En iyi Bahçıvan Listesi, Manisa

Bu bölgeye hizmet veren 5 kayıtlı bahçıvan var

Bahçıvanlar Yardıma Hazır!

özgür z.

Özgür Z.

Bahçıvan · Merkez / Manisa
Fotoğrafçılık Sanatı hakkında daha fazla bilgi edinmek, Çekim teknikleri ve Kompozisyon tekniklerini öğrenmek, fotoğraflarınızı dijital ortamda işleyerek daha doyurucu hale getirmek ve bir fotoğrafçı olmak ister misiniz? Fotoğrafçılık ile ilgili kişisel gelişim sağlamak, bir teknoloji ürünü olan fotoğraf makinesinin kullanımını öğrenmek ile başlar ve fotoğraf sanatının teknikleri, dinamikleri ve kurallarını öğrenmekle olgunlaşır. Fakat bütün bunlar sizin iyi bir fotoğrafçı ya da etkileyici fotoğraflar çeken bir fotoğraf meraklısı olmanıza yetmez. Bütün bunlarla birlikte, sanatsal bir yaratıcılık, öngörü, perspektif ve estetik algısı da gerektirir. Fotoğrafçılık ile ilgili, yukarıda bahsedilen bilgi ve deneyimleri sıkıcı kurs ortamlarında elde etmek, size sadece nasıl fotoğraf çekildiği hakkında bilgi ve deneyim...
KAYA ELEKTRİK

Kaya Elektrik

Bahçıvan · Kırkağaç / Manisa
Teklif iste
elektrikle ilgili tümü
KOKET PEYZAJ

Koket Peyzaj

Bahçıvan · Şehzadeler / Manisa
Teklif iste
Düzenli bahçe bakımı, hazır çim serme, çim tohum ekimi, çim biçme, otomatik sulama ve otomatik aydınlatma sistemleri kurulumu, ağaç dikimi, budama.
veli haşim a.

Veli Haşim A.

Bahçıvan · Yunusemre / Manisa
Mesleki Eğitim & Kurslar
mehmet ali ö.

Mehmet Ali Ö.

Bahçıvan · Turgutlu / Manisa
Seferoğulları İnşaat olarak ev, işyeri ve fabrikalarda her türlü tadilat , bakım, onarım işlemleri titizlikle yapılmaktadır. Hizmetlerimiz. * Fayans ve seramik uygulamaları ve tadilatları * Dekorasyon uygulamaları ve tadilatları * Mermer işçilikleri uygulamaları ve tadilatları * Sıva işleri uygulamaları ve tadilatları * Boya & badana uygulamaları ve tadilatları * Barbekü & süs havuzu uygulamaları ve tadilatları * Mobilya ve kapı boyama uygulamaları ve tadilatları * Koltuk döşeme uygulamaları ve tadilatları * Çevre düzenleme ve peyzaj uygulamaları ve tadilatları * Koltuk döşeme uygulamaları ve tadilatları * Parke Taşı uygulamaları ve tadilatları Her türlü işinizi özenle yapılarak sizlere kaliteli hizmet sunmak için hazırız.
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman

Peyzaj Tasarımcısı