En iyi Özel Müzik Dersi Listesi

232 kayıtlı müzik öğretmeni

Yardıma Hazır!

Esin Öğretmen

Esin Öğretmen

Özel Müzik Dersi · Pamukkale / Denizli
Teklif iste
Özel flüt dersi verilir. Bona ve solfej dersleri verilir. Güzel sanatlar lisesine hazırlık konusunda yardımcı olunur.
Club Academy Hijyen ANK TEMİZLİK

Club Academy Hijyen Ank Temizlik

Özel Müzik Dersi · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Çıktığımız Bu Yolda, Hizmette Kalite Ve Güvence, Profesyonel Hizmet Veren Marka Olmayı İlke Edinmiş; Zamanında, Eksiksiz, Dürüst, Samimi Personelleri İle Her Müşteriye Farklı htizmet Anlayışını Değil, Tüm Müşterilerimize Kaliteli Ve Profesyonel Hizmeti Vermeyi Ana İlkemiz Olarak Kabul Ettik. Müşterilerimize Dünya Standartlarında En Yeni Ve En Gelişmiş Ürünleri, Yetkin Kadromuz İle Eksiksiz Hizmet Anlayışı İçersinde Sunmak; Temizlik Her Türlü İhtiyaç İçin Beklenenden Fazlasını Vererek, Sektöründeki En Yüksek Müşteri Memnuniyetine Ulaşmak, Toplumumuza Ve Çalışanlarımıza Kattığımız Değeri Sürekli Arttırmaktır.
Matematik Öğretmeni Veysel GÜRSEL

Matematik Öğretmeni Veysel Gürsel

Özel Müzik Dersi · Erdemli / Mersin(İçel)
Teklif iste
YGS-LYS, KPSS ve TEOG SINAVLARINA HAZIRLIK İÇİN MATEMATİK-GEOMETRİ BİREBİR ÖZEL DERS *** YGS ve LYS İÇİN EYLÜL AYINDAN BAŞLAYAN SENELİK DERS PROGRAMI YAPILARAK DÜZENLİ OLARAK TAKVİYE ALIP MATEMATİK İLE İLGİLİ BÜTÜN PROBLEMLERİNİZİ ÇÖZEBİLİRSİNİZ. *** ARAYIN ŞİMDİDEN DERS PROGRAMINIZI YAPALIM YETİŞTİREMEDİĞİNİZ VEYA ÖĞRENEMEDİĞİNİZ MATEMATİK-GEOMETRİ KONUSU KALMASIN. *** SEVİYEYE GÖRE HAZIRLANMIŞ SORULAR VE KONU ANLATIM ÖZETLERİ İLE EKSİKSİZ VE MÜKEMMEL BİR MATEMATİK DERSİ DENEYİMİYLE HAZIRLIĞINIZI YAPABİLİRSİNİZ. *** SENELİK DERS PROGRAMI İLE STANDART DERS ÜCRETİNE (75 TL/DERS) GÖRE %10'a İNDİRİMLİ DERS ÜCRETİNDEN (~60 TL/DERS) FAYDALANABİLİRSİNİZ. *** ARAYIN DERS SAATLERİ, ÜCRETLERİ VE PROGRAM HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALIN. TELEFON NUMARAM İLANDA SAĞ TARAFTA GÖRÜNMEKTEDİR. Lise 1-2-3-4 ve İlkokul 1-2-3-4, Ortaokul...
Dore Müzik

Dore Müzik

Özel Müzik Dersi · Beşiktaş / İstanbul
15 Müzik Mağazası, online satış sitesi ve 120'den Fazla Marka Distribütörlüğü ile Türkiye'de Lider Olan Müzik Aletleri Alışveriş Sitesi doremusic.
eren k.

Eren K.

Özel Müzik Dersi · Esenler / İstanbul
Teklif iste
PROFESYONEL KLARNET EĞİTİMİ Merhaba ; Uluslararası Klarnet Festivali 2.Sİ'YİM . Profesyonel birebir klarnet eğitim hizmetlerine kaldığım yerden devam ediyorum . Klarnet eğitimlerini nota bilgisi dahilinde göstermekteyim . Dersleri istediğiniz yerde sunabilirim . Ders ücreti saatlik 30 TL'dir . Minimum 2 Ders göstermekteyim . Şuan için 2 Ders toplam ücreti 50 TL olarak işlem sağlıyorum . 1 Ders Saati 60 Dakika'dır .
alican k.

Alican K.

Özel Müzik Dersi · Atakum / Samsun
Teklif iste
ünüversite 1. sınıf harita mühendisliği öğrencisiyim. matematikten uygun fiyata özel ders veriyorum. bu işe gercekten ihtiyacım var.
Mutluay32

Mutluay32

Özel Müzik Dersi · Küçükçekmece / İstanbul
Teklif iste
Tecrübeli öğretmenden özel dersler
No.13 Özel Müzik Dersleri

No.13 Özel Müzik Dersleri

Özel Müzik Dersi · Şişli / İstanbul
Teklif iste
Müzik Öğretmenleri ile Öğrencileri Buluşturan Platform. İstediğiniz enstruman ya da konservatuara hazırlık derslerini kendi evinizde, öğretmenin evinde ya da beraber belirleyeceğiniz bir yerde alabilirsiniz.
Sanem A.

Sanem A.

Özel Müzik Dersi · Maltepe / İstanbul
Merhaba, 6 senedir piyano ve diğer ilgili alanlarda farklı yaş gruplarına ders vermekteyim. Piyano, Gitar, Şan, Solfej,Teori, Şarkı besteleme ders alanlarımdır. Güzel Sanatlar Lise ve Üniversitelerine hazırlık dersleri. ( bu aşamalardan kendimde bizzat geçtiğim için püf noktaları ve hazırlık aşamaları konusunda kendime güveniyorum.) Özellikle küçük yaş grupları için konservatuar sınavlarına hazırlık, İngiltere Kraliyet Akademisi (Royal Akademi) sertifika sınavlarına hazırlık dersleri vermekteyim. Ders planı, saatleri ve ücretle ilgili iletişime geçiniz. Instagram: ozelpiyanodersi 'ni takip edebilir ve iletişime geçebilirsiniz.
özüm zeynep s.

Özüm Zeynep S.

Özel Müzik Dersi · Çankaya / Ankara
özüm Zeynep sanat atölyesi her türlü sanatsal faaliyetlerini işin uzmanlarıyla karşılamaktadır...bizi arayın...
hediye ceren t.

Hediye Ceren T.

Özel Müzik Dersi · Kağıthane / İstanbul
Özel piyano, ney, solfej, güzel sanatlar lise ve müzik öğretmenliğine hazırlık dersleri verilir.
Yağmur Sanat Merkezi

Yağmur Sanat Merkezi

Özel Müzik Dersi · Ceyhan / Adana
Ceyhanda sanat ve müzik eğitimi veren fazla merkez olmadığından , nitelikli eğitimi bulabileceğimiz müzikevi sayısının azlığı nedeniyle, tecrübeli, eğitimli, eğitmenleri bir araya getirebileceğimiz ve onlarla aynı ortamda çalışabileceğimiz bir sanat merkezi oluşturmak istedik. 2007 Yılında başladığımız bu yola 2013 yılında YağmurSanatMerkezi ismiyle Sanat, müzik eğitimi ve eğitim organizasyon danışmanlığı faaliyetleri yürütmektedir. Kurumumuz, amatör veya profesyonel düşünceyle sanat ve müzik eğitimi almak isteyen herkese, her yaş grubuna eğitim verebilecek yeterliliğe sahip eğitimli, profesyonel, eğitmen kadrosuyla hizmet vermektedir. Eğitim dönemi, Ekim - Mayıs ayları arasındaki 8 aylık dönemi kapsamakta; yaz döneminde de ara vermek istemeyen kursiyerlere devam etme imkânı sağlanmaktadır. Verilen grup dersleri, özel...
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman