En iyi Metin Düzenleme Hizmeti Listesi

37 kayıtlı metin düzenleme uzmanları

Metin Düzenleme Uzmanı Yardıma Hazır!

Timur Çeviri ve Dil Hizmetleri

Timur Çeviri Ve Dil Hizmetleri

Metin Düzenleme · Konak / İzmir
Teklif iste
Timur Çeviri ve Dil Hizmetleri olarak İzmir bölgesinde özel ders hizmetimiz başlamıştır. Deneyimli eğitmenlerden özel ders eğitimi alarak başarınızı pekiştirebilirsiniz. Şu an Matematik ilkokul, lise takviye ve üniversite hazırlık dersleri ile Rusça ve İngilizce dilbilgisi ve konuşma dersleri verilmektedir. Detaylar için bize ulaşın.
birmetinyazari

Birmetinyazari

Metin Düzenleme · Başakşehir / İstanbul
Teklif iste
Web sitesi içerik yöneticisi, metin yazarı, içerik editörü, yaratıcı senaryo yazarı.
Dilara Pınar ARIÇ

Dilara Pınar Arıç

Metin Düzenleme · Esenyurt / İstanbul
Teklif iste
26 Mayıs 1990'da İstanbul'da doğdu. Lisans öğrenimini Fatih Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı'nda burslu olarak gördü. Yüksek lisans çalışmasını Trakya Üniversitesi'nde Sünbülî Sinan'ın Menasik-i Hac adlı eseri üzerine tamamladı. İngilizce, İspanyolca bilmektedir. İnsomnia'nın Saati adlı bir öykü kitabı vardır.
Boyut Tercüme

Boyut Tercüme

Metin Düzenleme · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Boyut tercüme ofisi, Acil Tercüme, Teknik Tercüme, Yeminli Tercüme, Akademik Tercüme, Hukuki Tercüme, Tıbbi Çeviri, Web site Tercüme, Finansal Tercüme gibi konu başlıklarını, İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça, Rusça, Çince, Hollandaca, Farsça, İspanyolca, İtalyanca, Japonca, Yunanca, Macarca, Portekizce, Kırgızca, Bulgarca, Azerice, Gürcüce, Korece, Slovence, Türkmence, Çekçe, Hırvatça gibi dil seçenekleri ile çeviri yapar.
Proses Tercüme

Proses Tercüme

Metin Düzenleme · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Yeminli ve noter onaylı tercüme, akademik tercüme, hukuki tercüme, tıbbi tercüme, teknik tercüme
Gulce dış ticaret çeviri

Gulce Dış Ticaret Çeviri

Metin Düzenleme · Bayraklı / İzmir
Teklif iste
12 yıllık kamu hizmeti deneyimine sahip dış ticaret uzmanıyım. Fen lisesi ve ODTÜ işletme mezunuyum ve ingilizce YDS puanım 94. ayrıca yurtdışı yüksek lisansım ve dış ticaret-avrupa birliği alanında 4 yıllık tecrübem var. Evden, konuyla ilgili şirketlerin çeşitli ingilizce metinlerinin tercümesi yapılır. Yurtdışı pazar araştırması ve e-ticaret sitelerine üyelik konularındaki devlet destekleri hakkında dosyalar hazırlanır. Ayrıca metin düzeltme/ redaksiyon yapılır.
Protranslate

Protranslate

Metin Düzenleme · Ataşehir / İstanbul
Teklif iste
Protranslate.net olarak yaklaşık olarak 50 dilde çeviri hizmeti sunmaktayız. Bunun yanında belgelerinize düzenleme ve yeniden yazma hizmetide verebilmekteyiz. İletişim için info@protranslate.net adresinde mail atabilirisiniz.
Mevlüt Baki T.

Mevlüt Baki T.

Metin Düzenleme · Pendik / İstanbul
Teklif iste
Almanca-Ingilizce Eğitmen & Kalite Uzmanı - Yazar
Yasemin ÖZEN

Yasemin Özen

Metin Düzenleme · Süleymanpaşa / Tekirdağ
Teklif iste
Makale yazarlığı, Osmanlıca ve arapca tercümanlığı, Düzeltmenlik ........................................
Cumali Öğretmen

Cumali Öğretmen

Metin Düzenleme · Yıldırım / Bursa
Teklif iste
Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunuyum. Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Temel İslami Bilimler Anadalı İslam Hukuku Bölümünde Yüksek Lisansımı da bitirmek üzereyim. Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi Fen Bilimleri Bölümü mezunuyum. Özel Tan Okullarında Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeniyim. Redaktörlük, kitap tashihi, kütüphanecilik, metin düzenleme işlerinde teklifler alırım. Bu işi de çok sevdiğimi belirteyim.... TEOG Din Kültürü branşında öğrencilerimizin tam başarı göstermesi için güven içerisinde özel ders veririm. Öğrencinin tüm materyalleri tarafımdan sağlanır....
AKTÜEL ÇEVİRİ HİZMETLERİ

Aktüel Çeviri Hizmetleri

Metin Düzenleme · Karşıyaka / İzmir
Teklif iste
Aktüel Çeviri İzmir'de kurulan ve uzman kadrosuyla Türkiye ve dünya çapında siz müşterilerine hizmet vermekte olan Aktüel Çeviri'nin temel ilkeleri; - Kalite, - Zamanında teslimat, - Uygun fiyattır. Siz müşterilerimize her zaman için kaliteli çeviriyi uygun fiyata ve zamanında teslim etmeyi garanti ediyoruz. Alanında uzman tercümanlarımızın tamamlamış olduğu projeleri ayriyeten bizzat gözden geçirmekteyiz. Bu sayede hata riskini en aza indirerek sağlam ve kaliteli hizmet sağlıyoruz. KALİTE + UYGUN FİYAT + ZAMANINDA TESLİMAT = AKTÜEL ÇEVİRİ
BİLLUR PET BAKIM

Billur Pet Bakım

Metin Düzenleme · Güngören / İstanbul
Teklif iste
TECRÜBELİ KÖPEK BAKICILIĞI İŞİ HİZMETİ KÖPEK GEZDİRME İSTANBUL AVRUPA YAKASI GÜNLÜK ÜCRET 100 TL DİR
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman

Editör