En iyi Ney Dersleri Listesi

233 kayıtlı ney öğretmeni

Ney Öğretmenleri Yardıma Hazır!

Neyzen Zafer Özel ders verilir

Neyzen Zafer Özel Ders Verilir

Ney Dersleri · Çorlu / Tekirdağ
Teklif iste
Ney kursları , ney yapımı,makam usûl eğitimi, kişiye özel Ney açkısı, Profesyonel ney , Tasavvuf müzik...
Rock Market Antalya

Rock Market Antalya

Ney Dersleri · Muratpaşa / Antalya
Teklif iste
Rock Market Antalya olarak tüm müzik aletlerinin satışı, tüm müzik aletlerinin kursları, prova ve kayıt stüdyosu
Sanem A.

Sanem A.

Ney Dersleri · Maltepe / İstanbul
Merhaba, 6 senedir piyano ve diğer ilgili alanlarda farklı yaş gruplarına ders vermekteyim. Piyano, Gitar, Şan, Solfej,Teori, Şarkı besteleme ders alanlarımdır. Güzel Sanatlar Lise ve Üniversitelerine hazırlık dersleri. ( bu aşamalardan kendimde bizzat geçtiğim için püf noktaları ve hazırlık aşamaları konusunda kendime güveniyorum.) Özellikle küçük yaş grupları için konservatuar sınavlarına hazırlık, İngiltere Kraliyet Akademisi (Royal Akademi) sertifika sınavlarına hazırlık dersleri vermekteyim. Ders planı, saatleri ve ücretle ilgili iletişime geçiniz. Instagram: ozelpiyanodersi 'ni takip edebilir ve iletişime geçebilirsiniz.
No.13 Özel Müzik Dersleri

No.13 Özel Müzik Dersleri

Ney Dersleri · Şişli / İstanbul
Teklif iste
Müzik Öğretmenleri ile Öğrencileri Buluşturan Platform. İstediğiniz enstruman ya da konservatuara hazırlık derslerini kendi evinizde, öğretmenin evinde ya da beraber belirleyeceğiniz bir yerde alabilirsiniz.
Club Academy Hijyen ANK TEMİZLİK

Club Academy Hijyen Ank Temizlik

Ney Dersleri · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Çıktığımız Bu Yolda, Hizmette Kalite Ve Güvence, Profesyonel Hizmet Veren Marka Olmayı İlke Edinmiş; Zamanında, Eksiksiz, Dürüst, Samimi Personelleri İle Her Müşteriye Farklı htizmet Anlayışını Değil, Tüm Müşterilerimize Kaliteli Ve Profesyonel Hizmeti Vermeyi Ana İlkemiz Olarak Kabul Ettik. Müşterilerimize Dünya Standartlarında En Yeni Ve En Gelişmiş Ürünleri, Yetkin Kadromuz İle Eksiksiz Hizmet Anlayışı İçersinde Sunmak; Temizlik Her Türlü İhtiyaç İçin Beklenenden Fazlasını Vererek, Sektöründeki En Yüksek Müşteri Memnuniyetine Ulaşmak, Toplumumuza Ve Çalışanlarımıza Kattığımız Değeri Sürekli Arttırmaktır.
İstanbul üniversitesi devlet konservatuarın öğrencisi

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarın Öğrencisi

Ney Dersleri · Kartal / İstanbul
Teklif iste
İstanbul üniversitesi devlet konservatuarında Türk müziği nazariyat eğitimleri, batı müziği eğitimi ve müziğin hem teorisi hemde pratiğiyle ilgili birçok ders gördüm. Neyzen burak malçok'tan ney eğitimi aldım. Bu doğrultuda yetenek sınavlarına hazırlık dersleri verebilir ayrıca ney dersleride verebilirim, bu dersleri bir kurumda veya öğrencinin evinde veya kendi evimde verebilirim.
alican k.

Alican K.

Ney Dersleri · Atakum / Samsun
Teklif iste
ünüversite 1. sınıf harita mühendisliği öğrencisiyim. matematikten uygun fiyata özel ders veriyorum. bu işe gercekten ihtiyacım var.
Mutluay32

Mutluay32

Ney Dersleri · Küçükçekmece / İstanbul
Teklif iste
Tecrübeli öğretmenden özel dersler
Matematik Öğretmeni Veysel GÜRSEL

Matematik Öğretmeni Veysel Gürsel

Ney Dersleri · Erdemli / Mersin(İçel)
Teklif iste
YGS-LYS, KPSS ve TEOG SINAVLARINA HAZIRLIK İÇİN MATEMATİK-GEOMETRİ BİREBİR ÖZEL DERS *** YGS ve LYS İÇİN EYLÜL AYINDAN BAŞLAYAN SENELİK DERS PROGRAMI YAPILARAK DÜZENLİ OLARAK TAKVİYE ALIP MATEMATİK İLE İLGİLİ BÜTÜN PROBLEMLERİNİZİ ÇÖZEBİLİRSİNİZ. *** ARAYIN ŞİMDİDEN DERS PROGRAMINIZI YAPALIM YETİŞTİREMEDİĞİNİZ VEYA ÖĞRENEMEDİĞİNİZ MATEMATİK-GEOMETRİ KONUSU KALMASIN. *** SEVİYEYE GÖRE HAZIRLANMIŞ SORULAR VE KONU ANLATIM ÖZETLERİ İLE EKSİKSİZ VE MÜKEMMEL BİR MATEMATİK DERSİ DENEYİMİYLE HAZIRLIĞINIZI YAPABİLİRSİNİZ. *** SENELİK DERS PROGRAMI İLE STANDART DERS ÜCRETİNE (75 TL/DERS) GÖRE %10'a İNDİRİMLİ DERS ÜCRETİNDEN (~60 TL/DERS) FAYDALANABİLİRSİNİZ. *** ARAYIN DERS SAATLERİ, ÜCRETLERİ VE PROGRAM HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALIN. TELEFON NUMARAM İLANDA SAĞ TARAFTA GÖRÜNMEKTEDİR. Lise 1-2-3-4 ve İlkokul 1-2-3-4, Ortaokul...
hediye ceren t.

Hediye Ceren T.

Ney Dersleri · Kağıthane / İstanbul
Özel piyano, ney, solfej, güzel sanatlar lise ve müzik öğretmenliğine hazırlık dersleri verilir.
özüm zeynep s.

Özüm Zeynep S.

Ney Dersleri · Çankaya / Ankara
özüm Zeynep sanat atölyesi her türlü sanatsal faaliyetlerini işin uzmanlarıyla karşılamaktadır...bizi arayın...
eren k.

Eren K.

Ney Dersleri · Esenler / İstanbul
Teklif iste
PROFESYONEL KLARNET EĞİTİMİ Merhaba ; Uluslararası Klarnet Festivali 2.Sİ'YİM . Profesyonel birebir klarnet eğitim hizmetlerine kaldığım yerden devam ediyorum . Klarnet eğitimlerini nota bilgisi dahilinde göstermekteyim . Dersleri istediğiniz yerde sunabilirim . Ders ücreti saatlik 30 TL'dir . Minimum 2 Ders göstermekteyim . Şuan için 2 Ders toplam ücreti 50 TL olarak işlem sağlıyorum . 1 Ders Saati 60 Dakika'dır .
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman