En iyi Hizmetçiler Listesi, Manisa

Bu bölgeye hizmet veren 4 kayıtlı hizmetçi var

Yardıma Hazır!

Has ANADOLU TEMİZLİK MEDYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Has Anadolu Temizlik Medya San. Tic. Ltd. Şti.

Hizmetçiler · Soma / Manisa
Ev, ofis, inşaat, daire, apartman, okul, banka, depo, camii, inşaat ve tadilat sonrası ev - işyeri temizlik hizmetleri. gündelikçi yardımcı personel, kaloriferci, kapıcı vb. hizmetler.
salihli limon temizlik-0553 491 67 80

Salihli Limon Temizlik-0553 491 67 80

Hizmetçiler · Salihli / Manisa
Teklif iste
Ev temizliği hizmeti vermekteyiz ev ile ilgili tüm temizlikler daire-ev inşşat sonrası apartman villa iş ofis temizliği
Aykul Temizlik ve Boya İşleri

Aykul Temizlik Ve Boya İşleri

Hizmetçiler · Şehzadeler / Manisa
Teklif iste
Kaliteli işçilik ve en uygun fiyatın bizde olduğunu düşünüyoruz! Müşteri memnuniyeti odaklı ,saate bakmadan , eviniz tertemiz yapılacak.
Akhan D.

Akhan D.

Hizmetçiler · Merkez / Manisa
Akhan Mutfak siz değerli müşterilerimize mobilya sektörünün Mutfak , Banyo , TV üniteleri, ,Büro Mobilyaları,Kapı modelleri gibi hemen hemen mobilyanın her alanında, Hem üretim hemde Tamir ve Montaj hizmeti vermektedir. Akhan Mutfak esyetik,fonksiyonel,şık ve özgün tasarımlarını yaşanmaya reğer mekanlar kurmaya.Tasarım üretim ve hizmet anlayışıyla mekanlarda fark yaratıyor İşte bu bilgelik ve ustalık sentezini prensip edinerek imalatlarını gerçekleştiren Akhan mutfak Kuruluşundan bu yana hizmet verdiği şahıslardan alınan memnuniyet ve takdirlerin gururuyla, geleceğe doğru büyüyerek emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Bize güveniniz için Teşekkür İŞİMİZ * Hazır mutfak * Her müşteriye özel...