En iyi Aşçılık Kursu Listesi, Kocaeli

Bu bölgeye hizmet veren 4 kayıtlı aşçılık kursu var

Aşçılık Kursları Yardıma Hazır!

murat k.

Murat K.

Aşçılık · Çayırova / Kocaeli
Bilgisayar Kursları, Mesleki Eğitim & Kurslar
burcin'in denemeleri

Burcin'in Denemeleri

Aşçılık · Darıca / Kocaeli
Burçin'in Denemeleri, mutfakta geçirdiğim zaman içinde denediğim her tarife benden bir şeyler katmak, kendimce dokunuşlar yapmak, fotoğraf çekmek ve paylaşmak beni mutlu ettiği için var oldu. Aynı zamanda ona bağlı olarak gelişen, 2008 yılında başladığım butik pastacılık serüvenimi keyifli ve yoğun bir şekilde yürütüyorum. Tasarladığım her pasta ve kurabiyeyi hayata geçirdikten sonra bu benim eserim diyebilmek ve güzel geri bildirimler almak bu işin bana en çok haz veren kısmı
Tahsin E.

Tahsin E.

Aşçılık · İzmit / Kocaeli
Bir kadının hayatındaki en önemli andır düğün günü … Bu özel günde çok güzel ve çekici olmak ister. Aynı zamanda o anı ölümsüzleştiren fotoğraflarda da muhteşem görünmek… 14 yıllık profesyonel deneyimimle sizi size hayran bıraktıracağım ;) dilerseniz Makyajın alfabesini öğrenin! İster kendi yüzünüze makyaj yapmayı öğrenmek , ister profesyonel eğitim almak, isterseniz arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçireceğiniz makyaj workshoplarına katılmak isteyin... Hayatınız boyunca çok işinize yarayacak makyaj tüyolarını , pratik uygulamaları yada çok kazançlı ve keyifli meslek olan makyaj sanatçısı olma avantajını benimle yakalayın! Zaman kaybetmeden teklif al! Bu şansı kaçırma !
Şule B.

Şule B.

Aşçılık · İzmit / Kocaeli
Hobi olarak başladığım pastacılıkta, sizlerden gelen taleplere yardımcı olmaya çalıştım. Geldiğim noktada yaptığım güzel çalışmaları beğeninize sunuyorum.
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman

Aşçılık Eğitmeni