En iyi Kedi Bakıcısı Listesi

39 kayıtlı kedi bakıcısı

Kedi Bakıcıları Yardıma Hazır!

Pati Arkadaşım

Pati Arkadaşım

Kedi Bakımı · Şişli / İstanbul
Teklif iste
Siz çok Meşgulken ben patinizi gezdirebilir ve ona arkadaş olabilirim. Evinizde oyun arkadaşı olabilirim. Tecrübe ve eğitimle birlikte pekişen dostluk sevgisi ile patinizi mutlu edeceğimden eminim :)
toscalli köpek bakıcılığı

Toscalli Köpek Bakıcılığı

Kedi Bakımı · Üsküdar / İstanbul
Teklif iste
Kedilere ve köpeklere yerinde bakım ve arkadaşlık etme ve köpek gezdirme konusunda haftanın her günü sabah, akşam yada istenen her saatte yardımcı olabilirim
Evcil hayvan ve cocuk bakimi

Evcil Hayvan Ve Cocuk Bakimi

Kedi Bakımı · Avcılar / İstanbul
Teklif iste
20 yaşında üniversite öğrencisiyim. Eylül 20 de okuluma geri döneceğim. Ingilizce konuşabiliyorum. Güleryüzlü sakin bir insanım. Insanlara ve hayvanlarla iletişimim iyi.
gücü'nün mutlu patiler oteli

Gücü'nün Mutlu Patiler Oteli

Kedi Bakımı · Çekmeköy / İstanbul
Teklif iste
GÜCÜNÜN TATLI MİSAFİRLERİ 7/24 evde olmak isteyen biriydim.. Asosyal miyim ? Hayır:) Ancak kendi benliğimi bulmak adına bastığım istifadan sonra nefes almamın sebebi tüm patilerin hayatımda daha fazla yer almasına karar verdim..Tatile çıkmak istediğimde de ne kadar acı çektiğimi anlatamam..Çünki insanlara yavrularımıza bakmaları yada gideceğimiz yerde kabul görmeleri için boyun bükmek durumunda kalabiliyoruz...O an bir kez daha anladım ki kimseden evlatlarımın bakımını istemeyeceğim ve kimseden kabul görmek zorunda da değilim. Gerekirse tatile de gitmeyeceğim!! Sevdiğim şeyi de yapmalıyım artık..Kısacası Evimde maltese köpeğim ve chincilla Dişi kedim var..270 m2 Evimin -70 m2 terası var. Apartman...
Nadir temizlik

Nadir Temizlik

Kedi Bakımı · Esenyurt / İstanbul
Teklif iste
Ev temizligi yerinde koltuk yıkama personel temini merdiven temizliği tüm temizlik hizmetleri sunmaktadır.
BİLLUR PET BAKIM

Billur Pet Bakım

Kedi Bakımı · Güngören / İstanbul
Teklif iste
TECRÜBELİ KÖPEK BAKICILIĞI İŞİ HİZMETİ KÖPEK GEZDİRME İSTANBUL AVRUPA YAKASI GÜNLÜK ÜCRET 100 TL DİR
Club Academy Hijyen ANK TEMİZLİK

Club Academy Hijyen Ank Temizlik

Kedi Bakımı · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Çıktığımız Bu Yolda, Hizmette Kalite Ve Güvence, Profesyonel Hizmet Veren Marka Olmayı İlke Edinmiş; Zamanında, Eksiksiz, Dürüst, Samimi Personelleri İle Her Müşteriye Farklı htizmet Anlayışını Değil, Tüm Müşterilerimize Kaliteli Ve Profesyonel Hizmeti Vermeyi Ana İlkemiz Olarak Kabul Ettik. Müşterilerimize Dünya Standartlarında En Yeni Ve En Gelişmiş Ürünleri, Yetkin Kadromuz İle Eksiksiz Hizmet Anlayışı İçersinde Sunmak; Temizlik Her Türlü İhtiyaç İçin Beklenenden Fazlasını Vererek, Sektöründeki En Yüksek Müşteri Memnuniyetine Ulaşmak, Toplumumuza Ve Çalışanlarımıza Kattığımız Değeri Sürekli Arttırmaktır.
Catmellon

Catmellon

Kedi Bakımı · Ümraniye / İstanbul
Teklif iste
Kedileri olanlar kişiler iyi bilir, özellikle tatille gidecekseniz, kedinize bakacak birisi bulmak çok zordur. Veterinerlerde kafeslere bırakmak mı asla!:( Kedinize veya kedilerinize evinize gelip bakılmasını istiyorsanız beni arayın. .Neler mi yapıyorum.? Siz tatilde iken her gün evinize gelip - Su ve mama kabındaki mamayı yeniliyorum. -Tuvaletini ve dökülen kumları temizliyorum -Sizi arıyorum evinizde olduğumu bildiriyorum. Onu ne kadar merak ettiğinizi bildiğim için hakkında durum bilgisi veriyorum.Kedinizin fotoğrafını ve videosunu çekerek, size anında gönderiyorum. Eminim bu sizi çok mutlu edecek. - Bütün gün siz olmadığınız için canı sıkılan kedinizi seviyorum ve onunla oyun oynuyorum. Evinizde 1 , 2 hatta bazen 3 saat birlikte vakit geçiyoruz. - Bu...
Sinem evi

Sinem Evi

Kedi Bakımı · Tepebaşı / Eskişehir
Teklif iste
Kesinlikle sevgi ve ilgide en ufak sıkıntı yaşamayacakları ve hayatlarından son derece memnun ayrılacakları bir yuva vaad ediyorum.
Pati'm Evi

Pati'm Evi

Kedi Bakımı · Ümraniye / İstanbul
Teklif iste
Merhaba, bir yere gitmeniz gerekiyor ve patili dostunuzu götüremiyorsanız, kafes içerisinde kalmasın, uygun fiyatla ev ortamında kalsın isterseniz buradayız.Ev ahalisinde bir kedi bir köpek bulunmakta.Gelecek dostlarımız için ayrılmış 2 odamız mevcut, Kesinlikle kutu veya kafes içerisinde kalmayacaklar.Sosyalleşebilecekleri, gün içerisinde kendilerini güvende hissedebilecekleri alanları olan bir evde kalmalarını istemez misiniz? Eğitim konusunda tasma ve temel komut eğitimleri pozitif eğitim ve tasma eğitimiyle verilir.Bu konudaki tecrübemiz hayatımız boyunca sahip olduğumuz dostlar sayesinde mevcut.Sevgi ve sabırla herşeyi öğrenebileceklerini unutmayalım. Temizlik ve bakım, pet kuaför hizmetimiz vardır.
Antalya Pati Ev pansiyon Hizmetleri

Antalya Pati Ev Pansiyon Hizmetleri

Kedi Bakımı · Aksu / Antalya
Teklif iste
EV PANSİYON HİZMETLERİ : Tüm Evlat severlere merhaba diyerek söze başlamak istiyorum. Her şeyden evvel 2 erkek evlat sahibi olarak (Golden Retriever oğlum Tarçın Tekir oğlum Bondi ) ile yaşamaktayım. Benim evcil dostlarıma bakış açımın ismi Evlat.Ve evlatlarınızı şehir dışına beraberinizde götüremediğiniz de bırakacağınız güvenli bir yer bulmanın ne kadar zor olduğunu kendimden biliyorum. Bu sebeple Verdiğim hizmette hassasiyetlerinizi üst düzeyde tutuyorum. Bana emanet ettiğiniz evlatlarınız ile 200 m2 ve bahçeli evimde son derece sosyal bir gün geçirmenin yanı sıra kafessiz ,güvenli ve musmutlu zamanlar geçiriyoruz. İnternet aracılığı ile sizlere fotoğraf ve video ile her anlarını göndererek içinizin rahat etmesini sağlıyorum.Biz Aksu...
Seçil Y.

Seçil Y.

Kedi Bakımı · Narlıdere / İzmir
Teklif iste
Merhaba, veterinerlik fak. 3. sınıf öğrencisiyim. İzmir'de yaşıyorum. Köpeğinizin günlük atması gereken enerjiyi atması ve bazı aktiviteleri yapması için yardımcı olabilirim. Bornova - Narlıdere ve bu ilçeler arasında ikamet eden kişilerle çalışabilirim. Ayrıca seyahate çıktığınızda köpeğinize bakabilir, düzenli olarak bakım ve beslenmesini üstlenebilirim. Ayrıca kedi veya köpeğinizi aracımla alıp siz seyahatteyken bakıp siz döndüğünüzde tekrar size teslim edebilirim.
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman

Kedi Bakım Uzmanı