En iyi Teknik ve Mühendislik Tasarım Hizmeti Listesi

19 kayıtlı teknik ve mühendislik tasarım uzmanı

Yardıma Hazır!

Özmenler Group

Özmenler Group

Teknik ve Mühendislik Tasarım · Arnavutköy / İstanbul
Teklif iste
ÖZMENLER GROUP iki kardeşin öncülüğünde temelleri 2008 yılında atıldı.İlk başlarda sadece bilgisayar teknik servisliği ile başlayan kardeşler daha sonralarda web tasarım,kamera ve güvenlik sitemlerinde de kendileriniz geliştirerek bilişim ve güvenlik sitemleri sektörüne adım attı.. Bu sure zarfında bu sektörun hep arka planında olan kardeşler 2011 yılından beri uzman kadrosu ile sizlerle....
Beraat DÜLGAR

Beraat Dülgar

Teknik ve Mühendislik Tasarım · Büyükçekmece / İstanbul
Teklif iste
Merhabalar ben Beraat DÜLGAR. Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Php, html, css, wordpress ve drupal sistemlerinde kendimi geliştirmekteyim. E-ticaret sistemlerinden blog, portal sistemlerine kadar birçok site yapımında görev aldım. Aşağıdaki linkleri inceleyebilirsiniz. Web Siteleri: https://matmats.com/ http://www.beraatdulgar.com/ Android: Harran Üniversitesi Ders Notu Hesaplama: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.beraatdulgar.harranscevap Harran Üniversitesi Yemekhane: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.beraatdulgar.harranyemek Harranlıya Sor: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.beraatdulgar.harranscevap
Serkan K.

Serkan K.

Teknik ve Mühendislik Tasarım · Fatih / İstanbul
Teklif iste
(Yurt içi,yurt dışı) bilgisayarlı tasarım,mimari&mühendislik çizim programları özel ders almak isteyenler (2D-3D) ve proje ödevleri,autocad,solidworks,inventor,3ds max, v-ray,excel,word,p.point,paint,özel tasarımlar,proje bazlı iş teklifleri,imalat,lojistik alanlarında hertürlü işbirliği için özel hizmet verilir.İlgilenenlerin özel mail adreslerine yazmaları rica olunur.
Yek Mühendislik & Yazılım

Yek Mühendislik & Yazılım

Teknik ve Mühendislik Tasarım · Kartal / İstanbul
Teklif iste
Çok Katlı konut, Otel, Hastane vb büyük ölçekli projeleriniz için Elektrik Taahhüt hizmeti vermekteyiz. Genç mühendis ve tekniker kadrolarımız ile işinin ehli ustalarımızla, müşteri memnuniyetini her zaman bir referans olarak görmekteyiz. Aynı şekilde, gerek Web Tasarım, Google Adwords ve Yazılımsal tüm konularda destek almak isterseniz, mutlaka görüşmek isteriz.
saka mimarlık

Saka Mimarlık

Teknik ve Mühendislik Tasarım · Zeytinburnu / İstanbul
Teklif iste
Mimarlık , Yaradanın Derin Sanat Denizindeki Küçük bir midye kabuğu içerisine sıkışmış ufak bir incisi gibidir.Bu inciyi alıp işleyen de mimardır..Bu inciyi yaptıran kuyumcu müteahhit , bu takıyı takan kişi de kullanıcıdır.
Club Academy Hijyen ANK TEMİZLİK

Club Academy Hijyen Ank Temizlik

Teknik ve Mühendislik Tasarım · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Çıktığımız Bu Yolda, Hizmette Kalite Ve Güvence, Profesyonel Hizmet Veren Marka Olmayı İlke Edinmiş; Zamanında, Eksiksiz, Dürüst, Samimi Personelleri İle Her Müşteriye Farklı htizmet Anlayışını Değil, Tüm Müşterilerimize Kaliteli Ve Profesyonel Hizmeti Vermeyi Ana İlkemiz Olarak Kabul Ettik. Müşterilerimize Dünya Standartlarında En Yeni Ve En Gelişmiş Ürünleri, Yetkin Kadromuz İle Eksiksiz Hizmet Anlayışı İçersinde Sunmak; Temizlik Her Türlü İhtiyaç İçin Beklenenden Fazlasını Vererek, Sektöründeki En Yüksek Müşteri Memnuniyetine Ulaşmak, Toplumumuza Ve Çalışanlarımıza Kattığımız Değeri Sürekli Arttırmaktır.
Nom mimari cozumler

Nom Mimari Cozumler

Teknik ve Mühendislik Tasarım · Muratpaşa / Antalya
Teklif iste
Tum yapi isleri ic tadilat alci boya sap alüminyum dograma pvc dograma kompozit kaplama cephe isleri amerikan kapi mutfak mermer isleri tadilat onarim tasarim
DREAM TASARIM

Dream Tasarım

Teknik ve Mühendislik Tasarım · Atakum / Samsun
Teklif iste
her türlü 3d max programında görsel tasarım ve imalatı gerceklestirilir...
Düşün,hayal Et,gerçekleştir

Düşün,hayal Et,gerçekleştir

Teknik ve Mühendislik Tasarım · Gaziemir / İzmir
Teklif iste
5 yıllık yüksek makine mühendisliği iş hayatım ve öncesindeki öğrencilik hayatım boyunca bir çok özel ve gizli projenin içinde yer aldım. Bunların arasında kosgeb projeleri, tübitak peojeleri ve bitirme tezleri var. Ayrıca vermiş olduğum muğla, uşak ve izmir de ki özel dersler ile arkadaşlarımın başarısını bir adım öne taşıdım.
Yıldız Yazılım

Yıldız Yazılım

Teknik ve Mühendislik Tasarım · Ümraniye / İstanbul
10 Yıllık sektör deneyimi ve yazılım geliştirme alanında ki tecrübemiz ile ihtiyaclarınızı karşılamaktan memnuniyet duymaktayız.
ÜN TASARIM

Ün Tasarım

Teknik ve Mühendislik Tasarım · Pendik / İstanbul
Teklif iste
Mimari Görselleştirme konusundaki deneyimlerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan ve bu sektördeki yapılanmanın bir parçası olmaktan onur duyar, bizi tercih ettiğiniz için teşekür ederiz.
POLO MAKİNE TİCARET

Polo Makine Ticaret

Teknik ve Mühendislik Tasarım · Odunpazarı / Eskişehir
Teklif iste
Özel makine,fikstür,aparat, ekipman ve konveyör tasarımı ve imalatı olarak anahtar teslim makine imalatı yapmaktayız. Talaşlı imalat fikstürleri ve test ekipmanları, talaşlı imalat kalite kontrol ve sızdırmazlık kontrol aparatları, gıda işleme (bisküvi, gofret vb.) makineleri tasarım ve imalatı, çeşitli konveyör ve asansör sistemleri tasarım + imalat olarak hizmet vermekteyiz. 3d cad programlarında tasarım ve imalat resimlri, talaşlı imalat operasyon sayfaları hazırlama, bakım ve tamit kitapçıkları hazırlama olarak makine sektörüne tasarım konusunda hertürlü desteği vermekteyiz.
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman

Mühendislik ve Teknik Tasarımcı