En iyi Muhasebeci Listesi

269 kayıtlı muhasebeci

Muhasebeciler Yardıma Hazır!

MİNİKTULUMLAR ORGANİZASYON

Miniktulumlar Organizasyon

Muhasebe · Çankaya / Ankara
Teklif iste
babby shower doğum günü organizasyonu gender parti cadılar bayramı partisi yılbaşı partisi yaza merhaba partisi yılın son cumartesi partisi düğün organizasyonu nişan organizasyonu kına organizasyonu sünnet organizasyonu sevgililer günü kutlaması evlilik yıldönümü kutlaması sürpriz partiler kutlamalar konserler rentacar gündelik temizlikci haftalık temizlikçi aylık temizlikçi organizasyon malzemesi kiralama catring açılışlar balolar ankaranın en büyük organizasyon şirketi olma yolundayız SAYGILAR
İnovasyon akademi

İnovasyon Akademi

Muhasebe · Muratpaşa / Antalya
Teklif iste
6 yıldır bilgisayar, Muhasebe, Autocad, 3D Max, Photoshop dersleri vermekteyim.
GMS temizlik

Gms Temizlik

Muhasebe · Gebze / Kocaeli
Teklif iste
GMS Temizlik, Müşterilerine kaliteli, güvenli, sağlıklı, düzenli ve Avrupa standartlarında hizmeti ilke edinmiş bir kuruluştur.  Bizler ücretsiz keşif yaparak sizlerin nasıl bir hizmet alması konusunda fikirsel alışveriş yapmaktayız.  Çalışma alanlarınızı en son ve en etkili teknoloji ürünü olan temizlik sistemlerini kullanarak Avrupa Birliği standartlarında hizmet sunarak temizliyoruz.  Çevre dostu ürünler kullanmaktayız.  Biz sağlıklı ve güvenli bir ortam sağlamak için için yeşil sertifikalı malzeme ve donanımlarını kullanmaktayız.  Çalışmalarımızda işbirliği halinde koordineli bir şekilde sizlerin vermiş olduğu direktifleri de dikkate alarak hizmet vermekteyiz.  Özelleştirilmiş temizlik programlarımızla müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutan bir kuruluştur.  Müşteri...
NUH TEZER - S. M. MALİ MÜŞAVİR

Nuh Tezer - S. M. Mali Müşavir

Muhasebe · Merkez / Aksaray
Teklif iste
İlgili firmanın kayıtlarını tutmak. V.U.K. Mükerrer 227. Maddesine istinaden beyannameleri tanzim etmek. Mali konularda danışmanlık yapmak. SGK ile Alakalı işlerin takibini yapmak. Şirket Ticaret Sicil İşlemleri
Filika Ajans

Filika Ajans

Muhasebe · Küçükçekmece / İstanbul
Teklif iste
FİLİKA AJANS olarak müşteri odaklı tutumumuz ile gurur duyuyoruz. Başarımızın gelişmiş teknoloji metodları, karmaşık strateji ve yardıma dayandığının farkındayız. Birlikte çalıştığımız ortaklarımızla müşterilerimizin gereksinimlerini yerine getirmekteyiz. Sebebi ilk sıraya müşterilerimizin ihtiyaçlarını koymamız.
Mert Sigortam

Mert Sigortam

Muhasebe · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Zorunlu Trafik Sigortası Kasko Konut Sigortası DASK İş yeri Sigortası Bireysel Emeklilik Mühendislik Sigortaları
Kişisel

Kişisel

Muhasebe · Üsküdar / İstanbul
Teklif iste
2001 Yılında eğitim hayatıma ilk Matematik özel dersleriyle başladım.2 Yıl sonra Etüt Merkezi açarak 500 den fazla orta okul,Lise ve Üniversiteli öğrenciyi özel ders ve grup dersleriyle sınavlara hazırladım. Özellikle en alt seviyeden derece yapan en üst seviye öğrenciye kadar her seviyede öğrenciyi sınavlara hazırlamada tecrübe kazandım. Öğretme teknikleri, hafıza, öğrenme modelleri konusunda özellikle kendimi geliştirerek klasik öğrenme metotlarının dışına çıktım. Şuan 16 yıllık tecrübemi sadece sınırlı sayıda öğrenciye eğitim koçu,rehber ve Matematik öğretmeni olarak sürdürüyorum.
BAŞAK MUHASEBE VE SGK DANIŞMANLIK

Başak Muhasebe Ve Sgk Danışmanlık

Muhasebe · Eyüp / İstanbul
Teklif iste
2005'de kurulmuş bir S.M.M . Firmasıyız. Kaliteli Muhasebe, Sgk ve Devlet Teşvikleri hizmetleri sunmaktayız. Müşterilerimizi memnun etmek en büyük hedefimizdir. SMM firması önceside dahil olmak üzere sektörde 20 senelik tecrübe ile her türlü Muhasebe Mali Müşavirlik hizmetinde Kaliteli Dinamik Çözüm odaklı olarak hizmete hazırız.
İstanbul Eğitim Merkezi

İstanbul Eğitim Merkezi

Muhasebe · Gaziosmanpaşa / İstanbul
Teklif iste
Genel İngilizce, Junior English, Bilgisayar İşletmenliği, Bilgisayarlı Muhasebe, Autocad, Solid Works vb.
Ramis Öztürk Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Ramis Öztürk Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Muhasebe · Pendik / İstanbul
Teklif iste
Kanunen Zorunlu defterlerin tutulmasi, vergi, ttk, sgk Danismanlik Hizmetleri, Denetim Hizmetleri...
İstanbulCota Danışmanlık

İstanbulcota Danışmanlık

Muhasebe · Bahçelievler / İstanbul
Teklif iste
Danışmanlık, Dışkaynak, Eğitim Ve Muhasebe Hizmetleri. İstanbulCota Danışmanlık Grubu, kendi mesleki alanlarında tam yetkinliğe sahip, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, Avukat, Denetçi, Eğitmen, İK Uzmanı ve Yazılım Uzmanlarının, şirketler ve işletmelerin tüm iş süreçlerine pratik çözümler temin etmek için mesleki bilgi ve tecrübelerini birleştirdikleri bir hizmet grubudur.
SMMM RECEP OVAT

Smmm Recep Ovat

Muhasebe · Altındağ / Ankara
Teklif iste
GENEL KABUL GÖRMÜŞ MUHASEBE PRENSİPLERİ VE İLGİLİ MEVZUAT HÜKÜMLERİ GEREĞİNCE DEFTER TUTMAK,BİLANÇO,KAR-ZARAR TABLOSU VE BEYANNAMELERİ İLE DİĞER BELGELERİNİ DÜZENLEMEK VE BENZERİ İŞLEMLERİ YAPMAK. MUHASEBE SİSTEMLERİ KURMAK,GELİŞTİRMEK,İŞLETMECİLİK,MUHASEBE,FİNANS,MALİ MEVZUAT VE BUNLARIN UYGULAMALARI İLE İLGİLİ İŞLEMLERİ DÜZENLEMEK VEYA BU KONULARDA MÜŞAVİRLİK YAPMAK. YUKARIDA BELİRTİLEN KONULARDA BELGELERİNE DAYANILARAK,İNCELEME,TAHLİL,DENETİM YAPMAK,MALİ TABLO VE BEYANNAMELER İLE İLGİLİ KONULARDA YAZILI GÖRÜŞ VERMEK,RAPOR VE BENZERİ BELGELERİ DÜZENLEMEK,TAHKİM,BİLİRKİŞİLİK VE BENZERİ İŞLERİ YAPMAK. SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK BÜROSU DEFTER TUTMA FAALİYETLERİ VE MESLEKİ DANIŞMANLIK HİZMETİNİN VERİLMESİ.
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman

Muhasebeci