En iyi Resim Kabini Kiralama Listesi

34 kayıtlı kabin kiralayıcısı

Yardıma Hazır!

Studio - Z Organization

Studio - Z Organization

Resim Kabini Kiralama · Bakırköy / İstanbul
Stüdyo-Z personel temini, açılış, düğün, nişan, parti, doğum günü organizasyonları, mekan süslemeleri, kişiye özel tasarımlar, parti büfeleri hazırlamakta ve stüdyo alanında hizmetler vermektedir. Ses kayıt, albüm, aranje, remix, mastering, kurumsal müzik dizaynı, jingle, ses efektleri dizaynı, radyo reklamcılığı gibi hizmetler vermektedir. DJ’lik ve prodüksiyon eğitimi programlarımız bulunmaktadır. Ajansımız bünyesinde çeşitli iş kolları mevcuttur.
Işık Fotoğrafcilik

Işık Fotoğrafcilik

Resim Kabini Kiralama · Şişli / İstanbul
Teklif iste
Fotoğrafçılık olarak düğün fotoğraflarınızı stüdyo ile sınırlandırmıyor ve İstanbul’un birçok doğal güzelliğini düğün fonunuz olarak kullanıyoruz. Çiçekleriyle ünlü Emirgan korusu ve Yıldız Parkı,Görkemli yapısı ve eşsiz manzarasıyla Çırağan Sarayı yada istanbul’un simgesi boğaz da ulus parkı gibi dış mekanlarda veya müşterilerimizin isteyebileceği diğer tüm mekanlarda doğal fon da sizlerin düğün hikayesini oluşturuyoruz. Düğün fotoğrafçısı Mustafa Uzun gelin damat adaylarına sıradan düğün fotoğrafları yerine unutulmaz evlilik fotoğrafları ile en özel anlarını ölümsüzleştiriyor. Organizasyon fotoğrafçılığı alanındaki 20 yılı aşkın tecrübemize güvenerek sizlere referanslarımızı sunmaktan onur duyarız.
testsdf

Testsdf

Resim Kabini Kiralama · Akdeniz / Mersin(İçel)
Video / Ses Yapımı
test şirket

Test Şirket

Resim Kabini Kiralama · Akdeniz / Mersin(İçel)
Video / Ses Yapımı
gökhan a.

Gökhan A.

Resim Kabini Kiralama · Beylikdüzü / İstanbul
Video / Ses Yapımı
MONO Booth Ankara

Mono Booth Ankara

Resim Kabini Kiralama · Gölbaşı / Ankara
Teklif iste
Photo Booth (Foto Kabin) düğünlere, partilere ve diğer etkinliklere farklı bir boyut ve eğlence katan fotoğraf aktivisi ve giderek daha popüler hale gelmektedir.
mesut k.

Mesut K.

Resim Kabini Kiralama · Üsküdar / İstanbul
Uzun süredir profesyonel seslendirme ve dublaj çalışmaları yapmaktayım.Ayrıca kurum ve şahıslara özel diksiyon eğitimleri vermekteyim. Ayrıca profesyonel olarak reklam müziği ve tematik müzik besteciliği ve aranjörlüğü ile meşgulüm.
Nisan Fotoğraf Tanıtım Hiz. Ltd. Şti.

Nisan Fotoğraf Tanıtım Hiz. Ltd. Şti.

Resim Kabini Kiralama · Üsküdar / İstanbul
1998 yılından bu yana reklam fotoğrafçılığı konusunda Türkiye’nin önde gelen markalarına başarıyla hizmet veren Nisan Fotoğraf, 500 m2 çekim ve 350 m2 ofis alanı olan yeni stüdyosunda “inplato” markasıyla hizmetinize devam ediyor. Yeni platomuzda, fotoğraf hizmetlerimizin üzerine; reklamcılık, grafik tasarım ve videografi hizmetlerini de ekleyerek tanıtım ihtiyaçlarınızı tek çatı altında karşılıyan görsel çözüm merkezi haline geldik. Baştan başlayarak; fotoğraftan, kataloğa; multimedyadan internete; reklam filminden, tanıtım filmlerine kadar tüm tanıtım ihtiyaçlarınız için çözümlerimiz var. Yeni video ekibimiz çok cevval.. İlave bir desteğe ihtiyacımız olmaksızın yeni dijital odamızda tüm çözümlerimiz hazır. Mevcut dijital çalışmalarımızı desteklemek ve yeni ihtiyaçları karşılamak üzere; artık “fotograf...
Club Academy Hijyen ANK TEMİZLİK

Club Academy Hijyen Ank Temizlik

Resim Kabini Kiralama · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Çıktığımız Bu Yolda, Hizmette Kalite Ve Güvence, Profesyonel Hizmet Veren Marka Olmayı İlke Edinmiş; Zamanında, Eksiksiz, Dürüst, Samimi Personelleri İle Her Müşteriye Farklı htizmet Anlayışını Değil, Tüm Müşterilerimize Kaliteli Ve Profesyonel Hizmeti Vermeyi Ana İlkemiz Olarak Kabul Ettik. Müşterilerimize Dünya Standartlarında En Yeni Ve En Gelişmiş Ürünleri, Yetkin Kadromuz İle Eksiksiz Hizmet Anlayışı İçersinde Sunmak; Temizlik Her Türlü İhtiyaç İçin Beklenenden Fazlasını Vererek, Sektöründeki En Yüksek Müşteri Memnuniyetine Ulaşmak, Toplumumuza Ve Çalışanlarımıza Kattığımız Değeri Sürekli Arttırmaktır.
Çavuş Düğün Davet Organizasyon Planlamacısı

Çavuş Düğün Davet Organizasyon Planlamacısı

Resim Kabini Kiralama · Maltepe / İstanbul
Teklif iste
Çavuş Düğün Davet Organizasyon Planlamacısı; olarak sizlere yardımcı olabilmek bizleri onurlandıracaktır. Düğün , Nişan , Kına , Sünnet , Dini Toplantı Fotoğrafçılık, Organizasyon, Catering hizmetlerinin yanısıra ayrıca Anadolu yakasındaki İşletmesini yaptığımız 3 davet salonumuz ve bir teknemiz ile hizmetinizdeyiz. Hayatınızın dönüm noktasında herşeyi kusursuz kılabilmek için sizlerle beraber olabilmek umudu ile; şimdiden mutluluklar dileriz.
Selami Ö.

Selami Ö.

Resim Kabini Kiralama · Beylikdüzü / İstanbul
2D ve 3D Reklam, Tanıtım, Animasyon projeleri 9 yıllık tecrübe ile en hızlı ve yüksek kalitede animasyon firmalarında çok daha uygun fiyatlara uygulanır.
Stüdyo Sertuğ

Stüdyo Sertuğ

Resim Kabini Kiralama · Küçükçekmece / İstanbul
Teklif iste
Müşterilerimize en uygun fiyata en iyisini vermek. Not : Fotoğraflarınızı vergiye tabi profosyonel kişiler tarafından çektiriniz. Düğün gününüz sonra işkenceye dönmesin. vergi dairesi ve Zabıta ekipleri kaçak çalışan kişilere ve size cezai işlem yapmasın.
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman