlar / İzmir
Teklif iste
matematik özel ders teog lys ygs ara sınıflar 5.6.7 -------9.10.11. Ozel ders ofisim var. Danismanlik hizmeti de veriyorum. Birebir ders takibi. Dogru ders yonlendirme Sinav-zaman kaygisi yonetimi. Osym sinavlari icin farkli bir calisma sistemimiz mevcut. birebir eksik tamamlama.
Timur Çeviri ve Dil Hizmetleri

Timur Çeviri Ve Dil Hizmetleri

YKS Hazırlık · Konak / İzmir
Teklif iste
Timur Çeviri ve Dil Hizmetleri olarak İzmir bölgesinde özel ders hizmetimiz başlamıştır. Deneyimli eğitmenlerden özel ders eğitimi alarak başarınızı pekiştirebilirsiniz. Şu an Matematik ilkokul, lise takviye ve üniversite hazırlık dersleri ile Rusça ve İngilizce dilbilgisi ve konuşma dersleri verilmektedir. Detaylar için bize ulaşın.
Ceren A.

Ceren A.

YKS Hazırlık · Pamukkale / Denizli
Teklif iste
Matematik ve teog tum derslerde tecrubeli ogretmen. Cocuklarimiz basari duygusunu yasasin guzel gelecege acilan kapilari birlikte aralayalim.
beytullah u.

Beytullah U.

YKS Hazırlık · Buca / İzmir
Teklif iste
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. İzmirin hemen hemen her semtine ders verebilmekteyim.Özel ders için sessiz bir ortam da sunmaktayım. Başarıyı beraber yakalayalım...
canan a.

Canan A.

YKS Hazırlık · Bornova / İzmir
Teklif iste
Üniversite Öğrencisiyim sayısal mezunuyum . öğretim ile ilgili deneyimim var. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine eksiksiz eğitim verebilirim.
sınıf ogretmenı

Sınıf Ogretmenı

YKS Hazırlık · Bornova / İzmir
Teklif iste
15 yıllık sınıf öğretmeniyim..10 yıldır ozel ders vermekteyim..Kamuda çalışıyorum..okuma yazma matematiközel egıtım
KARAASLAN HOCA

Karaaslan Hoca

YKS Hazırlık · Çiğli / İzmir
Teklif iste
İZMİR'DE BİR İLK ! NLP ÖĞRENCİ KOÇLUĞU DESTEKLİ VIP MATEMATİK ÖZEL DERS....FARKINIZ HOCANIZ OLACAK UNUTMAYIN.... TOPLAMA ÇIKARMA ÇARPMAYI BİLİYORSANIZ VE 1-DEN 9...A KADAR SAYILARI TANIYORSANIZ BEN-DEN MATEMATİK ÖĞRENİRSİNİZ...İŞTE O KADAR DERSLERİMDE KULLANDIĞIM METODLAR 1. NLP MOTİVASYON 2.İLERİ HAFIZA TEKNİKLERİ 3.SİNGAPUR MATEMATİK TEKNİĞİ 4.YAPISALCI YAKLAŞIM...PARÇADAN BÜTÜNE 5. GÖSTERİP YAPTIRMA 6.OYUNLA ÖĞRETİM (İLKÖĞRETİM 7.BULUŞ YOLLU ÖĞRETİM 8.ANALİZ YÖNTEMİ 9.KONULARDA AKICI SENARYOLAR OLUŞTURMAK 10.KAVRAM HARİTALARI KULLANMA... 11.SOYUT İFADELERİ SOMUTLAŞTIRMA 12 YILLIK MATEMATİK VE GEOMETRİ ÖZEL DERS DENEYİMİMİ, HER ÖĞRENCİNİN KARAKTERİNE UYGUN ANLATIM TEKNİĞİ İLE BİRLEŞTİRİYORUM. ÖĞRENCİLER HER NE KADAR BİRBİRİNE BENZESE DE, BİRBİRİNDEN AYIRAN FARKLI ZEKA ALANLARINA SAHİP(MANTIKSAL , GÖRSEL , SÖZEL-DİLSEL VE...
Karaaslanhoca

Karaaslanhoca

YKS Hazırlık · Çiğli / İzmir
Teklif iste
12 YILLIK TECRÜBELİ, ALANINDA UZMAN DOKTORALI MATEMATİK ÖĞRETMENİNDEN ETKİN VE VERİMLİ ÖZEL DERS. 12 YILLIK MATEMATİK VE GEOMETRİ ÖZEL DERS DENEYİMİMİ, HER ÖĞRENCİNİN KARAKTERİNE UYGUN ANLATIM TEKNİĞİ İLE BİRLEŞTİRİYORUM. ÖĞRENCİLER HER NE KADAR BİRBİRİNE BENZESE DE, BİRBİRİNDEN AYIRAN FARKLI ZEKA ALANLARINA SAHİP(MANTIKSAL , GÖRSEL , SÖZEL-DİLSEL VE İÇSEL ZEKA ) YAPILARI İLE BİRBİRİNDEN AYRILIRLAR.EDİNMİŞ OLDUĞUM TECRÜBELER SONUCUNDA OLUŞTURDUĞUM DERS ÇALIŞMA VE TEST TEKNİĞİ İLE ÖĞRENCİLERİN DAHA VERİMLİ VE KISA SÜREDE AMACINA ULAŞMASINI SAĞLAYAN BİR PROGRAM UYGULAMAKTAYIM ARKADAŞLAR ÖZEL DERSİMDE KULLANDIĞIM NOTLAR, PRATİK BİLGİLER, JET PRATİKLER, ALTIN PRATİKLER, SN LİK ÇÖZÜMLER GİBİ TEKNİKLERİMİ ÖZEL DERSLERİMDE KENDİ ÖZVERİMLE OLUŞTURDUĞUM NOTLARLA SİZLERE ANLATIYORUM.ÇOK DOYURUCU, ÇALIŞAN...
MEHMET U.

Mehmet U.

YKS Hazırlık · Karşıyaka / İzmir
Teklif iste
Tecrübeli öğretmenden evinizde güvenilir şekilde İlkokul , Ortaokul her sınıf düzeyinde Özel Matematik dersi ile çocuğunuz Matematik dersini sevecek, matematik dersinden korkmadan başarısı artacak.TEOG Yaz Kampı ile çocuğunuzu TEOG Sınavlarına düzenli şekilde hazırlıyoruz. Çiğli, Mavişehir,Karşıyaka,Bostanlı, Bayraklı, Menemen özel Matematik kursu.
Nisan B.

Nisan B.

YKS Hazırlık · Karşıyaka / İzmir
Teklif iste
İlkokul 3-4-5-6-7-8.sınıflara Matematik Türkçe Fen ve Teknoloji dersi verilir
Doğukan D.

Doğukan D.

YKS Hazırlık · Buca / İzmir
Teklif iste
Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği öğrencisiyim. 10, 11 ve 12. sınıf öğrencilerine matematik özel dersi vermekteyim.
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman

Eğitmen