En iyi Karmatik Müzik Dersleri Listesi

237 kayıtlı karmatik müzik eğitmeni

Karmatik Müzik Eğitmenleri Yardıma Hazır!

Club Academy Hijyen ANK TEMİZLİK

Club Academy Hijyen Ank Temizlik

Karmatik Müzik Dersleri · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Çıktığımız Bu Yolda, Hizmette Kalite Ve Güvence, Profesyonel Hizmet Veren Marka Olmayı İlke Edinmiş; Zamanında, Eksiksiz, Dürüst, Samimi Personelleri İle Her Müşteriye Farklı htizmet Anlayışını Değil, Tüm Müşterilerimize Kaliteli Ve Profesyonel Hizmeti Vermeyi Ana İlkemiz Olarak Kabul Ettik. Müşterilerimize Dünya Standartlarında En Yeni Ve En Gelişmiş Ürünleri, Yetkin Kadromuz İle Eksiksiz Hizmet Anlayışı İçersinde Sunmak; Temizlik Her Türlü İhtiyaç İçin Beklenenden Fazlasını Vererek, Sektöründeki En Yüksek Müşteri Memnuniyetine Ulaşmak, Toplumumuza Ve Çalışanlarımıza Kattığımız Değeri Sürekli Arttırmaktır.
Melis Yüksel Müzik Akademisi

Melis Yüksel Müzik Akademisi

Karmatik Müzik Dersleri · Beylikdüzü / İstanbul
Teklif iste
Melis Yüksel Müzik ve Sanat Studyosu,İstanbul’un en seçkin müzik eğitmenlerini sizlerle buluşturuyor. Beylikdüzü’nde faaliyet gösteren studyomuzda 6 yaştan başlayarak her yaşa ve seviyeye uygun olarak bireysel piyano, keman, gitar, bateri, şan, klarnet, saksafon eğitimleri, cubase logic gibi dijital müzik eğitimleri verilmektedir. Güzel sanatlar liseleri, konservatuvar ve müzik eğitim fakültesi sınavlarına öğrenci yetiştirilmektedir. Müzik Yolcuları ve Küçük Ritimler eğitim programlarımız, 3-6 yaş grubu çocuklara müzik ve sanat sevgisini aşılamak, minik öğrencilerimizin enstrumanları tanımaları, notaları öğrenmeleri ve ritim duygularını geliştirmek üzere kurgulanmıştır. Profesyonel bir anlayışla dizayn edilen stüdyomuzda bireysel olarak veya grubunuzla prova ve kayıt yapabilirsiniz. Studyomuzda her türlü müzik aletleri ve aksesuarların satışı...
Matematik Öğretmeni Veysel GÜRSEL

Matematik Öğretmeni Veysel Gürsel

Karmatik Müzik Dersleri · Erdemli / Mersin(İçel)
Teklif iste
YGS-LYS, KPSS ve TEOG SINAVLARINA HAZIRLIK İÇİN MATEMATİK-GEOMETRİ BİREBİR ÖZEL DERS *** YGS ve LYS İÇİN EYLÜL AYINDAN BAŞLAYAN SENELİK DERS PROGRAMI YAPILARAK DÜZENLİ OLARAK TAKVİYE ALIP MATEMATİK İLE İLGİLİ BÜTÜN PROBLEMLERİNİZİ ÇÖZEBİLİRSİNİZ. *** ARAYIN ŞİMDİDEN DERS PROGRAMINIZI YAPALIM YETİŞTİREMEDİĞİNİZ VEYA ÖĞRENEMEDİĞİNİZ MATEMATİK-GEOMETRİ KONUSU KALMASIN. *** SEVİYEYE GÖRE HAZIRLANMIŞ SORULAR VE KONU ANLATIM ÖZETLERİ İLE EKSİKSİZ VE MÜKEMMEL BİR MATEMATİK DERSİ DENEYİMİYLE HAZIRLIĞINIZI YAPABİLİRSİNİZ. *** SENELİK DERS PROGRAMI İLE STANDART DERS ÜCRETİNE (45 TL/DERS) GÖRE %10'a İNDİRİMLİ DERS ÜCRETİNDEN (40 TL/DERS) FAYDALANABİLİRSİNİZ. *** ARAYIN DERS SAATLERİ, ÜCRETLERİ VE PROGRAM HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALIN. TELEFON NUMARAM İLANDA SAĞ TARAFTA GÖRÜNMEKTEDİR. Henüz yeni mezun olmuş Matematik Öğretmeniyim.....
Esin Öğretmen

Esin Öğretmen

Karmatik Müzik Dersleri · Pamukkale / Denizli
Teklif iste
Özel flüt dersi verilir. Bona ve solfej dersleri verilir. Güzel sanatlar lisesine hazırlık konusunda yardımcı olunur.
Mutluay32

Mutluay32

Karmatik Müzik Dersleri · Küçükçekmece / İstanbul
Teklif iste
Tecrübeli öğretmenden özel dersler
Orçun Emrah E.

Orçun Emrah E.

Karmatik Müzik Dersleri · Pendik / İstanbul
Sınıf öğretmeniyim. Pendik, Kartal, Tuzla, Kadıköy'de ders verebilirim. 7 yıllık öğretmenim. Her derste yetkin durumdayım. Unutmayın;herkes ders verir ama herkes öğretemez! Ayrıca 15 yıldır gitar,5 yıldır da keman çalıyor ve derslerini veriyorum. Grup ve birebir ders verebilirim. Müzik bir zaman kaybı değil, bir hobidir. Hayatı olumlu etkiler. Saat Ücretleri İlköğretim takviye: 50TL Gitar:75 TL Keman: 75 TL Herkese şimdiden merhaba!
cermen sanat

Cermen Sanat

Karmatik Müzik Dersleri · İlkadım / Samsun
Teklif iste
birçok ensturman dersi ve her tarz canlı müzik düğün organızasyonu yapıyoruz
Öznurarıca

Öznurarıca

Karmatik Müzik Dersleri · Güzelbahçe / İzmir
Teklif iste
Kendi evimde ; Piyano,,,,,,,,,Keman,,,,,,,,,,,,solfej,,,,,,,,,armoni,,,,,,,,,,,,,, dersleri veriyorum
alican k.

Alican K.

Karmatik Müzik Dersleri · Atakum / Samsun
Teklif iste
ünüversite 1. sınıf harita mühendisliği öğrencisiyim. matematikten uygun fiyata özel ders veriyorum. bu işe gercekten ihtiyacım var.
ilker ç.

İlker Ç.

Karmatik Müzik Dersleri · Gaziosmanpaşa / İstanbul
müzik öğretmeniyim. 6 senedir özel ders veriyorum. iyi derece ud tambur ve gitar çalıyorum. istanbul avrupa yakasında tambur, ud veya klasik gitar dersi verebilirim. derslik olarak, ders alacak kişinin evi veya kendi evim kullanılabilir.
No.13 Özel Müzik Dersleri

No.13 Özel Müzik Dersleri

Karmatik Müzik Dersleri · Şişli / İstanbul
Teklif iste
Müzik Öğretmenleri ile Öğrencileri Buluşturan Platform. İstediğiniz enstruman ya da konservatuara hazırlık derslerini kendi evinizde, öğretmenin evinde ya da beraber belirleyeceğiniz bir yerde alabilirsiniz.
Rock Market Antalya

Rock Market Antalya

Karmatik Müzik Dersleri · Muratpaşa / Antalya
Teklif iste
Rock Market Antalya olarak tüm müzik aletlerinin satışı, tüm müzik aletlerinin kursları, prova ve kayıt stüdyosu
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman