En iyi Kurye Hizmetleri Servisi Listesi

98 kayıtlı kurye hizmetleri servisi

Kurye Hizmetleri Servisleri Yardıma Hazır!

Cumali Öğretmen

Cumali Öğretmen

Kurye Hizmetleri · Yıldırım / Bursa
Teklif iste
Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunuyum. Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Temel İslami Bilimler Anadalı İslam Hukuku Bölümünde Yüksek Lisansımı da bitirmek üzereyim. Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi Fen Bilimleri Bölümü mezunuyum. Özel Tan Okullarında Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeniyim. Redaktörlük, kitap tashihi, kütüphanecilik, metin düzenleme işlerinde teklifler alırım. Bu işi de çok sevdiğimi belirteyim.... TEOG Din Kültürü branşında öğrencilerimizin tam başarı göstermesi için güven içerisinde özel ders veririm. Öğrencinin tüm materyalleri tarafımdan sağlanır....
Teknik Kurye

Teknik Kurye

Kurye Hizmetleri · Sultanbeyli / İstanbul
Kurye ve Dağıtım hizmeti veren kuruluşlar arasında yaygın hizmet ağı, formalitesiz hizmet anlayışı ve eğitimli ekibi ile "en hızlı kurye" hizmeti sunan Teknik Kurye gönderilerinizi aynı gün, en uzak mesafeleri 180 dk en yakın mesafeleri 90 dk içerisinde alıcılarına ulaştırır. Teknik Kurye Motorlu kurye, Arabalı kurye ve Toplu dağıtım hizmetlerinde güvenebileceğiniz iş ortağınızdır. Teknik Kurye "güven" duygusu olmaksızın, sektöründe başarılı olunamayacağının bilincindedir. Yaya Kurye, Moto Kurye, Motorlu Kurye, Arabalı Kurye, Toplu Dağıtım ile ilgili iş ortağınız. Güven duygusunun ise, sunulan "kaliteli hizmetin süreklilik arz etmesiyle geliştiğini, yerleştiğini bilir. Bu nedenle, gönderiyi tam yerine, tam zamanında ulaştırmayı temel alan kaliteli hizmet anlayışından hiçbir koşulda...
Anadolu Yakası Kurye

Anadolu Yakası Kurye

Kurye Hizmetleri · Kadıköy / İstanbul
Anadolu yakası kurye ihtiyacında en hızlı hizmet BBS KURYE'de. Anadolu yakası tüm semtlerden moto kurye hizmeti verilmektedir.
Expres Kurye

Expres Kurye

Kurye Hizmetleri · Şişli / İstanbul
ACİL MOTO KURYE İHTİYACINIZ MI VAR? EN KISA ZAMANDA TESLİMATINIZ YAPILSIN.
RTL KURYE

Rtl Kurye

Kurye Hizmetleri · Küçükçekmece / İstanbul
Her işlemimizde daha üstün hizmet kalitesi ve hizmet anlayışını hedef olarak belirlediğimiz ve RTL KURYE DAĞ.VE TAŞ.HİZ.LTD.ŞTİ. olarak hizmet vermeye başladığımız firmamız 25 yıllık tecrübesi ve 25 motosikletli, araçlı ve yaya kuryesi ile hizmet vermektedir. Amacımız; müşteri ilişkilerinde ilgimizi en yüksek düzeyde tutmak ve sürekli müşteri memnuniyeti için tüm imkanlarımızı seferber etmektir. Çıkmış olduğumuz bu uzun maratonda sizlerin tüm İstanbul içi motokurye ve dağıtım hizmetlerinizi en kaliteli ve en hızlı olarak vermeyi garanti eder, yolumuza sizlerle birlikte devam etmekten mutluluk duyarız.
Anadolu Yakası Kurye

Anadolu Yakası Kurye

Kurye Hizmetleri · Ataşehir / İstanbul
Anadolu Yakası Kurye olarak kurye sektörüne adım attığımız ilk günden beri müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak sizlere en iyi moto kurye hizmetini sunmak için çalıştık. İstanbul'un trafik keşmekeşinde bir yerden başka bir yere gitmek bile saatler sürerken Anadolu Yakası Kurye olarak tüm gönderilerinizi moto kurye ekiplerimizce masanızdan alıp 2 saat içerisinde gideceği yere teslim ediyoruz. Metro Kurye güvencesi ve tecrübesi ile kaliteli moto kurye hizmeti almak artık bir telefon kadar uzağınızda. Hemen arayın ekonomik ve kaliteli anadolu yakası kurye farkıyla sizde tanışın.
KuryeADAM

Kuryeadam

Kurye Hizmetleri · Çankaya / Ankara
Ankara'da 1993 Yılında kurulmuş olan şirketimiz Kurye Hizmetleri alanında profesyonel ekibiyle tüm müşterilerine kaliteli ve hızlı kurye hizmeti sunmaktadır.p-1 yetki belgesine sahiptir.
serkan t.

Serkan T.

Kurye Hizmetleri · Şişli / İstanbul
Kendi motorum ve 8 yıllık tecrübemle ve bunun verdiği motorlu kurye arkadaş çevremle İstanbul un tüm semtleri, İstanbul çevresi illerinde hizmet vermekteyim. Bağımsız moto kurye olduğumdan gönderilerinizi uygun fiyatla ivedi olarak ulaştırmaktayım.
Gebze Kurye, Moto Kurye, Motorlu Kurye Hizmeti.

Gebze Kurye, Moto Kurye, Motorlu Kurye Hizmeti.

Kurye Hizmetleri · Gebze / Kocaeli
Gebze Kurye bir Motex Kurye iştiraki olarak siz değerli müşterilerimize adresten adrese acil ve normal motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Gönderilerinizi güvenli, hızlı bir şekilde yerine ulaştırıyoruz.
SECKİN KURYE

Seckin Kurye

Kurye Hizmetleri · Beşiktaş / İstanbul
2001 yılından bugüne Seçkin Moto Kurye Hizmeti İle Tam Zamanında Tam Yerinde SEÇKİN HİZMET SEÇKİN KURYE İstanbul içi kurye ihtiyacınız için 212 2596371 Seçkin Kuryeyi aradığınızda… Kurye talebinizi bildirin, gönderinizi kapınızdan alarak en hızlı şekilde alıcısına iletelim. Seçkin Kurye ’de ihtiyacınıza uygun olarak 3 farklı kurye hizmeti bulunmaktadır;
RÖNESANS KURYE

Rönesans Kurye

Kurye Hizmetleri · Çankaya / Ankara
RÖNESANS KURYE olarak siz tüm değerli müşterilerimize çeşitli kurye hizmetleri verebilmek için 2006 yılında değerli müşterilerimizin hizmetinize sunulmuştur.RÖNESANS KURYE 2006 yılından itibaren hızlı, aktif ve müşterilerinin her zaman güvenini kazanabilmiş, geniş müşteri pörtföyüne sahip bir MARKADIR.RÖNESANS KURYEnin tecrübeli güler yüzlü personelleri ile Tüm gönderinizi ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek,ve memnun kalacağınız ve tüm işlemlerini ise T.C'nin hukuk ve Yasalarına bağlı kalarak, dürüst, itinalı,düzgün çalışarak resmi ve büyük özel şirketlerini referans göstererek halka açık analizlerle güven sarsmayan kurye firması olmamız artı olarak da siz degerli müşterilerimizin gözündeki mutluluğu görmemiz ne kadar da doğru bir firma statüsüne erişebildiğimizin kanıtıdır. kurye hizmetlerimiz ile misyonumuzu ve...
Kara Servis

Kara Servis

Kurye Hizmetleri · Beşiktaş / İstanbul
Teklif iste
Kara servis olarak yüzlerce ustayla senelerdir inşaatın neredeyse her alanında hizmet vermekteyiz.
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman