En iyi Şap Ustası Listesi, Kocaeli

Bu bölgeye hizmet veren 59 kayıtlı şap ustası var

Şap Ustaları Yardıma Hazır!

Ankara Mobilya ve Dekorasyon

Ankara Mobilya Ve Dekorasyon

Şap Ustası · Dilovası / Kocaeli
Teklif iste
1988 yılında kurulmuş bir ahşap ve mobilya atölyesiyiz.Kaliteli mobilya ve ahşap ürünleri sunmaktayiz.30 yıllık tecrübe ile hertürlü hizmete yardıma hazırız.
alii mermer

Alii Mermer

Şap Ustası · Darıca / Kocaeli
Teklif iste
tum mermer ve granit işleri tezgah,döşeme,basamak kaplama,işleri uygun bir şekilde itinayla yapılır
Cons Yapı Epoksi Ve Poliüretan Zemin Kaplama Sistemleri

Cons Yapı Epoksi Ve Poliüretan Zemin Kaplama Sistemleri

Şap Ustası · Darıca / Kocaeli
Teklif iste
Mühendislik ve teknik bilgi birikimi ile donanımlı CONS YAPI, epoksi ve poliüretan uygulamalarından önce bilirkişi ekibiyle saha ziyareti yaparak doğru zemin ve doğru çözüm önerileri ile operasyon öncesi müşterisinin güvenini sağlamaktadır. Birçok büyük firmaya anahtar teslim uygulama hizmetinin yanı sıra ürün temini de sağlayan CONS YAPI hizmetlerini ortalama 2 yıl garanti altına almaktadır.
AKALIN GRANİT VE MERMER

Akalın Granit Ve Mermer

Şap Ustası · Darıca / Kocaeli
Teklif iste
Granit ve mermer adı altında tüm işler merdivenler,zemin döşeme,duvar kaplama,denizlik,mutfak tezgahı,ve mezarlık işleri.
Yapı41 Hakan

Yapı41 Hakan

Şap Ustası · Gebze / Kocaeli
Teklif iste
Su ve doğalgaz tesisatı pimaş tıkanıklığı açma su kaçağı tespiti Petek temizliği ev be iş yerlerinde tadilat onarım çalışmaları boya alçı parka fayans duşa kabin montaj klozet montaj karot ile delme kesme her türlü tadilat işleri yapılması doğalgaz proje çizimi kombi Petek satışı her türlü inşaat malzeme satış
Calap İnşaat

Calap İnşaat

Şap Ustası · İzmit / Kocaeli
Teklif iste
Calap İnşaat Ergün CALAP tarafından Kocaeli ilinde inşaat taahhüt işleri yapmak üzere kurulmuştur.Kuruluşundan itibaren özverili ve titiz çalışmaları ile kendini geliştiren firma güçlü teknik kadrosu ve kalite üretimi sayesinde büyük ölçekli ve kısa sürede tamamlanan inşaat işlerinin aranılan firması olmuştur.CALAP İNŞAAT taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmesi ile müşterileri tarafından tercih edilen firma haline gelmiştir. Sektörde bulunduğu konumu korumak ve daha iyiye doğru geliştirmek için var gücümüzle çalışmaktayız..
EFENDİOĞLU GAYRİMENKUL İNŞAAT

Efendioğlu Gayrimenkul İnşaat

Şap Ustası · Başiskele / Kocaeli
Teklif iste
Haziran 2015 tarihinde Sayın Erdinç Efendioğlu tarafından Kocaeli / Başiskele merkezli olarak kurulmuştur. Kuruluş sürecinde şirket misyon ve vizyonları hazırlanırken sadece ülke insanına hizmet etmek ve gelişen inşaat teknolojileri ile birlikte daha uygun maliyetli hizmetler sunmak hedeflenmiştir. Özellikle Kentsel Dönüşün Yasası olarak bilinen 6306 sayılı afet riski altındaki alanların dönüştürülmesi hakkında kanun kapsamında çalışmalarına yön veren firmamız kuruluşundan günümüze ve günümüzden geleceğe insan odaklı olarak sektörde ihtisas ve sorumluluğu dahilinde hizmet verecektir. Çağın gerektirdi teknik bilgi ve gelişmelere uygun 3E olarak bilinen Emniyetli, Ekonomik, Estetik yapılar kıstasları kapsamında insanların ailesi...
YILDIZ YAPI & DEKORASYON

Yıldız Yapı & Dekorasyon

Şap Ustası · Gebze / Kocaeli
Teklif iste
inşaat üzerine anahtar teslim ediyoruz inşaat üzerine tüm işleriniz. i çin buradayız,,, YILDIZ YAPI DEKORASYON
Arslan yapı

Arslan Yapı

Şap Ustası · Bolu Merkez / Bolu
Teklif iste
FİRMAMIZ 3 ŞUBE OLUP ALANINDA BİR ÇOK TADİLAT İŞLERİNDE KREDİ KARTINA 9 AY TAKSİT SECENEĞİ İLE LAMİNANT PARKE HERŞEY DAHİL 16 TL ODA KAPISI HERŞEY DAHİL 190TL ÇELİK KAPI HERŞEY DAHİL 350 TL EV BOYAMA HERŞEY DAHİL 600 TL MİNEFLO HERŞEY DAHİL 12 TL FAYANS HERŞEY DAHİL 29 TL ÜCRETSİZ KEŞİF EV VE İŞ YERLERİNE KOMPLE TADİLAT VE TAKSİT İMKANI İLE AYNI GÜN KEŞİF İMKANI İLE HİZMETİNİZDEYİZ
by.inş dekorasyon

By.inş Dekorasyon

Şap Ustası · İzmit / Kocaeli
Teklif iste
seramik,saten alci,boya asma tavan,sap,laminant parke,pvc dograma kapi komple anahtar teslim tamir tadilat yenileme bn
Güvenli İnşaat

Güvenli İnşaat

Şap Ustası · Başiskele / Kocaeli
BAŞİSKELE İLÇESİNDE YAPSAT ŞEKLİNDE KONUT AYRICA İSTENİLDİĞİ ŞEKİLDE HER TÜRLÜ İNŞAAT İŞİ YAPILIR
AKSU MÜHENDİSLİK

Aksu Mühendislik

Şap Ustası · İzmit / Kocaeli
Teklif iste
ANAHTAR TESLİM TADİLAT , BAKIM ONARIM VE İMALAT İNŞAAT ELEKTRİK MEKANİK İŞLERİ UZMAN EKİPLERİMİZ TARAFINDAN YAPILMAKTADIR.