En iyi Veri Giriş Uzmanı Listesi

44 kayıtlı veri giriş uzmanı

Veri Giriş Uzmanları Yardıma Hazır!

EMC Bİlgi Teknolojileri

Emc Bilgi Teknolojileri

Veri Girişi · Kadıköy / İstanbul
Teklif iste
25 kişilik uzman ekibimizle yazılımsal ve tasarımsal çözümler sunuyoruz. Aynı zamanda google partner ajansı olarak reklamlarınızı, sosyal medyanızı ve seonuzu yapılandırıyoruz. Size özel web yazılım ve tasarım alanında karşılıklı fikir alışverişi yaparak size en uygun çözümü sunmak isteriz. Referanslarımıza aşagıdaki linkten bakabilirsiniz: www.emcbilisim.com
Çetin K.

Çetin K.

Veri Girişi · Çankaya / Ankara
Teklif iste
Yüksek bilgisayar mühendisiyim.Freelance proje geliştiriyorum.Özel bilgisayar eğitimleri vermekteyim.Piyasada çok sayıda bireysel ve kurumsal referansım mevcuttur.Linkend profilim(https://www.linkedin.com/profile/view?id=71514726&trk=nav_responsive_tab_profile_pic) ekte mevcuttur.
Timdesigners Bilişim ve Web Teknolojileri

Timdesigners Bilişim Ve Web Teknolojileri

Veri Girişi · Karşıyaka / İzmir
Teklif iste
Kurucusu olduğum Timdesigners Web Tasarım Ajansı ile 6 yılda 1000in üzerinde projede görev aldık. Çeşitli iş portallarında uzman olarak hizmet sunduğumuz dönemlerde ilk 3de yer edindik. Artık hizmetlerimizi 1001uzman.com üzerinden sunmaya başlıyoruz.
BesaSoft

Besasoft

Veri Girişi · Fatih / İstanbul
Teklif iste
BesaSoft, ‘Kurumsal Çözümler’ sloganı ile 2013 yılında kurulan genç ve dinamik bir yazılım firmasıdır. Günümüzde en çok büyüyen sektörlerin başında reklamcılık geliyor. Bu duruma bir de dijital medya eklendi ve işler hem daha karmaşık, hem de daha potansiyelli bir hal aldı. Artık ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve hatta düşüncelerinizi dünyanın dilediğiniz yerine taşıma imkanına sahipsiniz. Tek bir şartla… O da profesyonel bir yol haritası. İşte bu nedenle biz de, E-Ticaret başta olmak üzere, web yazılım, grafik tasarım, Emlak Yönetimi, CRM Müşteri Yönetimi gibi alanlarda kaliteli hizmet ve profesyonel bir yol haritası sunuyoruz. Böylece sektörünüzde başarı kazanmanızı garantileyen yol haritaları ile rakiplerinizden sıyrılmanızı...
Ografik Medya

Ografik Medya

Veri Girişi · Esenler / İstanbul
Teklif iste
Web Tasarım, Web Yazılım, Grafik Tasarım, IOS & Android Mobil Uygulama, Bilgisayar Programcılığı
Arge Yazılım

Arge Yazılım

Veri Girişi · Sancaktepe / İstanbul
Teklif iste
Arge Yazılım, kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermiş, sürekli geliştirdiği ürün ve hizmetlerle küçük ve orta ölçekli firmalar da dahil olmak üzere değişik sektörlere çözümler getirmiştir.
Alfim Bilişim Destek Hizmetleri

Alfim Bilişim Destek Hizmetleri

Veri Girişi · Kağıthane / İstanbul
Teklif iste
Alfim | Medya Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri 2000 yılından beri faaliyette olup, bilişim sektöründe kaliteli hizmet ve uygun maliyet kriterlerini birleştirerek bu noktadaki ihtiyaçları gidermektedir. ALFİM, sağladığı bütün hizmetlerde koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.
Özsoy Yazılım - Tayfur Özsoy

Özsoy Yazılım - Tayfur Özsoy

Veri Girişi · Merkez / Karabük
Teklif iste
Web Tasarım ve Yazılımı Hazır Web Sitesi Paketleri Arama Motoru Optimizasyonu SEO E-Ticaret Yazılımı Kurumsal Kimlik Çalışmaları
OMEGA Bilgi ve Bilişim Teknolojileri

Omega Bilgi Ve Bilişim Teknolojileri

Veri Girişi · Konak / İzmir
Teklif iste
OMEGA Yazılım 2001 yılında kurulmuştur, Bilişim teknolojileri alanında hizmet vermektedir. Kurulduğu andan itibaren muhasebe sektöründeki hizmetleri tüm hızıyla bugün de devam etmektedir. OMEGA. Yazılım, Merkezi Ankara da bulunan muhasebeye yönelik programları ile itibarını yükseltmiş Zirve Yazılım'ın İzmir bölge bayisidir. Muhasebe programları ile ilgili veri entegrasyon işlemleri ile ilgili ara programlar Türkiye'de ilk kez firmamız tarafından sağlanmıştır. Bilgi ve birikimlerimizi muhasebe sektörü üzerine yoğunlaşmasına rağmen Sağlık sektörü ile ilgili çalışmalarımızda mevcuttur. Bu çalışmalarımız, Pharmasis Laboratuvar Yönetim Sistemi adı altında halihazırda Kütahya İl sağlık müdürlüğü tarafından kullanılmaktadır. Aile Hekimliği ile ilgili uygulamamız en yakın zamanda hizmete sunulacaktır. Şimdiye kadar olduğu gibi önümüzdeki yıllarda da,...
Emre Sarkay Sarıkaynak

Emre Sarkay Sarıkaynak

Veri Girişi · Üsküdar / İstanbul
Teklif iste
Bir yazılım geliştirme şirketi olarak biz mükemmel kullanılabilirlik, pazarlanabilirlik ve işlevsellik ödün vermeden müşterillerimizin hayal gücünü yakalayan web siteleri oluşturmaktan keyif alıyoruz. 15 yıldır web tasarım ve programlama işlerimiz sizlerin güven kaynağı olmaktadır.
Ozan Per

Ozan Per

Veri Girişi · Merkez / Çanakkale
Teklif iste
Kişisel veya kurumsal iş hacminizi arttıracak, iş takibini kolaylaştıracak ve işinize uygun raporlamalar ile verimliliği arttırıcı, zaman açısından tasarrufu sağlayan sizin ihtiyaçlarınıza sonuçlar veren en uygun platform üzerinden sıfırdan yada devam eden iş üstünden program yazabilirim.
Samet Çakır

Samet Çakır

Veri Girişi · Adapazarı / Sakarya
Teklif iste
Sistem Network Kurulum ve Yapılandırma ; Microsoft Server 2008 R2 & 2012 R2 Üzerinde, Active Directory DNS DHCP File Server Ftp Server Print Server Exchange Server 2010 Vmware & Hyper - V Sanallaştırma, Sql Server Kurulum ve Yapılandırma PDKS Sistemleri Kurulumu Network; Cisco & hp L1-L2-L3 Switching ( Kurulum , Konfigürasyon ve Yapılandırma) Router Kurulumu BackBone Kurulum Yapılandırma Fortinet & Juniper Firewall Bakım ve Yönetimi Güvenlik Kamera ve Plaka Okuma sistemleri Veeam Backup Kurulum ve Yapılandırma Hizmetleri, Kabinet Montaj Kablolama ve Numaralandırma Video Server , Video Konferans Sistemleri Web Server , IIS Kurulum ve Yapılandırma, Linux (Red Hat , Centos ) Cpanel Kurulum ve Yapılandırma Mysql , Apache , IOncube Kurulum ve Yapılandırma, Web Hosting , VPS ,VDS Hizmetleri.
1001 uzman nasıl çalışır

Neden 1001uzman

Bir çok uzmandan teklif alın
Teklifleri karşılaştırın
Uzmanlara ait yorum, çalışmalar ve daha fazlasını inceleyin
Karar verirseniz işinizi yaptırın
Kullanımı ücretsiz ve risksiz

Basında 1001uzman

Veri Girme Uzmanı