En iyi Özel Gelinlik Uzmanı Listesi

6 kayıtlı özel gelinlik uzmanı

Özel Gelinlik Uzmanları Yardıma Hazır!

Stüdyo Sertuğ

Stüdyo Sertuğ

Özel Gelinlik · Küçükçekmece / İstanbul
Teklif iste
Müşterilerimize en uygun fiyata en iyisini vermek. Not : Fotoğraflarınızı vergiye tabi profosyonel kişiler tarafından çektiriniz. Düğün gününüz sonra işkenceye dönmesin. vergi dairesi ve Zabıta ekipleri kaçak çalışan kişilere ve size cezai işlem yapmasın.
Club Academy Hijyen ANK TEMİZLİK

Club Academy Hijyen Ank Temizlik

Özel Gelinlik · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Çıktığımız Bu Yolda, Hizmette Kalite Ve Güvence, Profesyonel Hizmet Veren Marka Olmayı İlke Edinmiş; Zamanında, Eksiksiz, Dürüst, Samimi Personelleri İle Her Müşteriye Farklı htizmet Anlayışını Değil, Tüm Müşterilerimize Kaliteli Ve Profesyonel Hizmeti Vermeyi Ana İlkemiz Olarak Kabul Ettik. Müşterilerimize Dünya Standartlarında En Yeni Ve En Gelişmiş Ürünleri, Yetkin Kadromuz İle Eksiksiz Hizmet Anlayışı İçersinde Sunmak; Temizlik Her Türlü İhtiyaç İçin Beklenenden Fazlasını Vererek, Sektöründeki En Yüksek Müşteri Memnuniyetine Ulaşmak, Toplumumuza Ve Çalışanlarımıza Kattığımız Değeri Sürekli Arttırmaktır.
Moda Sefa

Moda Sefa

Özel Gelinlik · Şahinbey / Gaziantep
Teklif iste
Özel tasarım, özel gelinlik dikimi, özel battal beden, abiye, bluz, etek, gömlek, pantolon, V, S
UMUT MOBİLYA,GİYİM,TUHAFİYE

Umut Mobilya,giyim,tuhafiye

Özel Gelinlik · Polatlı / Ankara
Teklif iste
Yatak odası, yemek odası, baza, ranza, kurulumu montajı ve onarım gibi işleriniz yapılır. Aynı zamanda baya, bayan terzilik işleriniz yapılır.
Kopmazlar yangın ve güvenlik sist. ltd.şti

Kopmazlar Yangın Ve Güvenlik Sist. Ltd.şti

Özel Gelinlik · Ataşehir / İstanbul
Teklif iste
1979 yılında Merhum Adil KOPMAZ tarafından kurulmuş olan şirketimiz yangın söndürme malzemeleri, güvenlik sistemleri alanında hizmet vermekle beraber 2016 yılından itibaren iş güvenlik malzemeleri satışına 2018 itibari ile izolasyon uygulama ve malzeme satisina da başlamış bulunmaktadır. Dürüstlüğümüzden ödün vermeden emin adımlarla ilerlememiz devam etmektedir.
mehmet giyim

Mehmet Giyim

Özel Gelinlik · Şişli / İstanbul
Teklif iste
kişiye özel kalıp cıkarma model dikme özel tasarim aksesuar tasarimi ütü-paket çogaltma kesimi dikimi en iyi kalitede sizlere sunmaktayiz