En iyi Ses Prodüksiyon Stüdyosu Listesi

42 kayıtlı ses prodüksiyon stüdyosu

Ses Prodüksiyon Stüdyoları Yardıma Hazır!

İlker Özpınar Fotoğrafçılık Ve Video Prodüksiyon

İlker Özpınar Fotoğrafçılık Ve Video Prodüksiyon

Ses Prodüksiyon · Karşıyaka / İzmir
Teklif iste
İzmir - Bostanlı da kurulu butik bir fotoğraf stüdyosuyuz. Reklam, katalog, moda, düğün, doğum, bebek, çocuk, yenidoğan, 3D sanal tur, mimari , stüdyo ve dış çekim fotoğrafçılık branşlarında üst düzeyde hizmet vermek gayretindeyiz. En basit çekime bile katalog çekimine gider gibi hazırlanıp müşterilerimizin isteklerini anlayıp değerlendirerek işe başlamaktayız. Bu nedenledir ki hiçbir yaptığımız iş diğerinin kopyası olmamaktadır. Bu güne kadar çeşitli internet platformları üzerinden aldığımız tüm işlerde müşterilerimizden aldığımız beş yıldızlı yorumlar başarımızın kanıtıdır. Siz de fotoğrafta kaliteyi, bilgiyi, özeni, sanatçı bakışı ve beklentilerinizin bir adım ötesini hedefleyen profesyonel sanatçılar arıyorsanız, gelin bizimle tanışın. Hayallerinizi gerçek yapalım.
Stüdyo Sertuğ

Stüdyo Sertuğ

Ses Prodüksiyon · Küçükçekmece / İstanbul
Teklif iste
Müşterilerimize en uygun fiyata en iyisini vermek. Not : Fotoğraflarınızı vergiye tabi profosyonel kişiler tarafından çektiriniz. Düğün gününüz sonra işkenceye dönmesin. vergi dairesi ve Zabıta ekipleri kaçak çalışan kişilere ve size cezai işlem yapmasın.
Işık Fotoğrafcilik

Işık Fotoğrafcilik

Ses Prodüksiyon · Şişli / İstanbul
Teklif iste
Fotoğrafçılık olarak düğün fotoğraflarınızı stüdyo ile sınırlandırmıyor ve İstanbul’un birçok doğal güzelliğini düğün fonunuz olarak kullanıyoruz. Çiçekleriyle ünlü Emirgan korusu ve Yıldız Parkı,Görkemli yapısı ve eşsiz manzarasıyla Çırağan Sarayı yada istanbul’un simgesi boğaz da ulus parkı gibi dış mekanlarda veya müşterilerimizin isteyebileceği diğer tüm mekanlarda doğal fon da sizlerin düğün hikayesini oluşturuyoruz. Düğün fotoğrafçısı Mustafa Uzun gelin damat adaylarına sıradan düğün fotoğrafları yerine unutulmaz evlilik fotoğrafları ile en özel anlarını ölümsüzleştiriyor. Organizasyon fotoğrafçılığı alanındaki 20 yılı aşkın tecrübemize güvenerek sizlere referanslarımızı sunmaktan onur duyarız.
a&b organizasyon ltd

A&b Organizasyon Ltd

Ses Prodüksiyon · Maltepe / İstanbul
Teklif iste
video çekim, kurgu, fotoğraf çekim, albüm ve teknik olarak istenen ger türlü hizmeti gerçekleştiriyoruz
Barışkeskinphotography

Barışkeskinphotography

Ses Prodüksiyon · Merkez / Afyonkarahisar
Teklif iste
Düğün fotoğrafçılığı, video, klip, hikaye,doğum fotografcisi, yeni dogan,hediyelik esya hizmet sunmaktayiz.
Vuslat Organizasyon

Vuslat Organizasyon

Ses Prodüksiyon · Seyhan / Adana
Teklif iste
Vuslat Fotoğrafçılık Organizasyon olarak, Adana ve çevresinde dış çekim, iç mekan çekimi, özel günlerinizde video çekimi gibi özel günlerinizin özel anlarını sizler için ölümsüzleştiriyoruz. Çekimlerimiz alanında eğitimli ve uzman ekibimiz tarafından yapılıp yine alanında uzman teknik ekip tarafından düzenlenip an kaliteli baskı çeşidi olan kristal baskı ile tarafınıza ulaştırılıyor. Unutmayın özel günleriniz riske atılmayacak kadar önemli…
Club Academy Hijyen ANK TEMİZLİK

Club Academy Hijyen Ank Temizlik

Ses Prodüksiyon · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Çıktığımız Bu Yolda, Hizmette Kalite Ve Güvence, Profesyonel Hizmet Veren Marka Olmayı İlke Edinmiş; Zamanında, Eksiksiz, Dürüst, Samimi Personelleri İle Her Müşteriye Farklı htizmet Anlayışını Değil, Tüm Müşterilerimize Kaliteli Ve Profesyonel Hizmeti Vermeyi Ana İlkemiz Olarak Kabul Ettik. Müşterilerimize Dünya Standartlarında En Yeni Ve En Gelişmiş Ürünleri, Yetkin Kadromuz İle Eksiksiz Hizmet Anlayışı İçersinde Sunmak; Temizlik Her Türlü İhtiyaç İçin Beklenenden Fazlasını Vererek, Sektöründeki En Yüksek Müşteri Memnuniyetine Ulaşmak, Toplumumuza Ve Çalışanlarımıza Kattığımız Değeri Sürekli Arttırmaktır.
Kamera Lazım

Kamera Lazım

Ses Prodüksiyon · Bakırköy / İstanbul
Teklif iste
Tv program cekimleri , firma tanitim filmleri , ekipman kiralama , hava cekimi ,produksiyon, film ekipmanlari kiralamasi , belgesel cekimleri
opirus music

Opirus Music

Ses Prodüksiyon · Avcılar / İstanbul
Teklif iste
Opirus Music 2011 yılında İstanbul Avcılar’da kurulmuş kayıt stüdyosudur ve her müzik kültürüne aynı kaliteyi sunmayı amaç edinmiştir. -Vokal & Enstruman Kayıtlarınız -Jingle,Reklam Müziği & Seslendirme İhtiyaçlarınız -Video Klip Çekim & Montaj İşlemleriniz ekibimizce özenle hazırlanarak teslim edilir. Gelişen teknolojiyle birlikte dünya müziğini olabildiğince takip etmekte olan ekibimiz sayesinde sizler için modern soundlar ve özgün parçalar üretebilmekteyiz. www.opirusmusic.com instagram.com/opirusmusic twitter.com/opirusmusic facebook.com/opirusmusic
Freelance Video Editor

Freelance Video Editor

Ses Prodüksiyon · Avcılar / İstanbul
Teklif iste
Çalıştığım kolejin İngilizce tanıtım ve etkinlik videolarının düzenlemesini yapmaktayım. Etkili bir şekilde After Effects ve altyazılandırma kısmında da özellikle Cyberlink PowerDirector kullanarak bana gelen projeleri kaliteli bir şekilde düzenlerim. Evimin küçük bir bölümünü stüdyo gibi kullandığım için ses kayıt, seslendirme gibi ihtiyaçları da karşılamaktayım. Buna ek olarak müzik prodüksiyonla da ilgilenmekteyim. FL Studio programı üzeinde her türlü müzik üretiebilirim. Fransızca Mütercim Tercümanlık Bölümü mezunu olmam sebebiyle çok iyi derecede Fransızca; ve liseden itibaren de İngilizce ağırlıklı eğitim almam ve şu an kolejde İngilizce eğitmenliği yapmam sebebiyle de İngilizce çeviriler yapmaktayım. Ayrıca bu dillerin iyi öğrenilmesi için ilkokul, ortaokul ve...
ibrahim Körpe Photography

İbrahim Körpe Photography

Ses Prodüksiyon · Çayırova / Kocaeli
Teklif iste
Düğün çekimleri ve prodüksiyonları Reklam çekimleri ve prodüksiyonları konusunda profesyonel hizmet veren bir isletmeyiz.
Moga Medya

Moga Medya

Ses Prodüksiyon · Güngören / İstanbul
Teklif iste
Video çekim Video kurgu: Seslendirme: Uzman ve deneyimli seslendirmen kadromuzla birlikte çeşitli seslendirme hizmetleri vermekteyiz.
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman

Ses Kayıt Sütüdyosu