En iyi YGS-LYS Hazırlık Kursu Listesi, Mersin

Bu bölgeye hizmet veren 33 kayıtlı ygs-lys hazırlık kursu var

YGS-LYS Hazırlık Kursları Yardıma Hazır!

Halil G.

Halil G.

YGS-LYS Hazırlık · Toroslar / Mersin(İçel)
Trakya üniversitesi Bilgisayar programcılığı, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Dış Ticaret, Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunuyum. İlk okul öğrencilerine özel matematik dersi vermekteyim. Ayrıca yaş fark etmeksizin her türlü bilgisayar muhasebe grafik tasarım dersleride vermekteyim.
gizem a.

Gizem A.

YGS-LYS Hazırlık · Yenişehir / Mersin(İçel)
mersin üniversitesi eğitim fakültesi öğrencisiyim. özel ders veriyorum isteyen aileler evime gelip görüşebilir veya isteğe bağlı bende gidebilirim.
Veysel G.

Veysel G.

YGS-LYS Hazırlık · Erdemli / Mersin(İçel)
YGS-LYS, KPSS ve TEOG SINAVLARINA HAZIRLIK İÇİN MATEMATİK-GEOMETRİ BİREBİR ÖZEL DERS *** YGS ve LYS İÇİN EYLÜL AYINDAN BAŞLAYAN SENELİK DERS PROGRAMI YAPILARAK DÜZENLİ OLARAK TAKVİYE ALIP MATEMATİK İLE İLGİLİ BÜTÜN PROBLEMLERİNİZİ ÇÖZEBİLİRSİNİZ. *** ARAYIN ŞİMDİDEN DERS PROGRAMINIZI YAPALIM YETİŞTİREMEDİĞİNİZ VEYA ÖĞRENEMEDİĞİNİZ MATEMATİK-GEOMETRİ KONUSU KALMASIN. *** SEVİYEYE GÖRE HAZIRLANMIŞ SORULAR VE KONU ANLATIM ÖZETLERİ İLE EKSİKSİZ VE MÜKEMMEL BİR MATEMATİK DERSİ DENEYİMİYLE HAZIRLIĞINIZI YAPABİLİRSİNİZ. *** SENELİK DERS PROGRAMI İLE STANDART DERS ÜCRETİNE (45 TL/DERS) GÖRE %10'a İNDİRİMLİ DERS ÜCRETİNDEN (40 TL/DERS) FAYDALANABİLİRSİNİZ. *** ARAYIN DERS SAATLERİ, ÜCRETLERİ VE PROGRAM HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALIN. TELEFON NUMARAM İLANDA SAĞ TARAFTA GÖRÜNMEKTEDİR. Henüz yeni mezun olmuş Matematik Öğretmeniyim.....
cihan ş.

Cihan Ş.

YGS-LYS Hazırlık · Yenişehir / Mersin(İçel)
Mersin de özelikle ilköğretim grubu okula yardımcı matematik dersi veriyorum.5 senelik tecrübem var.milli eğitimde de çalışıyorum.
Büşra D.

Büşra D.

YGS-LYS Hazırlık · Mezitli / Mersin(İçel)
Mersin Üniversitesi / Matematik. Her çocuk öğrenir ve her çocuk özeldir.Başarısızlığın sorumluluğu çocukta değil , - iyi niyetli olunsa da - onları bilinçsizce belli bir kalıba oturtturmaya çalışan aile fertleri , okul veya dershanelerdedir. Kaçınız çocuğunuzun başarısızlığını kendinize yada çevrenize bağladınız ? Onun yeteneklerini keşfedelim.Onu geleceğe birlikte hazırlayalım.İyi mesleğin yanında iyi birey olmasını da sağlayalım. Biraz BİLGİ ve çokça İLGİ. Einstein ne demiş ; “Aslında herkes zekidir. Fakat bir balığı bir ağaca tırmanma kabiliyetine göre değerlendirirseniz tüm hayatını aptal olduğunu zannederek geçirir.”
pınar erol

Pınar Erol

YGS-LYS Hazırlık · Tarsus / Mersin(İçel)
Her seviyede matematik ve fizik dersi veriyorum aylık paket seklinde yada saat şeklinde vermekteyi ögrencinin seçimidir
ÖZGÜR Ö.

Özgür Ö.

YGS-LYS Hazırlık · Mezitli / Mersin(İçel)
MEZİTLİDE TAM ÖĞRENME MÜNTELİF KURSUNDA ÇALIŞMAKTAYIM.HER SEVİYEDE MATEMATİK-GEOMETRİ ÖZEL DERS VEYA 4 KİŞİLİK GRUP DERSİ VERMEKTEYİM.BİLGİ ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR MAİL ADRESİMDEN ULAŞABİLİRLER.
ONUR SAMET Ü.

Onur Samet Ü.

YGS-LYS Hazırlık · Silifke / Mersin(İçel)
İlköğretim ve lise düzeyinde matematik dersi verilir.
Bennur B.

Bennur B.

YGS-LYS Hazırlık · Yenişehir / Mersin(İçel)
Öğrenci evinde özel ders. 1. Sınıftan 8. Sınıfa dek.Fen lisesi mezunuyum.Matematik dısındaki dersler de olabilir.
Mehmet Nuri A.

Mehmet Nuri A.

YGS-LYS Hazırlık · Toroslar / Mersin(İçel)
İstanbul Universitesi Fen Fakultesi Matematik Bölümü ve Maltepe Universitesi Tezsiz Yuksek Lisans mezunuyum. Matematik ve geometri den cogu öğrenci zorluk çeker usta öğretici yardımıyla çok basit öğretme metodlarıyla öğrenebiliriz. İLK DERSİM UCRETSİZDİR.
ayse büşra d.

Ayse Büşra D.

YGS-LYS Hazırlık · Yenişehir / Mersin(İçel)
Matematik Özel Ders
Selim E.

Selim E.

YGS-LYS Hazırlık · Toroslar / Mersin(İçel)
Ortaokul Destek Eğitimi - Lise 1 Destek Eğitimi KPSS - DGS - ALES Hazırlık Eğitimleri (Çözemediğiniz soruları birlikte çözme ders saatlerimizi kapsamamaktadır.) Derslerimi kendi evimde veya öğrencinin evinde veriyorum. Anlatımda öğretmenin önemli bir faktör olduğunu düşündüğüm için ilk 1 saatlik deneme eğitimi veriyorum eğer öğrencimiz dersten memnun kalırsa devam ederiz. Birden fazla özel ders alındığını düşünerek fiyatları mı uygun hale getirdim fiyatlarım 20-30 tl arasıdır. Eğitim fakültesi mezunuyum matematik konusunda ve anlatım konusunda kendimi yeterince geliştirdiğimi düşünüyorum. Öğrenciyi korkuyla değil korkusuz saygılı bir birey olarak yetiştirmeyi, düşüncelerini ve sorularını rahatlıkla sorması ve paylaşması gerektiğini düşünüyorum ve eğitimlerimde buna göre hareket ediyorum. Geleceğin güvencesi sağlam temellere dayalı...