En iyi Matematik Özel Ders Listesi, Samsun

Bu bölgeye hizmet veren 26 kayıtlı matematik öğretmeni var

Matematik Öğretmenleri Yardıma Hazır!

Elif A.

Elif A.

Matematik Özel Ders · İlkadım / Samsun
Sivas Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Çeşitli dersanelerde Türkçe/edebiyat dersleri verdim. Ayrıca özel dersler de verdim. Sınavlara hazırlıkta sorumluluğum, bilinçliliğim, samimiyetim ve öğretmenliğe olan sevgimle öğrencilere en iyi şekilde yardımcı olacağıma inanıyorum. Teog/Ygs/lys de öğrencilere Türkçe/Edebiyat dersleri en uygun fiyatlarda verilir.
Cahit A.

Cahit A.

Matematik Özel Ders · İlkadım / Samsun
Teklif iste
her seviyede matematik.
NUR A.

Nur A.

Matematik Özel Ders · Atakum / Samsun
Milli eğitim bakanlığı sınavlarının sistemine uygun, çıkmış ve çıkabilecek sınav sorularına yönelik çalışmalarımla öğrencilerimi TEOG'a hazırlıyorum . 5-6-7. Sınıf öğrencilerinin hem bursluluk sınavlarına hazırlanmalarını, hem okul sınavlarında başarılı olabilmelerini, hemde fenden korkusu ve cekimserligi olan öğrencilere feni sevdirmeyi amaçlıyorum. Sabırlı ve işini seven bir öğretmen olarak çocuğun anladığına ikna olana kadar yeni bir konuya geçmiyorum
SEFER K.

Sefer K.

Matematik Özel Ders · Atakum / Samsun
MATEMATİK DERSİYLE İLGİLİ SORUNLARINIZDAN BİREBİR EĞİTİMLE KURTULMAYI DENEYİN.. 10 YILLIK ÖZEL DERS TECRÜBESİYLE 2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA 5 ÖĞRENCİLİK KONTENJANIMIZ İÇİN ACELE EDİN... MEMNUN KALACAĞINIZDAN HİÇ ŞÜPHENİZ OLMAZSIN. GAYRET GÖSTERMNİZ ŞARTIYLA TABİİ Kİ...
HASAN B.

Hasan B.

Matematik Özel Ders · Atakum / Samsun
Teklif iste
Samsun elektrik-elektronik müh. 5.sınıf öğrencisiyim...İlk okul ve lise öğrencilerine özel matematik dersi verip bilgi birikimimi onlarla paylaşmak isterim..
Serdar Y.

Serdar Y.

Matematik Özel Ders · Atakum / Samsun
Merhaba. 21 yaşında Ondokuzmayıs Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2. sınıf öğrencisiyim. Atakum türkiş de ikamet etmekteyim. İlkokul düzeyindeki öğrencilere ders ayrımı olmaksızın hertürlü dersde yardımcı olabilirim. Lise düzeyindeki öğrencilere (9.10.11) matematik başta olmak üzere ( mat1 mat2 ayrımı olmaksızın özellikle türev integral konusunu lys gireceği sene değilde bu dönemlerde eğitimini vererek sınava hazırlık dönemine erkenden yardımcı olmayı amaçlayan dersler verebilirim) tabi lise öğrencilerine sadece mat konusunda değil diğer derslerinde de yardımcı olabilecek düzeydeyim. Özel ders konusunda aşırıbir tecrübem olmaksızın daha önce ders vermiş durumdayım. İsteğe bağlı olarak ister öğrencinin evinde ister dışarda eğer istenilirse kendi evimde de ders verebilirim. Ayrıca...
Gökhan E.

Gökhan E.

Matematik Özel Ders · İlkadım / Samsun
Samsun da matematik özel dersi vermekteyim.
Halil Gökhan Y.

Halil Gökhan Y.

Matematik Özel Ders · Atakum / Samsun
5 yıldır özel ders vermekteyim korkulan yapılamayan dersleri eğlenceli hale getirerek öğrencinin anlamasını sağlamaktayım.
EDA E.

Eda E.

Matematik Özel Ders · Atakum / Samsun
19 Mayıs Üniversitesi TIP Fakültesi'nde okuyorum. ANKARA FEN LİSESİ mezunuyum. Türkiye 4500. olarak tercih yaptım. Özellikle 'matematik ve geometri' ; ayrıca türkçe, biyoloji dersleri de verebilirim. Ekstradan her türlü ödev ve soru çözümünde de yardımcı olurum.
alican k.

Alican K.

Matematik Özel Ders · Atakum / Samsun
Teklif iste
ünüversite 1. sınıf harita mühendisliği öğrencisiyim. matematikten uygun fiyata özel ders veriyorum. bu işe gercekten ihtiyacım var.
Burcu S.

Burcu S.

Matematik Özel Ders · Atakum / Samsun
Ilkögretim ve Ygs lys sınavına hazırlanan arkadaşlar doğru adrestesiniz.Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mimarlık Fakultesinde okuyorum.Matematik ve geometri,biyoloji alanında ders veriyorum.Ayrıca sözel derslerdede oldukça iyiyim.Görüsmek üzere.
Soner Ö.

Soner Ö.

Matematik Özel Ders · İlkadım / Samsun
Alanın Türkiye 1. sinden Matematik Özel Dersi, Yabancı Dil'de Türkiye 326. sından İngilizce Özel Dersi Kuzenimle beraber 3 yıldır farklı yaş gruplarındaki öğrencilere Matematik ve İngilizce özel dersi vermekteyiz. Bir süre dershanede çalışmış bulunmaktayız. İkimizin de 6 aylık yurt dışı eğitim tecrübesi vardır. Ders Ücreti: 40 TL İletişim: 0542 713 8310

Matematik Özel Ders

Matematik Öğretmenleri Yardıma Hazır!

Okul hayatında her desten başarılı olmak elbette ki zor bir şeydir ve dışarıdan destek alarak bu başarıyı sağlamak mümkündür.

Özel ders arayanlar için oldukça güzel bir ortam hazırlayan 1001uzman.com sitesi, en iyi ve en güvenilir uzman kişiler tarafından sunulacak olan özel ders ilanları ile öğrenciler için muhteşem bir kolaylık sağlıyor. Eğitimin her zaman hayatımızdaki en büyük yere ve değere sahip olduğunun bilincinde olarak her zaman farklı hizmet alanlarında müşterileri uzman kişiler ve firmalar ile ücretsiz bir şekilde bir araya getiren 1001uzman.com sitesi, şimdi de özel ders arayanları ve özel ders verenleri bir araya getirmeyi başarıyor. Matematik özel ders, İngilizce özel ders, fizik özel ders ve aklınıza gelebilecek tüm branşlarda ihtiyaç duyduğunuz özel ders için tercih edeceğiniz en güvenilir ve en kaliteli hizmeti bu muhteşem platform aracılığı ile kolay bir şekilde bulabileceksiniz. Birbirinden farklı ders branşlarında kendinizi eksik hissettiğiniz ya da daha fazla geliştirmek istediğiniz konular ile ilgili özel ders matematik dersi almak isteyebilirsiniz. Eğitimli ve deneyim sahibi uzman kişilerden alacağınız bu özel derslerin ücretleri de hiçbir şekilde sizin bütçenizi zorlamayacak ve özel dersin sonunda başarınızın ne kadar arttığını kendi gözleriniz ile göreceksiniz. Özel ders almak isteyen kişiler, özel ders veren uzman kişilerin profillerini inceleyebilir ve fiyat teklifinde bulunabilir. En uygun özel ders ücretleri ile tasarruf sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde özel ders vermek isteyen eğitimli ve uzman kişilerde 1001uzman.com sitesine ücretsiz bir şekilde kayıt yaptırabilir ve sundukları hizmeti daha iyi bir şekilde tanıtabilmek için hemen profilini oluşturarak özel ders ilanları verebilir.

Bilgi birikiminizi ve tecrübenizi diğer insanlar ile paylaşmak ve daha çok özel ders almak isteyen kişilere ulaşmak istiyorsanız sizde hemen aramıza katılabilirsiniz.